Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Zilveren lepels
Resultaat: 110 EUR

Vier grote antieke Duitse tafellepels 925/000 met lofje, aan de achterzijde voorzien van trembleersteek. 3x MT: Geltzner. (met initialen) Gewicht samen ca. 233gr. L.: 24cm. Cond.: U

2 Karaffen met zilver
Resultaat: 100 EUR

2 Antieke geëtste karaffen meander motief, met Hollands zilveren stop en kraag. Van één stop glas beschadigd. H.27 cm.,ø11 cm., Cond.:G

Etui met 12 zilveren lepels
Resultaat: 90 EUR

Etui met 12 zilveren lepeltjes, Holland, MT.: B., ca. 81 gr., Cond.: U

Zilveren malienkolder tasje
Resultaat: 85 EUR

Antiek zilveren maliënkolder-tasje MT: H.C. Hendrik Copier Schoonhoven eind 19e eeuw. 835/000 ca. 92gr. 9cm. Cond.: U

5 Delen zilver
Resultaat: 85 EUR

Hollands zilveren kandelaar, laag model 2 zilveren zoutbakjes op pootjes (waarvan 1 met blauwglazen inzet), 1x servetring en 1x verzilverd tafelkandelaartje Cond.: G

Zilv. scharenslijpkarretje
Resultaat: 85 EUR

Zilveren miniatuur van een handkar met scharenslijp en trapaandrijving, made in USA 925/000 ca. 71gr. L.: 6cm. Cond.: U

Flacon, zilveren dop
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen rechthoekige flacon met zilveren dop (ongekeurd) 7x5x14cm. Cond.: U

Krist. flesje met zilv. voet/dop
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop, voet en hals, Hollandse keur MT: H eind 1800 Cond.: G

Blaasbalg, zilver
Resultaat: 80 EUR

Antieke zilveren miniatuur blaasbalg met opengewerkt hartmotief aan achterkant en gecisselleerde voorzijde MT.:VS, Johannes van Straten,Hoorn, eind 1800, L.8.5 cm., ca.22gr.

Zilveren pijpje
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren sigarettenpijpje met benen mondstuk versierd met staande leeuw 835/000 Cond.: U

Doosje zilver
Resultaat: 80 EUR

Engels zilveren presenteeretui, binnenzijde verguld Z2 keur 835/000 ca. 180gr. 12,5x8,5cm. Cond.: G

3 Zilveren lepels
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke zilveren eetlepels in zeer goede staat MT: Hendrikus Simon de Leeuw 's Hertogenbosch, jaarletter G: 1841. 835/000 ca. 174gr. Cond.: U

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 75 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbeugel MT: W.P. Willem de Plegt Schoonhoven, jaarletter 1883. 835/000 ca. 33gr. 10cm. Cond.: U

Zilveren beugeltas
Resultaat: 75 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbeugel met binnebeugel MT: B onduidelijk, 835/000 ca. 26gr. 8cm. Cond.: U

11 Zilveren vorkjes
Resultaat: 75 EUR

Elf zilveren gebaksvorkjes, puntfiler met bewerkte rand 835/000 MT: VK van Kempen ca. 169gr. Cond.: U

Zilveren mandje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren ajourgezaagd bonbonmandje 835/000 ca. 122gr. 16x11x4cm. Cond.: U

Zilv. bonbonierre
Resultaat: 70 EUR

Engels sterling zilveren bonboniere op voet met opengewerkte rand en kabelmotief 14xø15cm. Cond.: R

Spiegel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse zilveren fotolijst c.q. spiegellijst 835/000 27,5x21,5cm. Cond.: G

5 Zilveren lepels en vorkje
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen Hollands zilver; 2x suikerschepjes model kolenbak, 1 jamlepel, 1x suikerschep en 1 cakeprikker. Totaal ca. 101gr. Cond.: U

Zilveren mandje
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren bonbonmandje, schuitvorig ajourgezaagd. MT: GR (G. Reijnen Rijswijk), Jaarletter M 1922 835/000 ca. 115gr. 13,5x10,5x5,5cm. Cond.: U

Arabisch zilv. schaal
Resultaat: 60 EUR

Arabisch zilveren kom met diverse keuren op bolle onderzijde, rondom gedreven. ca. 180gr. 7,5xø15cm. Cond.: U

Keltum bestek
Resultaat: 60 EUR

Keltum plated bestekcassette (50-delig) en 12 messenleggers 52x35cm. Cond.: G

Diverse zilveren servetringen
Resultaat: 60 EUR

Zes zilveren servet- en vingerdoekringen (rond, ovaal en achthoekig). Allen 835/000 Hollands. Gewichts samen ca. 152gr. Cond.: U

Zilveren doosje
Resultaat: 60 EUR

Vierkant Engels zilveren doosje met scharnierend deksel, Hollands Z1 keur 925/000 8,5x8,5x3,5cm. Cond.: U