Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Beelden
Startprijs 100 EUR

Twee grote oude Indonesische figuren van gegoten cement 1e helft 20e eeuw (of ouder); 1x beeld met hoofd eraf (hoofd is wel aanwezig), 1x licht beschadigd. Mooie kwaliteit H.: 63cm. Cond.: R

Bronzen statige vogel
Resultaat: 100 EUR

Bronzen figuur voorstellend een gestyleerde gier op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd Altorf 31x24x13cm. Cond.: U

Compositie metalen figuur
Startprijs 50 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een smid op sokkel. Met gietstempel, H.: 57cm. Cond.: G

2 Compositie metalen figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee compositie metalen figuren ca. 1900 van een smid en een putti 19-20cm. Cond.: G

2 Kerkelijke beelden
Resultaat: 150 EUR

Twee grote terracotta kerkelijke beelden, voorstelend: Jezus en een keer Heilige Gerardus Majella,19e eeuw. mist 1vinger en 1 deel is los 60x37x21cm. en 60x37x19cm. Cond.: G

Bronzen Thaise figuur
Startprijs 100 EUR

Bronzen Thaise zittende figuur 18e-19e eeuw H.:23,5cm. Cond.: G

Gestoken console
Startprijs 200 EUR

Grote antieke lindenhouten wandconsole 18e-19e eeuw met fraai houtsnijwerk in zeer goede staat 29x49x20cm. Cond.: G

Snijwerk
Startprijs 50 EUR

Prachtig Oosters houtsnijwerk 1e helft 20e eeuw (3-dimensionaal) met voorstelling van landarbeiders in goede originele staat 29x48x4cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Deeriot
Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur van een Romeinse vrouw met kind. gesigneerd F. Duriot ca. 1870-1900 27x25x15cm. Cond.: G

Samac beeld
Startprijs 100 EUR

Compositie metalen beeld ca. 1900 van een jongen met boomstam op houten voet, "Soir D'ete par Rancoulet" 35xø14cm. Cond.: G

Beeld, Moreau
Resultaat: 60 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890, voorstellend een vrouw met tamboerijn. gesigneerd F. Moreau 41x15x15cm. Cond.: G

2 Albasten figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee grote Oosterse albasten figuren voorstellend een man en een vrouw 20e eeuw in goede staat 45cm. Cond.: G

Bronzen wierooklamp
Startprijs 20 EUR

Antieke bronzen Perzische wierook-hangbrander (mogelijk Tibet), mooi uitgewerkt, 2 kettingen missen 35xø26,5cm. Cond.: G

Wandplaquette gips
Startprijs 80 EUR

grote gipsen wandplaquette met twee putto 20e eeuw (naar 18e eeuws voorbeeld) in goede staat 120x32cm. Cond.: G

Beeld, 17e eeuw
Startprijs 220 EUR

Notenhouten 17e eeuws heilig figuur staand op bol en sokkel 33x12x14cm. Cond.: G

Bronzen bakkertje
Startprijs 45 EUR

Bronzen figuur van bakkersjongen met twee broodmanden 21e eeuw 23x12x11cm. Cond.: G

Houten beeld, Svend Olaf
Resultaat: 15 EUR

Houten sculptuur gesigneerd Olaf Olsen voorstellend een vrouwenfiguur met rugbagage in goede staat 35x13x9cm. Cond.: G

2 Houtgesneden figuren
Startprijs 30 EUR

Twee houtgesneden figuren ca. 1950, vermoedelijk Duitsland 39-59cm. Cond.: G

Beeld, olifant
Startprijs 110 EUR

Bronzen figuur van een Afrikaanse olifant op marmeren sokkel, Art Deco ca. 1920 12x12x7cm. Cond.: G

Beeld, kind met mand
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur van een jongen met korf op de rug ca. 1880, ongesigneerd H.: 12cm. Cond.: G

Beeld, jongen met duif
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een jongen met duif in de hand ca. 1900, ongesigneerd H.: 21cm. Cond.: G

Beeld, Shiva figuur
Startprijs 30 EUR

Antiek Aziatisch bronzen figuur 12x8x7cm. Cond.: G

Beeld, dolfijnen
Startprijs 40 EUR

Bronzen figuur voorstellend 2 dolfijnen met tropische vissen 2e helft 20e eeuw op marmeren voet 33x24x13cm. Cond.: G

Balinese dame
Startprijs 50 EUR

Indonesisch Djatihouten figuur van een vrouw in Indonesische dracht met pot in de hand 20e eeuw 56cm. Cond.: G