Twee grote oude Indonesische figuren van gegoten cement 1e helft 20e eeuw (of ouder); 1x beeld met hoofd eraf (hoofd is wel aanwezig), 1x licht beschadigd. Mooie kwaliteit H.: 63cm. Cond.: R
Bronzen figuur voorstellend een gestyleerde gier op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd Altorf 31x24x13cm. Cond.: U
Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een smid op sokkel. Met gietstempel, H.: 57cm. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren ca. 1900 van een smid en een putti 19-20cm. Cond.: G
Twee grote terracotta kerkelijke beelden, voorstelend: Jezus en een keer Heilige Gerardus Majella,19e eeuw. mist 1vinger en 1 deel is los 60x37x21cm. en 60x37x19cm. Cond.: G
Bronzen Thaise zittende figuur 18e-19e eeuw H.:23,5cm. Cond.: G
Grote antieke lindenhouten wandconsole 18e-19e eeuw met fraai houtsnijwerk in zeer goede staat 29x49x20cm. Cond.: G
Prachtig Oosters houtsnijwerk 1e helft 20e eeuw (3-dimensionaal) met voorstelling van landarbeiders in goede originele staat 29x48x4cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een Romeinse vrouw met kind. gesigneerd F. Duriot ca. 1870-1900 27x25x15cm. Cond.: G
Compositie metalen beeld ca. 1900 van een jongen met boomstam op houten voet, "Soir D'ete par Rancoulet" 35xø14cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890, voorstellend een vrouw met tamboerijn. gesigneerd F. Moreau 41x15x15cm. Cond.: G
Twee grote Oosterse albasten figuren voorstellend een man en een vrouw 20e eeuw in goede staat 45cm. Cond.: G
Antieke bronzen Perzische wierook-hangbrander (mogelijk Tibet), mooi uitgewerkt, 2 kettingen missen 35xø26,5cm. Cond.: G
grote gipsen wandplaquette met twee putto 20e eeuw (naar 18e eeuws voorbeeld) in goede staat 120x32cm. Cond.: G
Notenhouten 17e eeuws heilig figuur staand op bol en sokkel 33x12x14cm. Cond.: G
Bronzen figuur van bakkersjongen met twee broodmanden 21e eeuw 23x12x11cm. Cond.: G
Houten sculptuur gesigneerd Olaf Olsen voorstellend een vrouwenfiguur met rugbagage in goede staat 35x13x9cm. Cond.: G
Twee houtgesneden figuren ca. 1950, vermoedelijk Duitsland 39-59cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een Afrikaanse olifant op marmeren sokkel, Art Deco ca. 1920 12x12x7cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een jongen met korf op de rug ca. 1880, ongesigneerd H.: 12cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een jongen met duif in de hand ca. 1900, ongesigneerd H.: 21cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend 2 dolfijnen met tropische vissen 2e helft 20e eeuw op marmeren voet 33x24x13cm. Cond.: G
Indonesisch Djatihouten figuur van een vrouw in Indonesische dracht met pot in de hand 20e eeuw 56cm. Cond.: G