Slavenarmband GG 585/000, gematteerd, ø 6.5x6 cm., ca.19.50 gr.
13-Delig Hutschenreuther Hohenberg porseleinen cakeset 20e eeuw met rozen en goudrand-decor; 1x randschade 27x31cm. en 14x14cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop&schotels met vogeldecor. 1 Chip bij kopje, 1 gaatje in schotel 5,5xø11,5cm. Cond.: R
13-Delige keramieken petit-four stel, gemerkt Myott, Son & Co. England met bloemdecor in goede staat 8x8cm. en 4,5x20x12cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen KangXi kop&schotels 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minimale randschade 7xø12cm. en 6,5xø13cm.
Moderne bronzen naakte vrouw 21e eeuw 10x24,5x9cm. Cond.: G