Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

30 Sieraden
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 20 sieraden, diverse hangers. Antiek, Art Deco en later

Gouden dameshorloge
Resultaat: 380 EUR

Dames armbandhorloge GG 585/000, Eterna, wijzerplaat is smerig, opwindknopje ontbreekt. L.19 cm., ca.24.50 gr.

Polshorloge GG
Resultaat: 450 EUR

Dames polshorloge GG 585/000 met ivoor kleurige wijzerplaat. L.17 cm. (met losse schakeltjes)Totaal gewicht incl. uurwerk, ca.26.70 gr.

3 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

3 Delen Hollands zilver; 1x suikerschep (kolenbakmodel), 1x petit-four schep, 1x netfruitschep ca. 1900 ca. 70gr. Cond.: U

Gouden slavenarmband
Resultaat: 350 EUR

Slavenarmband GG 585/000, gematteerd, ø 6.5x6 cm., ca.19.50 gr.

Ring GG, dia/rob/saf/smar
Resultaat: 80 EUR

Ring GG585/000 bezet met 3 smaragden, 3 saffieren, 3 robijnen en 6 diamanten . ø 47

Jade dame
Resultaat: 200 EUR

Wit jade boedha Qin Yong 20e eeuw China 29cm. Cond.: G

Gebakstel
Resultaat: 40 EUR

13-Delig Hutschenreuther Hohenberg porseleinen cakeset 20e eeuw met rozen en goudrand-decor; 1x randschade 27x31cm. en 14x14cm. Cond.: G

2 Capucijner kop&schotels
Resultaat: 110 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop&schotels met vogeldecor. 1 Chip bij kopje, 1 gaatje in schotel 5,5xø11,5cm. Cond.: R

7x Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein; 1x trekpotje 18e eeuw zonder deksel (1 chip), 1x kop&schotel capucine, 19e eeuw (minimale schade), 2x kop&schotel 18e eeuw, roze/goud decor (1x goed, 1x beschadig...

13-Delig petit-four stel
Resultaat: 25 EUR

13-Delige keramieken petit-four stel, gemerkt Myott, Son & Co. England met bloemdecor in goede staat 8x8cm. en 4,5x20x12cm. Cond.: G

2 Chin. kop en schotels
Resultaat: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen KangXi kop&schotels 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minimale randschade 7xø12cm. en 6,5xø13cm.

Ivoren valkenier
Resultaat: 300 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur met roofvogel op zijn schouder. Prachtig fijn uitgewerkt. Onderzijde voorzien van stempel van de maker ca. 1900. In zeer goede staat 15cm. Cond.: G

2 Tegeltableaus
Resultaat: 160 EUR

Twee plateel tegeltableau's gemerkt Plateel bakkerij Delft te Hilversum. Elk tableau bestaat uit 3 tegels, beide met voorstellingen naar Hendrik Willem Mesdag met monogrammen. I Jan en E (1907) en met...

Kaasstolp, ruitkristal
Resultaat: 18 EUR

Hollandse kristallen 19e eeuwse kaaststolp, ruit- en amandelgeslepen 19xø19cm. Cond.: M

Divers kristal
Resultaat: 60 EUR

Dertien delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas (gaaf), 1x dekselfles (gaaf), 2x vaas (gaaf), 1x ruitkristallen lage vaas (chips), 1x middelgrote vaas (chips), cakeschaal (chip), asbak (chip), 3 bolle v...

Houten beeld, putto
Resultaat: 520 EUR

Grote Italiaanse Neo barok houtgesneden figuur, voorstellend een putti op voet met schaal op het hoofd 2e helft 20e eeuw 136cm. Cond.: G

Bronzen knielende vrouw
Resultaat: 220 EUR

Moderne bronzen naakte vrouw 21e eeuw 10x24,5x9cm. Cond.: G

Buste Willem I, gesigneerd
Resultaat: 130 EUR

Antieke bronzen buste, gesigneerd C. Keil (waarschijnlijk Karl Keil 1838 - 1889 Duitsland). Plated brons. Voorstellende Maarschalk Bismarck, buste op roodmarmeren zuil 16x5,5x5,5cm. Cond.: G

Art Deco stoel
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten Art Deco armleunstoel met goede blauwe stoffering ca. 1920 in zeer goede staat 98x60x49cm. Cond.: G

Lederen bank
Resultaat: 225 EUR

Moderne lichtbruin lederen tweezitsbank met zwarte randjes afgezet in hele goede staat 92x208x100cm. Cond.: G

2 Blokkendozen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude blokkendozen; 1x Gotischer bouwstijl S.F.E. made in Germany ca. 1930 6x38x24cm. en 1x Emes Hilverzum ca. 1950 5x23x18cm. Beide compleet en in goede conditie

Tibetaanse monnikenmuts
Resultaat: 200 EUR

Tibetaanse monnikenmuts 19e eeuw met zilverdraad en bloemmotief in zeer goede staat 25x22x18cm. Cond.: G

Parelmoer doosje
Resultaat: 120 EUR

Parelmoer theedoosje 19e eeuw met parelmoer binnendeksel, origineel slotje en ivoren pootjes. 2 Stukjes parelmoer missen 10x8x12cm. Cond.: R-G (sleutel ontbreekt)