Drie kristallen karaffen in zeer goede staat, 1x gemerkt St. Louis Kristal France (20e eeuw), amandelslijpsel 25-34cm. Cond.: G
Hollandse kristallen 19e eeuwse kaaststolp, ruit- en amandelgeslepen 19xø19cm. Cond.: M
Dertien delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas (gaaf), 1x dekselfles (gaaf), 2x vaas (gaaf), 1x ruitkristallen lage vaas (chips), 1x middelgrote vaas (chips), cakeschaal (chip), asbak (chip), 3 bolle v...
Drie kristallen dekseldozen 20e eeuw in zeer goede staat, diverse slijpsels 15-21cm. Cond.: G
Antiek Boheems kristallen bokaal met graveerwerk en tekst "Theater Hochbrunn in Wiesbaden Kursaal 4 Jahreszeiten" in goede originele staat 12x8x8cm. Cond.: G
Twee rookglazen vogels ca. 1920; 1x lijster 9x13x5,5cm., gesigneerd Cesari Franc, minimale chip aan staart 2mm. 1x Specht Sabino France, chip snavel en chip voet 10x5,5x6,5cm. Cond.: R
Zeven delen glaswerk 20e eeuw; 2x taartplateau, 1x dekselcoupe, 1x grote fruitschaal, 1x kleine fruitschaal, 1x bonbonniere en 1x stolp zonder onderschotel Cond.: G
Acht delen gegraveerd glaswerk ca. 1930; 2 karaffen (1x landschap, 1x hert) en 6 gegraveerde glazen met slinger in de stam 13-23cm. Cond.: G
Antiek robijnrood glas met bladgoud decor in jugendstil stijl, ca. 1900, nr. 324/30, minimale chip. 16.9xø 6, Cond.:G
Antiek glazen bokaal met blauw en goud in bloemdecor. ca.1900, In zeer goede staat. 15x ø16 Cond.:G
Glazen vaas met bladgoud en geschulpte opening van oplaine, Italië 21,5xø13cm. Cond.: G
Tien delen kristal 19e-20e eeuw; 2 karaffen en 1 vaas beschadigd, een karaf met zilveren rand rest in goede staat 10-27cm. Cond.: R-G
Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G
Vier delen glaswerk; 2x Geslepen karaf met stop ca. 1900, 1x geslepen schenkkannetje ca. 1920 en 1x persglazen schaaltje met zilveren rand 3,5-28cm. Cond.: G
Twee delen oud waaierkristal 1e helft 20e eeuw; 1x ovale schaal 8x23x11cm. (chips af), 1x dekseldoos 8x10x7cm. (minimale chips) Cond.: R-G
Cilindrische vaas ca. 1900, paars met goud- en emailledecor 22xø8cm. Cond.: G
Kristallen 6-delige menageset ca. 1920 Art Deco. Tablet heeft chips 13x15x14cm. Cond.: R-G
Drie opaline glazen handbeschilderde siervazen met bloemendecor ca. 1880 in goede staat 23xø10cm. Cond.: G
Grote kristallen siervaas ca. 1930 met rond slijpsel en sterrenslijpsel in zeer goede staat 26xø15cm. Cond.: G
Drie kristallen siervaasjes ca. 1930; 1x tweekleurig, 1x mat en glanzend en 1x luchtbellen 9xø6cm. Cond.: G
Zes oude kristallen glazen met ruitslijpsel 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 9-12cm. Cond.: G
2x Leerdam glas, paars-gemarmerde beker en kommetje. Tevens een smal wit vaasje, mogelijk Meydam 5,5-27cm. Cond.: G
Twee glazen vazen ca. 1900 met geschulpte rand (mondgeblazen), in zeer goede staat 15xø9cm. Cond.: G