Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Karaffen
Resultaat: 50 EUR

Drie kristallen karaffen in zeer goede staat, 1x gemerkt St. Louis Kristal France (20e eeuw), amandelslijpsel 25-34cm. Cond.: G

Kaasstolp, ruitkristal
Resultaat: 18 EUR

Hollandse kristallen 19e eeuwse kaaststolp, ruit- en amandelgeslepen 19xø19cm. Cond.: M

Divers kristal
Resultaat: 60 EUR

Dertien delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas (gaaf), 1x dekselfles (gaaf), 2x vaas (gaaf), 1x ruitkristallen lage vaas (chips), 1x middelgrote vaas (chips), cakeschaal (chip), asbak (chip), 3 bolle v...

Glazen
Resultaat: 25 EUR

Kavel oude glazen 1e helft 20e eeuw., 11-16 cm., Cond.:G

3 Kristallen dekseldozen
Resultaat: 30 EUR

Drie kristallen dekseldozen 20e eeuw in zeer goede staat, diverse slijpsels 15-21cm. Cond.: G

Boheems glas
Resultaat: 20 EUR

Antiek Boheems kristallen bokaal met graveerwerk en tekst "Theater Hochbrunn in Wiesbaden Kursaal 4 Jahreszeiten" in goede originele staat 12x8x8cm. Cond.: G

2 Glazen vogels
Resultaat: 20 EUR

Twee rookglazen vogels ca. 1920; 1x lijster 9x13x5,5cm., gesigneerd Cesari Franc, minimale chip aan staart 2mm. 1x Specht Sabino France, chip snavel en chip voet 10x5,5x6,5cm. Cond.: R

7 Delen glaswerk
Resultaat: 35 EUR

Zeven delen glaswerk 20e eeuw; 2x taartplateau, 1x dekselcoupe, 1x grote fruitschaal, 1x kleine fruitschaal, 1x bonbonniere en 1x stolp zonder onderschotel Cond.: G

8x Gegraveerd glas
Resultaat: 20 EUR

Acht delen gegraveerd glaswerk ca. 1930; 2 karaffen (1x landschap, 1x hert) en 6 gegraveerde glazen met slinger in de stam 13-23cm. Cond.: G

Glazen rode vaas
Resultaat: 40 EUR

Antiek robijnrood glas met bladgoud decor in jugendstil stijl, ca. 1900, nr. 324/30, minimale chip. 16.9xø 6, Cond.:G

Glazen schaal
Resultaat: 45 EUR

Antiek glazen bokaal met blauw en goud in bloemdecor. ca.1900, In zeer goede staat. 15x ø16 Cond.:G

Vaas
Resultaat: 10 EUR

Glazen vaas met bladgoud en geschulpte opening van oplaine, Italië 21,5xø13cm. Cond.: G

Doos glas & kristal
Resultaat: 50 EUR

Tien delen kristal 19e-20e eeuw; 2 karaffen en 1 vaas beschadigd, een karaf met zilveren rand rest in goede staat 10-27cm. Cond.: R-G

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 10 EUR

Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G

4 Delen kristal
Startprijs 30 EUR

Vier delen glaswerk; 2x Geslepen karaf met stop ca. 1900, 1x geslepen schenkkannetje ca. 1920 en 1x persglazen schaaltje met zilveren rand 3,5-28cm. Cond.: G

2 Delen kristal
Resultaat: 75 EUR

Twee delen oud waaierkristal 1e helft 20e eeuw; 1x ovale schaal 8x23x11cm. (chips af), 1x dekseldoos 8x10x7cm. (minimale chips) Cond.: R-G

Bloemvaas ca. 1900
Startprijs 25 EUR

Cilindrische vaas ca. 1900, paars met goud- en emailledecor 22xø8cm. Cond.: G

Kristallen menageset
Startprijs 25 EUR

Kristallen 6-delige menageset ca. 1920 Art Deco. Tablet heeft chips 13x15x14cm. Cond.: R-G

3 Opaline siervazen
Startprijs 30 EUR

Drie opaline glazen handbeschilderde siervazen met bloemendecor ca. 1880 in goede staat 23xø10cm. Cond.: G

Kristallen siervaas
Startprijs 35 EUR

Grote kristallen siervaas ca. 1930 met rond slijpsel en sterrenslijpsel in zeer goede staat 26xø15cm. Cond.: G

3 Kristallen siervaasjes
Resultaat: 20 EUR

Drie kristallen siervaasjes ca. 1930; 1x tweekleurig, 1x mat en glanzend en 1x luchtbellen 9xø6cm. Cond.: G

6 Kristallen glazen
Startprijs 60 EUR

Zes oude kristallen glazen met ruitslijpsel 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 9-12cm. Cond.: G

Leerdam glas
Startprijs 15 EUR

2x Leerdam glas, paars-gemarmerde beker en kommetje. Tevens een smal wit vaasje, mogelijk Meydam 5,5-27cm. Cond.: G

2 Glazen vaasjes
Startprijs 20 EUR

Twee glazen vazen ca. 1900 met geschulpte rand (mondgeblazen), in zeer goede staat 15xø9cm. Cond.: G