Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Div. gouden ringen
Resultaat: 600 EUR

Kavel diverse gouden ringen, ca. 34.20 gr.

Gouden dameshorloge
Resultaat: 330 EUR

Dames armbandhorloge GG 585/000, Pontiac, ca. 21.90 gr. L.18 cm.

Brilj.saffier ring
Resultaat: 250 EUR

Ring GG/WG 585/000 bezet met briljanten 1.0 crt. W/SI-PI en 2 gefac. oranje kleurige saffieren, 0.04 crt., ø 58, 6.8 gr.

30 Sieraden
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 20 sieraden, diverse hangers. Antiek, Art Deco en later

Gouden dameshorloge
Resultaat: 380 EUR

Dames armbandhorloge GG 585/000, Eterna, wijzerplaat is smerig, opwindknopje ontbreekt. L.19 cm., ca.24.50 gr.

Polshorloge GG
Resultaat: 450 EUR

Dames polshorloge GG 585/000 met ivoor kleurige wijzerplaat. L.17 cm. (met losse schakeltjes)Totaal gewicht incl. uurwerk, ca.26.70 gr.

Gouden slavenarmband
Resultaat: 350 EUR

Slavenarmband GG 585/000, gematteerd, ø 6.5x6 cm., ca.19.50 gr.

Ring GG, dia/rob/saf/smar
Resultaat: 80 EUR

Ring GG585/000 bezet met 3 smaragden, 3 saffieren, 3 robijnen en 6 diamanten . ø 47

2 Horloges
Resultaat: 45 EUR

Twee verpakte horloges; 1x Citizen Quartz WR50 en 1x Geneves (gemerkt) Quartz. Beide ongedragen in originele verpakking, functies niet getest

Diverse sieraden
Resultaat: 60 EUR

Kavel diverse sieraden double, broches, kettingen, armbanden, hangers, ringen etc. Ca. 100 stuks

Hanger + Horloge
Resultaat: 45 EUR

Zilveren sautoinhorloge en zilveren joodse hanger Cond.: R

Design hanger + barnsteen
Resultaat: 35 EUR

Design hanger van sterling zilver met barnsteen, Denmark Bent. K. 41,5cm. Cond.: G

Zilveren ketting
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren chatelaine aan jasseroncollier met schuifton 835/000, MT: onduidelijk ca. 42gr. Cond.: U

Smaragd collier
Resultaat: 40 EUR

Ketting GG 303/000 waaraan een gefac. smaragd. L.45-47.5 cm. ca. 0.65 gr.

3 Engelse zakhorloges
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke Engelse zakhorloges; 2x plated en 1x zilver. 1x plated horloge met stopwatch.

2 Engelse zakhorloges
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Engelse zilveren heren-zakhorloges ca. 1900; 1x The Express Lever, made in Newcastle, en 1x Record Dreadmont, ø5cm. Beide met seconden aanduiding.

5 Heren zakhorloges
Resultaat: 70 EUR

Vijf antieke herenzakhorloges met lopend uurwerk in redelijke staat waaronder 1x Roskopf spoorweghorloge ø4-ø5cm.

Oorhangerss robijn-smaragd-diam.
Resultaat: 60 EUR

Oorhangers zilver 925/000 verguld, met robijn,smaragd en diamant 0.04 crt.27x6mm., ca.2.45 gr.

Hanger apatiet
Resultaat: 70 EUR

Hanger WG 585/000 bezet met apatiet, 21x15 mm., ca. 3.1 gr.

Gouden tanden
Resultaat: 250 EUR

Gouden tanden etc., ca. 18.0 gr.

Diverse sieraden
Resultaat: 45 EUR

Kavel diverse sieraden.

25 Ringen
Resultaat: 95 EUR

Kavel van 25 diverse ringen, ca. 75 gr.

Doosje met 9 camee
Resultaat: 25 EUR

Doosje met 9 antieke Camee 0,5-3,5cm. (1x lakzegel) Cond.: G

8 Oude sieraden
Resultaat: 80 EUR

Acht oude sieraden waarbij antieke ringen en hangers