Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Studieboekje schilder, 19e eeuw
Resultaat: 1.100 EUR

Bijzonder 19e eeuws boekje vol met aquarellen, sepia's en tekeningen gedateerd 1840. Inhoud; 49 aquarellen, resttekeningen en studies. Het betreft een reisboekje, de werken bevatten de plaats, getitel...

Gesigneerd (N. v. de Waay)
Resultaat: 1.000 EUR

Gesigneerd N. v.d. Waay (ook verso etiket N. v.d. Waay No 2.), olieverf op paneel, vrouwelijk naakt 44x33cm. Cond.: G

Dirk Harting, zelfportret
Resultaat: 20 EUR

Dirk Harting (Saratoga 1884 - Haarlem), mezzotint op papier, zelfportret nr. 12/8 Cond.: G 12x8cm.

J.F.Hoppenbrouwers
Resultaat: 450 EUR

J.F. Hoppenbrouwers (Den Haag 1819 - 1866), aquarel op papier, wintergezicht met sprokkelvrouwtje 15x20cm. Cond.: G

Ingekleurde ets
Resultaat: 270 EUR

Louis Icarth, 1888-1950 Frankrijk, Handgesigneerd, ingekleurde ets, vrouw onder appelboom, 20x28 cm. Cond.:G

Eberhardt, winterlandschap
Resultaat: 90 EUR

D.F. Eberhardt, pastel op papier, winters landschap 53x64cm. Cond.: G

Stilleven Chrysanten
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Oey 1924
Resultaat: 35 EUR

Oey Tjeng Sit 1974 (1917 - 1987 Amsterdam), aquatint op zwart papier, abstracte compositie 49x34cm.

2 Gravures
Resultaat: 110 EUR

Twee grote gravures Duitsland in bladgouden Jugendstil lijst; 1x naar een schilderij van W. Menzler 1896 en 1x naar een schilderij van E. Nitscky. Gedrukt door Haenstängl 98x77cm. Cond.: G

Houtsnede, monogram I.H.S.
Resultaat: 25 EUR

Gemonogrammeerd I.H.S. ca. 1930, houtsnede op papier, viking op vliegend paard met bliksemschicht (surrealistisch) 28x23cm. Cond.: G

Schilderij, naar Leickert
Resultaat: 850 EUR

Gesigneerd Ch. Leickert ca. 1920, olieverf op paneel, Hollandse ijspret met vele figuren (eiken paneel) 30,5x23,5cm. Cond.: G

Schilderij, Vertin
Resultaat: 2.550 EUR

Petrus Gerardus Vertin (1819 Den Haag - 1893 Den Haag), olieverf op linnen, zomers stadsgezicht met figuren 45,5x36,5cm. Cond.: G

Ikoon, Maria kind + 2 heiligen
Resultaat: 150 EUR

Maria met drie handen en Christuskind met twee heiligen. Bijzondere en zeldzame afbeelding geschilderd op zilver. Russische icoon omstreeks 1900

Stilleven met roemer
Resultaat: 25 EUR

Henri 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met roemer 18x13cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 75 EUR

Jan te Wierik 54/801995, lithografie op papier, abstracte figuren 92x37cm. Cond.: G

Aquarel J. Lusthusz
Resultaat: 20 EUR

J. Lusthusz, aquarel op papier, oude boerderij nabij vliegveld Enschede 39x29cm. Cond.: G

Jan te Wierik, olieverf
Startprijs 3.950 EUR

Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, 2 fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U

Grand Canyon, Hand Colors
Resultaat: 45 EUR

Boek met handgekleurde gezichten van de Grand Canyon van Arizona. Copyrighted by Fred Harvey ca. 1940. 36x29cm. Cond.: R-G

Antieke Atlas van China + kaart
Resultaat: 275 EUR

Atlas van China 1917. "The eighteen provinces of China Proper, The four great dependencies specially prepared by Mr. Edward Stanford for the China Inland mission" 34x23,5cm. Cond.: R-G

Schilderij, Jacobsen
Resultaat: 300 EUR

Jacobsen ca. 1900, olieverf op linnen, "Doctoren imod Sin Willie Moliere" 55x68cm. Cond.: G

Schilderij naar A. Pieck
Resultaat: 550 EUR

Monogram A.P. (Anton Pieck?), sepia op papier, interieur met figuren. "Die hier wil borgen komt terug vandaag is 't een dag dat ik niet borgen mag" 53x40cm. Cond.: G

Stadsplattegrond
Resultaat: 18 EUR

Stadsplattegrond gemeente Oldenzaal 19e-20e eeuw. Uitgave van Hugo Suringar te Leeuwarden. Lithografie op papier 17x21cm. Cond.: G

Schilderij, W. Visser
Resultaat: 25 EUR

W. Visser 1932, olieverf op paneel, aardewerken fles met katjes 30x40cm. Cond.: G

Schilderij naar Modigliani
Resultaat: 150 EUR

Gesigneerd Emile Breton 20e eeuw, olieverf op linnen (scheur in linnen, plakker), vrouw met hoofddoek 51x61cm. Cond.: R