Dirk Harting (Saratoga 1884 - Haarlem), mezzotint op papier, zelfportret nr. 12/8 Cond.: G 12x8cm.
D.F. Eberhardt, pastel op papier, winters landschap 53x64cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Oey Tjeng Sit 1974 (1917 - 1987 Amsterdam), aquatint op zwart papier, abstracte compositie 49x34cm.
Twee grote gravures Duitsland in bladgouden Jugendstil lijst; 1x naar een schilderij van W. Menzler 1896 en 1x naar een schilderij van E. Nitscky. Gedrukt door Haenstängl 98x77cm. Cond.: G
Gesigneerd Ch. Leickert ca. 1920, olieverf op paneel, Hollandse ijspret met vele figuren (eiken paneel) 30,5x23,5cm. Cond.: G
Jan te Wierik 54/801995, lithografie op papier, abstracte figuren 92x37cm. Cond.: G
J. Lusthusz, aquarel op papier, oude boerderij nabij vliegveld Enschede 39x29cm. Cond.: G
Boek met handgekleurde gezichten van de Grand Canyon van Arizona. Copyrighted by Fred Harvey ca. 1940. 36x29cm. Cond.: R-G
Stadsplattegrond gemeente Oldenzaal 19e-20e eeuw. Uitgave van Hugo Suringar te Leeuwarden. Lithografie op papier 17x21cm. Cond.: G
W. Visser 1932, olieverf op paneel, aardewerken fles met katjes 30x40cm. Cond.: G