Mahoniehouten Engelse hangoortafel met Queen-Anne poten ca. 1900. Prachtige patina en in zeer goede originele staat 75x149x105cm. Cond.: G
Gispen metalen console met etages en glasplaten 2e helft 20e eeuw 93x60x30cm. Cond.: G
Engelse stijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met goede velours stoffering in zeer goede staat 86x44x58cm. Cond.: G
Oude neogothische 3-deurs eikenhouten Kredens ca. 1930 met ijzeren beslag, briefpanelen en gotisch snijwerk. 1 Paneel beschadigd 85x114x47cm. Cond.: G
5-Delige antieke bamboe-stijl zitgroep. bestaande uit 4 stoelen en 1 bank, met rieten zittingen (1 zitting beschadigd) ca. 1920. 109x57x50cm. en 87x100x58cm. Cond.: G
Twee eikenhouten bijzettafeltjes met getorste poot op driespant 2e helft 20e eeuw met dik rond blad in zeer goede staat 58xø44cm. Cond.: G
Engelse massief mahoniehouten lederen stoel. Chique kwaliteits- stijlmeubel met rondom bruin leer 2e helft 20e eeuw. (aankoopprijs 4 jaar geleden € 1.500,-) 90x77x67cm. Cond.: G
Massief teakhouten sideboard 2e helft 20e eeuw met 7 lades en een deurtje in zeer goede staat 86x49x147cm. Cond.: G
Lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw, tweekleurig bruin in zeer goede staat 100x94x82cm. Cond.: G
Grote Duitse 18e eeuwse eikenhouten kist op sleepoten (zonder slot), oudere restauratie 80x146x70cm. Cond.: G