Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Lederen stoel + voetenbankje
Resultaat: 300 EUR

Lederen Stressless armleunstoel met draaibare voet en verstelbare zitting. Tevens een bijbehorende voetenbank in zeer goede staat 107x75x72cm. en 39x54x42cm. (nieuwprijs €1.800,00)

Lederen stoel
Resultaat: 330 EUR

Lederen Stressless armleunstoel met draaibare voet en verstelbare zitting 107x75x72cm. (nieuwprijs €1.200,00)

Art Deco stoel
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten Art Deco armleunstoel met goede blauwe stoffering ca. 1920 in zeer goede staat 98x60x49cm. Cond.: G

Lederen bank
Resultaat: 225 EUR

Moderne lichtbruin lederen tweezitsbank met zwarte randjes afgezet in hele goede staat 92x208x100cm. Cond.: G

Eikenhouten Art Deco commode
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Art Deco commode ca. 1930 met rood marmeren blad. Rugwand moet worden vervangen, verder in goede originele staat 91x103x49cm. Cond.: G

Engelse Queen-Anne hangoortafel
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten Engelse hangoortafel met Queen-Anne poten ca. 1900. Prachtige patina en in zeer goede originele staat 75x149x105cm. Cond.: G

Gispen console met glasplaat
Resultaat: 350 EUR

Gispen metalen console met etages en glasplaten 2e helft 20e eeuw 93x60x30cm. Cond.: G

Armleunstoeltje
Resultaat: 25 EUR

Engelse stijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met goede velours stoffering in zeer goede staat 86x44x58cm. Cond.: G

Vierkante kindertafel
Resultaat: 20 EUR

Kleine vurenhouten kindertafel ca. 1890 met lade en gedraaide poten in zeer goede staat 69x70x52cm. Cond.: G

2 Stoelen
Resultaat: 10 EUR

Twee notenhouten Louis Philippe stoelen ca. 1870 met rieten zitting in originele goede staat 96x51x45cm.

Eiken spiegel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten Hollandse spiegel ca. 1910 in goede originele staat met facetgeslepen spiegels 156x68x10cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 25 EUR

Rococo spiegel ca. 1900 in zeer goede staat 52x28cm. Cond.: G

Neogothische kredens kast
Resultaat: 140 EUR

Oude neogothische 3-deurs eikenhouten Kredens ca. 1930 met ijzeren beslag, briefpanelen en gotisch snijwerk. 1 Paneel beschadigd 85x114x47cm. Cond.: G

Bamboe bankstel
Resultaat: 160 EUR

5-Delige antieke bamboe-stijl zitgroep. bestaande uit 4 stoelen en 1 bank, met rieten zittingen (1 zitting beschadigd) ca. 1920. 109x57x50cm. en 87x100x58cm. Cond.: G

2 Ronde bijzettafeltjes
Resultaat: 30 EUR

Twee eikenhouten bijzettafeltjes met getorste poot op driespant 2e helft 20e eeuw met dik rond blad in zeer goede staat 58xø44cm. Cond.: G

Hangkastje
Resultaat: 20 EUR

Oud wortelnoten fineer Hollands hangvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 53x50x14cm. Cond: G

Lederen armstoel
Resultaat: 450 EUR

Engelse massief mahoniehouten lederen stoel. Chique kwaliteits- stijlmeubel met rondom bruin leer 2e helft 20e eeuw. (aankoopprijs 4 jaar geleden € 1.500,-) 90x77x67cm. Cond.: G

Lederen armstoel
Resultaat: 350 EUR

Engelse massief mahoniehouten lederen stoel. Chique kwaliteits- stijlmeubel met rondom bruin leer 2e helft 20e eeuw. (aankoopprijs 4 jaar geleden € 1.500,-) 90x77x67cm. Cond.: G

Sideboard teak
Resultaat: 60 EUR

Massief teakhouten sideboard 2e helft 20e eeuw met 7 lades en een deurtje in zeer goede staat 86x49x147cm. Cond.: G

Lederen stoel
Resultaat: 275 EUR

Lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw, tweekleurig bruin in zeer goede staat 100x94x82cm. Cond.: G

Klaptafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse eikenhouten hangoortafel ca. 1900 met geschulpt blad en getorste poten in goede originele staat 72x90x123cm. Cond.: G

4 Eikenhouten stoelen, Grunder
Resultaat: 80 EUR

Vier Duitse eikenhouten Grunderzeit stoelen met donkergroene velours stoffering in zeer goede staat ca. 1880 99x44x44cm. Cond.: G

Eiken kist, plat deksel
Resultaat: 325 EUR

Eiken dekenkist 18e eeuw met kerfwerk, geheel origineel met origineel slot 78x73x161cm.

Eiken kist
Resultaat: 160 EUR

Grote Duitse 18e eeuwse eikenhouten kist op sleepoten (zonder slot), oudere restauratie 80x146x70cm. Cond.: G