Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Platelen vaas
Resultaat: 200 EUR

Gouda Zuid-Holland geglazuurde platelen vaas met monogram in goede staat 22xø20cm. Cond.: G

Keramiek bowlpot
Resultaat: 160 EUR

Antieke Jugendstil keramieken bowlpot met deksel, ca. 1910, gemerkt: Reinhold Merkelbach bij Höhr Grenzhansen, met bruin zoutglazuur en gestilleerde ranken. 23x ø21 cm. Cond.:G

Chinese beker met oortje
Resultaat: 140 EUR

Kantonees porseleinen beker ca. 1910 met vogel- en bloemdecor 7,5x9xø6,8cm. Cond.: G

2 Chinese knobbelvazen 1880
Resultaat: 425 EUR

Twee Chinese 19e eeuwse knobbelvazen met blauw landschapsdecor met figuren. Mooie kwaliteit. 1x Goed, 1x gelijmd 30,5xø13cm. Cond.: R

Jade dame
Resultaat: 200 EUR

Wit jade boedha Qin Yong 20e eeuw China 29cm. Cond.: G

Gebakstel
Resultaat: 40 EUR

13-Delig Hutschenreuther Hohenberg porseleinen cakeset 20e eeuw met rozen en goudrand-decor; 1x randschade 27x31cm. en 14x14cm. Cond.: G

2 Capucijner kop&schotels
Resultaat: 110 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop&schotels met vogeldecor. 1 Chip bij kopje, 1 gaatje in schotel 5,5xø11,5cm. Cond.: R

7x Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein; 1x trekpotje 18e eeuw zonder deksel (1 chip), 1x kop&schotel capucine, 19e eeuw (minimale schade), 2x kop&schotel 18e eeuw, roze/goud decor (1x goed, 1x beschadig...

13-Delig petit-four stel
Resultaat: 25 EUR

13-Delige keramieken petit-four stel, gemerkt Myott, Son & Co. England met bloemdecor in goede staat 8x8cm. en 4,5x20x12cm. Cond.: G

2 Chin. kop en schotels
Resultaat: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen KangXi kop&schotels 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minimale randschade 7xø12cm. en 6,5xø13cm.

Ivoren valkenier
Resultaat: 300 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur met roofvogel op zijn schouder. Prachtig fijn uitgewerkt. Onderzijde voorzien van stempel van de maker ca. 1900. In zeer goede staat 15cm. Cond.: G

2 Tegeltableaus
Resultaat: 160 EUR

Twee plateel tegeltableau's gemerkt Plateel bakkerij Delft te Hilversum. Elk tableau bestaat uit 3 tegels, beide met voorstellingen naar Hendrik Willem Mesdag met monogrammen. I Jan en E (1907) en met...

Kaststel
Resultaat: 100 EUR

5-Delig keramieken kaststel met Chinees decor 1e helft 20e eeuw, deksel is gelijmd en 1 chip 32cm. Cond.: R-G

3 Chinese borden
Resultaat: 35 EUR

Drie Chinese 18e eeuwse porseleinen borden met tuindecor met vaas, bloemen, ballustrade etc. Kang Xi, randschades en haarscheur ø23,5cm. Cond.: G

Ivoren netsuke
Resultaat: 35 EUR

Antiek ivoren netsuke voorstellend een haas met jonge haas 2,5x4,5x2,7cm. Cond.: G

Wilhelmina kopje 1898
Resultaat: 10 EUR

Hollands porseleinen herdenkingskopje met schotel 1898. Ter gelegenheid der kroning van H.M. koningin Wilhelmina der nederlanden 1898. Minimale chip kopje 6x9,5cm.

Villeroy & Boch koffieservies
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen Villeroy & Boch theeservies design Luxembourg Manoir bestaande uit; 6 kop&schotels, 1 suikerpot en 1 melkkan 6-12cm. Cond.: G

Bierkruik, jachtmotief
Resultaat: 15 EUR

Duitse keramieken bierpul, rondom bewerkt met springend wild (zwijnen en hert), onderop staat "Copyright Mr722 Germany" 23xø11cm. Cond.: G

Ballustervaas Boch
Resultaat: 25 EUR

Ballustervaas van Boch Keramik Editions La Louviere, nr. 1168, 22xø20cm.

Grote porseleinen groep
Resultaat: 325 EUR

Grote Duitse porseleinen groep 20e eeuw, gemerkt Sitzendorf (hoofdje gelijmd, stukje van gewei af en stukje van geweer af). Chip achterzijde, verder in goede staat 28x44x21cm. Cond.: R

3 Keramieken borden
Resultaat: 95 EUR

Drie keramieken herdenkingsborden Societe Ceramique Maastricht; 1x 1913-1953 Ned. Kath Bond van werkmeesters en ander toezichthoudend personeel ø23,5cm. 1x Olympiade 1928 Amsterdam ø25cm. en 1x Herrij...

4 Kop&Schotels 18e eeuw
Resultaat: 95 EUR

Vier Chinese porseleinen kopjes 18e-19e eeuw. 3x KangXi 1x Fam. rose ø10-ø13cm. (3x minimale chip)

Lampetkannen stel
Resultaat: 20 EUR

3-Delig keramieken lampetstel, gemerkt Neptun 60 29xø30cm. Cond.: G

Japanse tegel
Resultaat: 160 EUR

Grote Japans porseleinen tegel ca. 1900 met landschap, huizen en figuren in een bootje 25x24,5cm. Cond.: G