Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten beeld, putto
Resultaat: 520 EUR

Grote Italiaanse Neo barok houtgesneden figuur, voorstellend een putti op voet met schaal op het hoofd 2e helft 20e eeuw 136cm. Cond.: G

Bronzen knielende vrouw
Resultaat: 220 EUR

Moderne bronzen naakte vrouw 21e eeuw 10x24,5x9cm. Cond.: G

Buste Willem I, gesigneerd
Resultaat: 130 EUR

Antieke bronzen buste, gesigneerd C. Keil (waarschijnlijk Karl Keil 1838 - 1889 Duitsland). Plated brons. Voorstellende Maarschalk Bismarck, buste op roodmarmeren zuil 16x5,5x5,5cm. Cond.: G

Quan Ying , jade
Resultaat: 180 EUR

Oude groen jade Quan Yin 20e eeuw .Staand op losse houten voet. met koperdraad ingelegd, minimale chip en stuk gelijmd, H.: 21cm. Cond.: R

Bronzen kop
Resultaat: 50 EUR

Grote Indiase bronzen kop van een vrouwelijke boedha ca. 1900 in zeer goede staat 40x20x19cm. Cond.: G

Bronzen ezeltje, India
Resultaat: 40 EUR

Bronzen paardje ca. 1900 (of ouder), China of India, uitschuifbaar op bronzen voet 13x10x6cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Resultaat: 40 EUR

Oude bronzen boedha 20e eeuw Thailand in goede staat 21x15x9cm. Cond.: G

2x Antoinette Ruiter
Resultaat: 40 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Waldhoornspelende Twentenaar, 1x Kaatsende Twentenaar 13,5-14,5cm. Cond.: U

Bronzen Gier/Condor
Resultaat: 160 EUR

Grote bronzen Gier/Condor in Art Deco vormgeving, gesigneerd B. van Straeten 21e eeuw met zwart marmeren voet 54x40x26cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 40 EUR

Prachtig 19e eeuws Chinees bronzen beeld, origineel koud beschilderd, gesigneerd "Pello"? 22x8x17cm. Cond.: G

Bronzen zittende dame
Resultaat: 180 EUR

Moderne bronzen naakte vrouw zittend op marmeren sokkel 21e eeuw 21x30x18cm. Cond.: G

Houten beeld
Resultaat: 130 EUR

Houten aartsengel ca. 1800 met originele beschildering in zeer goede staat 27x13x8cm. Cond.: G

Corpus Christie
Resultaat: 80 EUR

Vroeg houtgestoken Corpus Christie 17e-18e eeuw, vermoedelijk Zuidelijke landen. Zonder armen 34cm.

Balinese dame
Resultaat: 50 EUR

Indonesisch Djatihouten figuur van een vrouw in Indonesische dracht met pot in de hand 20e eeuw 56cm. Cond.: G

Bronzen schaal
Resultaat: 110 EUR

Oude bronzen schaal met figuur, gemerkt Ayte Bronce Ildfast (Deens?) ca. 1930. Mooie patina en goede originele staat 10x32,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld, staande boedha
Resultaat: 80 EUR

Oude Oosterse bronzen boedha 20e eeuw 40cm. Cond.: G

Beeldje met hoorn
Resultaat: 70 EUR

Oude hoorn des Overvloeds met bronzen voet voorstellend een man met duif 20e eeuw 38x25x12cm. Cond.: G

Houten Christus hoofd
Resultaat: 250 EUR

Groot houten Christus hoofd, gesigneerd E. Patris (1909 - 1981 België), op mahoniehouten sokkel, mooie patina 48x21x18cm. Cond.: G

Bronzen liggende dame
Resultaat: 140 EUR

Bronzen dikke dame op hoog marmeren voet 21e eeuw (in de trant van Botero) 20x26x16cm. Cond.: G

Beeld, Alte Fritz
Startprijs 80 EUR

Antiek bronzen figuur voorstellende: Friedrich der Grossen (der alte Fritz), op marmeren sokkel. 22x ø 12cm.Cond.:G

Chinese bronzen wierookbrander
Startprijs 450 EUR

Chinese bronzen Ming Incense burner anno 1400-1500 met originele patina. Bewerkt met Chinese tekens en zilver in de bewerking. pootjes ook bewerkt, hengsel mist 12xø7cm. Cond.: G

Marmeren buste
Startprijs 380 EUR

Marmeren buste ca. 1900 van de componist Wagner, gesigneerd Pileska in zeer goede staat (achterkant chip af) 35x16x20cm. Cond.: G

Buste, meisje
Startprijs 720 EUR

Grote bronzen buste ca. 1900, gesigneerd Houdon. Voorstellend een meisje met fijngevlochten haar en vogel op haar schouder 51x27x19cm. Cond.: G

Beeld, ivoren hoofd
Startprijs 850 EUR

Bronzen figuur staand op rots met ivoren handen en hoofd. Voorstellend een herderin met schapen, gesigneerd Alonzo Dominique (france) met onyx sokkel in goede originele staat 28x18x12cm. Cond.: G