Grote Italiaanse Neo barok houtgesneden figuur, voorstellend een putti op voet met schaal op het hoofd 2e helft 20e eeuw 136cm. Cond.: G
Moderne bronzen naakte vrouw 21e eeuw 10x24,5x9cm. Cond.: G
Antieke bronzen buste, gesigneerd C. Keil (waarschijnlijk Karl Keil 1838 - 1889 Duitsland). Plated brons. Voorstellende Maarschalk Bismarck, buste op roodmarmeren zuil 16x5,5x5,5cm. Cond.: G
Oude groen jade Quan Yin 20e eeuw .Staand op losse houten voet. met koperdraad ingelegd, minimale chip en stuk gelijmd, H.: 21cm. Cond.: R
Grote Indiase bronzen kop van een vrouwelijke boedha ca. 1900 in zeer goede staat 40x20x19cm. Cond.: G
Bronzen paardje ca. 1900 (of ouder), China of India, uitschuifbaar op bronzen voet 13x10x6cm. Cond.: G
Oude bronzen boedha 20e eeuw Thailand in goede staat 21x15x9cm. Cond.: G
2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Waldhoornspelende Twentenaar, 1x Kaatsende Twentenaar 13,5-14,5cm. Cond.: U
Grote bronzen Gier/Condor in Art Deco vormgeving, gesigneerd B. van Straeten 21e eeuw met zwart marmeren voet 54x40x26cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Chinees bronzen beeld, origineel koud beschilderd, gesigneerd "Pello"? 22x8x17cm. Cond.: G
Moderne bronzen naakte vrouw zittend op marmeren sokkel 21e eeuw 21x30x18cm. Cond.: G
Houten aartsengel ca. 1800 met originele beschildering in zeer goede staat 27x13x8cm. Cond.: G
Vroeg houtgestoken Corpus Christie 17e-18e eeuw, vermoedelijk Zuidelijke landen. Zonder armen 34cm.
Indonesisch Djatihouten figuur van een vrouw in Indonesische dracht met pot in de hand 20e eeuw 56cm. Cond.: G
Oude bronzen schaal met figuur, gemerkt Ayte Bronce Ildfast (Deens?) ca. 1930. Mooie patina en goede originele staat 10x32,5cm. Cond.: G
Oude Oosterse bronzen boedha 20e eeuw 40cm. Cond.: G
Oude hoorn des Overvloeds met bronzen voet voorstellend een man met duif 20e eeuw 38x25x12cm. Cond.: G
Groot houten Christus hoofd, gesigneerd E. Patris (1909 - 1981 België), op mahoniehouten sokkel, mooie patina 48x21x18cm. Cond.: G
Bronzen dikke dame op hoog marmeren voet 21e eeuw (in de trant van Botero) 20x26x16cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur voorstellende: Friedrich der Grossen (der alte Fritz), op marmeren sokkel. 22x ø 12cm.Cond.:G
Chinese bronzen Ming Incense burner anno 1400-1500 met originele patina. Bewerkt met Chinese tekens en zilver in de bewerking. pootjes ook bewerkt, hengsel mist 12xø7cm. Cond.: G
Marmeren buste ca. 1900 van de componist Wagner, gesigneerd Pileska in zeer goede staat (achterkant chip af) 35x16x20cm. Cond.: G
Grote bronzen buste ca. 1900, gesigneerd Houdon. Voorstellend een meisje met fijngevlochten haar en vogel op haar schouder 51x27x19cm. Cond.: G
Bronzen figuur staand op rots met ivoren handen en hoofd. Voorstellend een herderin met schapen, gesigneerd Alonzo Dominique (france) met onyx sokkel in goede originele staat 28x18x12cm. Cond.: G