Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

3 Delen Hollands zilver; 1x suikerschep (kolenbakmodel), 1x petit-four schep, 1x netfruitschep ca. 1900 ca. 70gr. Cond.: U

Zilveren horlogekast
Resultaat: 35 EUR

Horloge kast ca. 29.40 gr.

Hollands zilv. luierschaar
Resultaat: 110 EUR

Bijzonder stuk, zilveren klemschaartje in de vorm van een ooievaar rustend op een schildpad. Aan de binnezijde bevindt zich een afbeelding van moeder met kindje. ca. 35gr. H.: 8cm. Cond.: U

Zilveren sjaal-broche
Resultaat: 55 EUR

Zilveren sjaalbroche Jugendstil ca. 22gr. 7,5x4cm. Cond.: U

Zilveren tasbeugeltje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren beursbeugeltje met filigrain motieven ca. 15gr. 7,5cm. Cond.: U

7 Zilv. lepeltjes
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke Hollands zilveren lepeltjes met bijbehorende roomlepel 835/000, jaarletter L: 1921, MT: G.A. van Engelen Oostrom Schoonhoven ca. 63gr. L.: 10cm. Cond.: U

Zilveren doosje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren Jugendstil presenteer-etui 800/00 ca. 76gr. 9x7,5x1,5cm. Cond.: G

12 Persoons WMF bestek
Resultaat: 220 EUR

12-Delig Duits plated WMF bestek; 12x grote lepels, 12x kleine lepels, 12x dessertlepels, 12x grote vorken, 12 kleine vorken, 12x dessert vorken, 12x grote messen, 12x kleine messen, 12x dessert messe...

8x Divers zilver
Resultaat: 50 EUR

Divers Hollands zilver; Vork, lepel, mes, 2 servetringen en 2 vingerdoekringen. Totaalgewicht ca. 190gr. Cond.: U

Zilveren schip
Resultaat: 1.600 EUR

Bijzonder fraai zilveren tafelstuk voorstellend een oorlogsschip op wielen. Tweemaster met 2 ra's, bemanning met sabels en geweren. Zowel bovendek als schip zijn rijkelijk bewerkt met zee- en strijdmo...

Jat
Startprijs 450 EUR

Vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U

4 Zilveren vorken
Resultaat: 60 EUR

Vier Hollands zilveren dessertvorken, model Haags lofje, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten. 835/000 ca. 141gr. Cond.: G

Zilveren papegaaibeugel
Resultaat: 175 EUR

Antieke zilveren tasbeugel met extra binnenbeugel MT: CR, jaarletter G: buitenlands. 835/000 ca. 197gr. 18cm. Cond.: U

Zilveren fruitschep
Resultaat: 90 EUR

Mooi Hollands zilveren antieke natfruitschep met Amsterdams wapen, jaarletter G: 1908, Hollands grootkeur 835/000 ca. 46gr. 12xø6cm. Cond.: U

Zilveren taartschep
Resultaat: 60 EUR

Zilveren taartschep, vermoedelijk Frankrijk, met bewerkte steel en gegraveerde bak 835/000 ca. 60gr. L.: 25cm. Cond.: U

Zilveren portemonnee
Resultaat: 40 EUR

Zilveren beursbeugeltje met petit-point, jaarletter A: 1910, MT: H. Copier Schoonhoven. Beugelbreedte 7cm. Cond.: U

3 Zilveren munten
Resultaat: 100 EUR

Drie zilveren penningen met vogelvoorstellingen; 1x Mockingbird, 1x Belted Kingfisher en 1x California Quaele 1973, totaal zilvergewicht ca. 198gr. ø5cm. Cond.: U

Zilveren vaashouder
Resultaat: 150 EUR

Fraaie zilveren bewerkte, van drijfwerk voorzien, vaashouder op vier poten. Afbeelding van in het water spartelende putti's 800/000 gehaltemerk: Z, belastingstempel V: Buitenlandse werken. ca. 291gr. ...

Kikker
Startprijs 350 EUR

Zilveren Russische miniatuur kikker met groene ogen, aan onderzijde voorzien van Russische keuren. 59 gr., 3.5 cm., Cond.:U

Krom Dolk
Startprijs 300 EUR

Zeldzame Arabische kromdolk met damasten gegraveerde lemmet handgrip in de vorm van een paardenkop. Geheel is metaal met zilverdraad ingelegd in zeer goede staat 36,5cm. Cond.: G

Grote zilveren doos
Resultaat: 450 EUR

Grote zilveren doos met scharnierende deksel, met rijkelijke diep uitgegraveerde fauna- en floramotieven, vermoedelijk Verre Oosten. 950 gr., 18.5 x11.5 x8.5 cm., Cond.:U

Zilveren beker
Resultaat: 60 EUR

Oude zilveren beker op drie pootjes met licht geschulpte rand 830/000 ca. 57gr. 9xø6cm. Cond.: U

13 Kleine lepels
Resultaat: 50 EUR

Dertien zilveren zout/mosterdlepeltjes ca. 59gr. Cond.: U

Zilveren portemonnee
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren maliënkolder beursje 835/000, jaarletter F: 1915 ca. 68gr. Beugelbreedte 9cm. Cond.: U