3 Delen Hollands zilver; 1x suikerschep (kolenbakmodel), 1x petit-four schep, 1x netfruitschep ca. 1900 ca. 70gr. Cond.: U
Bijzonder stuk, zilveren klemschaartje in de vorm van een ooievaar rustend op een schildpad. Aan de binnezijde bevindt zich een afbeelding van moeder met kindje. ca. 35gr. H.: 8cm. Cond.: U
Zilveren beursbeugeltje met filigrain motieven ca. 15gr. 7,5cm. Cond.: U
Zes antieke Hollands zilveren lepeltjes met bijbehorende roomlepel 835/000, jaarletter L: 1921, MT: G.A. van Engelen Oostrom Schoonhoven ca. 63gr. L.: 10cm. Cond.: U
Zilveren Jugendstil presenteer-etui 800/00 ca. 76gr. 9x7,5x1,5cm. Cond.: G
12-Delig Duits plated WMF bestek; 12x grote lepels, 12x kleine lepels, 12x dessertlepels, 12x grote vorken, 12 kleine vorken, 12x dessert vorken, 12x grote messen, 12x kleine messen, 12x dessert messe...
Divers Hollands zilver; Vork, lepel, mes, 2 servetringen en 2 vingerdoekringen. Totaalgewicht ca. 190gr. Cond.: U
Bijzonder fraai zilveren tafelstuk voorstellend een oorlogsschip op wielen. Tweemaster met 2 ra's, bemanning met sabels en geweren. Zowel bovendek als schip zijn rijkelijk bewerkt met zee- en strijdmo...
Vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U
Vier Hollands zilveren dessertvorken, model Haags lofje, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten. 835/000 ca. 141gr. Cond.: G
Antieke zilveren tasbeugel met extra binnenbeugel MT: CR, jaarletter G: buitenlands. 835/000 ca. 197gr. 18cm. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren antieke natfruitschep met Amsterdams wapen, jaarletter G: 1908, Hollands grootkeur 835/000 ca. 46gr. 12xø6cm. Cond.: U
Zilveren taartschep, vermoedelijk Frankrijk, met bewerkte steel en gegraveerde bak 835/000 ca. 60gr. L.: 25cm. Cond.: U
Zilveren beursbeugeltje met petit-point, jaarletter A: 1910, MT: H. Copier Schoonhoven. Beugelbreedte 7cm. Cond.: U
Drie zilveren penningen met vogelvoorstellingen; 1x Mockingbird, 1x Belted Kingfisher en 1x California Quaele 1973, totaal zilvergewicht ca. 198gr. ø5cm. Cond.: U
Fraaie zilveren bewerkte, van drijfwerk voorzien, vaashouder op vier poten. Afbeelding van in het water spartelende putti's 800/000 gehaltemerk: Z, belastingstempel V: Buitenlandse werken. ca. 291gr. ...
Zilveren Russische miniatuur kikker met groene ogen, aan onderzijde voorzien van Russische keuren. 59 gr., 3.5 cm., Cond.:U
Zeldzame Arabische kromdolk met damasten gegraveerde lemmet handgrip in de vorm van een paardenkop. Geheel is metaal met zilverdraad ingelegd in zeer goede staat 36,5cm. Cond.: G
Grote zilveren doos met scharnierende deksel, met rijkelijke diep uitgegraveerde fauna- en floramotieven, vermoedelijk Verre Oosten. 950 gr., 18.5 x11.5 x8.5 cm., Cond.:U
Oude zilveren beker op drie pootjes met licht geschulpte rand 830/000 ca. 57gr. 9xø6cm. Cond.: U
Hollands zilveren maliënkolder beursje 835/000, jaarletter F: 1915 ca. 68gr. Beugelbreedte 9cm. Cond.: U