Twee imari porseleinen borden ca. 1900 geribbeld met bloemendecor ø21cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Japans imari porseleinen pijpvaasjes met bloemendecor 9xø4,3cm. Cond.: G
Drie keramieken sierborden van Oud Delft 20e eeuw met bloemdecor ø28cm. en ø24,5cm. Cond.: G
Twee Kantonese porseleinen sierborden 20e eeuw met groen/rose bloemdecor in zeer goede staat ø26,5cm. Cond.: G
Twee oude Kantonese porseleinen sierborden met bloemdecor 1e helft 20e eeuw ø21cm. Cond.: G
Schramberg aardewerk schotel met Art Deco decor. Onderkant genummerd 2310, 2xø27,5cm. Cond.: G
Twee ovale porseleinen plaquettes, gemerkt Carl Knoll Karlsbad ca. 1900, voorstellend een man- en vrouwenbuste 33x29x2cm. Cond.:G
Drie delen antiek; 1x Hollandse tegel 18e eeuw met gans in open lucht (chip van hoek af) 12,8x12,8cm., 1x 19e eeuwse Chinees porseleinen bordje met musicerende geisha's (haarscheuren) 12,7x12,9cm. en ...
Twee delen Fayence keramiek polychroom 20e eeuw; 1x Frankrijk wijwaterbakje 23x16x5cm. en 1x tafelstuk Italië 25x21x21cm. Cond.: G
Zes delen Hollands aardewerk bestaande uit 4 delen Makkum, 3 tegels, 1 bordje en 2 wandtegels (1x 650 jaar Enschede en 1x 18e eeuwse tegel) Cond.: G
Zeven porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw (ongemerkt). 1 armpje gebroken maar aanwezig 13-30cm. Cond.: G
Duitse keramieken bierpul, rondom bewerkt met springend wild (zwijnen en hert), onderop staat "Copyright Mr722 Germany" 23xø11cm. Cond.: G
Keramieken restservies Maastricht bestaand uit; 4 kommen, 3 eierdoppen, melkkan, tablet, 7 kleine bordjes, 3 middelgrote borden, 6 grotere borden. Gemerkt Royal Sphinx Maastricht Cambridge Old England...
Japans goudimari porseleinen sierbord 19 eeuw met gelobte rand. Voorstelling van een cachepot met bloemen en een Japanse tuin ø28cm. Cond.: G
Grote Petrus Regout Maastricht sierbord met Delfts decor van paardenspan in de sneeuw ca. 1900 ø40cm. Cond.: G
Eikenhanddoekrekje met 3 Hollandse Tegels ca. 1910 in zeer goede staat 49x18x8cm. Cond.: G
Grote Delftse Boch siervaas Royal Sphinx met blauw bloemendecor 20e eeuw 36xø21cm. Cond.: G
Porseleinen figuur voorstellend een jongen met duif in de hand, gemerkt Unterweissbach GOR 15c9c11cm. Cond.: G
17 Delen divers Chinees porseleinen serviesgoed 1e helft 20e eeuw. Lichte beschadigingen Cond.: G
9-Delig porseleinen gebakstel, gemerkt Schumann (Duitsland) met opengewerkte rand en vogelafbeeldingen. groteschaal is gaaf, verder beschadigingen en/of haarscheuren ø15,5-ø24cm. Cond.: M-G
Twee porseleinen mocca kop&schotels; 1x gemerkt Hochst, handbeschilderd met kasteel en goudrand 5xø9cm., 1x Nymphenburg, blauw blokjesdecor (chip) 6xø11cm. Cond.: G
Drie delen aardewerk 20e eeuw; 1x Rosenthal Studio Line Germany vaas Björn Wiinblad 21xø13,5cm. 1x Chinese dekselvaas met vogeldecor (chip) 35x17x17cm. en 1x Lampetkan Societe Ceramique 's Gravenhage ...
Drie 19e eeuwse porseleinen imari borden met geschulpte rand en bloemenmotief (boerenimari) ø21cm. Cond.: G
Drie delen imari porselein 19e eeuw; 1x driehoekschaal (randschade) en 2x langwerpige geschulpte schaal (randschade) 18-23cm. Cond.: R-G