Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Imari borden
Resultaat: 15 EUR

Twee imari porseleinen borden ca. 1900 geribbeld met bloemendecor ø21cm. Cond.: G

2 Imari pijpvaasjes
Resultaat: 15 EUR

Twee 19e eeuwse Japans imari porseleinen pijpvaasjes met bloemendecor 9xø4,3cm. Cond.: G

3 Borden Delft
Resultaat: 15 EUR

Drie keramieken sierborden van Oud Delft 20e eeuw met bloemdecor ø28cm. en ø24,5cm. Cond.: G

2 Kantonese borden
Resultaat: 15 EUR

Twee Kantonese porseleinen sierborden 20e eeuw met groen/rose bloemdecor in zeer goede staat ø26,5cm. Cond.: G

2 Kantonese borden
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Kantonese porseleinen sierborden met bloemdecor 1e helft 20e eeuw ø21cm. Cond.: G

Schramberg schotel
Resultaat: 15 EUR

Schramberg aardewerk schotel met Art Deco decor. Onderkant genummerd 2310, 2xø27,5cm. Cond.: G

2 Porseleinen plaquettes
Resultaat: 15 EUR

Twee ovale porseleinen plaquettes, gemerkt Carl Knoll Karlsbad ca. 1900, voorstellend een man- en vrouwenbuste 33x29x2cm. Cond.:G

3 Delen divers
Resultaat: 15 EUR

Drie delen antiek; 1x Hollandse tegel 18e eeuw met gans in open lucht (chip van hoek af) 12,8x12,8cm., 1x 19e eeuwse Chinees porseleinen bordje met musicerende geisha's (haarscheuren) 12,7x12,9cm. en ...

2 Delen porselein
Resultaat: 15 EUR

Twee delen Fayence keramiek polychroom 20e eeuw; 1x Frankrijk wijwaterbakje 23x16x5cm. en 1x tafelstuk Italië 25x21x21cm. Cond.: G

6 Hollandse tegels + bordje
Resultaat: 15 EUR

Zes delen Hollands aardewerk bestaande uit 4 delen Makkum, 3 tegels, 1 bordje en 2 wandtegels (1x 650 jaar Enschede en 1x 18e eeuwse tegel) Cond.: G

7 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 15 EUR

Zeven porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw (ongemerkt). 1 armpje gebroken maar aanwezig 13-30cm. Cond.: G

Bierkruik, jachtmotief
Resultaat: 15 EUR

Duitse keramieken bierpul, rondom bewerkt met springend wild (zwijnen en hert), onderop staat "Copyright Mr722 Germany" 23xø11cm. Cond.: G

Engels restservies
Resultaat: 15 EUR

Keramieken restservies Maastricht bestaand uit; 4 kommen, 3 eierdoppen, melkkan, tablet, 7 kleine bordjes, 3 middelgrote borden, 6 grotere borden. Gemerkt Royal Sphinx Maastricht Cambridge Old England...

Imari bord
Resultaat: 15 EUR

Japans goudimari porseleinen sierbord 19 eeuw met gelobte rand. Voorstelling van een cachepot met bloemen en een Japanse tuin ø28cm. Cond.: G

Delftsblauwe schotel
Resultaat: 15 EUR

Grote Petrus Regout Maastricht sierbord met Delfts decor van paardenspan in de sneeuw ca. 1900 ø40cm. Cond.: G

Handdoekrekje met tegels
Resultaat: 15 EUR

Eikenhanddoekrekje met 3 Hollandse Tegels ca. 1910 in zeer goede staat 49x18x8cm. Cond.: G

Grote Boch vaas
Resultaat: 11 EUR

Grote Delftse Boch siervaas Royal Sphinx met blauw bloemendecor 20e eeuw 36xø21cm. Cond.: G

Porseleinen beeldje
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen figuur voorstellend een jongen met duif in de hand, gemerkt Unterweissbach GOR 15c9c11cm. Cond.: G

17 Div. koffieservies, Chinees
Resultaat: 10 EUR

17 Delen divers Chinees porseleinen serviesgoed 1e helft 20e eeuw. Lichte beschadigingen Cond.: G

Gebaksstel Schuman
Resultaat: 10 EUR

9-Delig porseleinen gebakstel, gemerkt Schumann (Duitsland) met opengewerkte rand en vogelafbeeldingen. groteschaal is gaaf, verder beschadigingen en/of haarscheuren ø15,5-ø24cm. Cond.: M-G

2 Mokka kop&schotels
Resultaat: 10 EUR

Twee porseleinen mocca kop&schotels; 1x gemerkt Hochst, handbeschilderd met kasteel en goudrand 5xø9cm., 1x Nymphenburg, blauw blokjesdecor (chip) 6xø11cm. Cond.: G

3 Delen aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Drie delen aardewerk 20e eeuw; 1x Rosenthal Studio Line Germany vaas Björn Wiinblad 21xø13,5cm. 1x Chinese dekselvaas met vogeldecor (chip) 35x17x17cm. en 1x Lampetkan Societe Ceramique 's Gravenhage ...

3 Imari bordjes
Resultaat: 10 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen imari borden met geschulpte rand en bloemenmotief (boerenimari) ø21cm. Cond.: G

3 Imari hoekschalen
Resultaat: 10 EUR

Drie delen imari porselein 19e eeuw; 1x driehoekschaal (randschade) en 2x langwerpige geschulpte schaal (randschade) 18-23cm. Cond.: R-G