Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ca., 1600 stuks in kratje
Resultaat: 220 EUR

Krat met ca. 1600 diverse kaarten.

Map luchtpost / drukproeven
Resultaat: 210 EUR

Map met drukproeven diverse series Chris Lebeau + vervalsingen Sperati+ luchtpostbrieven Indië

Album o.a; Ned. Indië
Resultaat: 200 EUR

Album met diverse kaarten (ca. 100 stuks) o.a; Nederland, indië en stoomvaart kaarten

Collectie België
Resultaat: 190 EUR

Collectie België, w.o. Medaillons Leopold 1w.o. brugparen 10c, meervoudig (wisselende kwaliteit)-serie 1920 met opdruk,Eupen- veel stempels op tentoonstellingsbladen ansichtkaarten o.a. manneke pis, p...

1 Album Haarlem
Resultaat: 180 EUR

Album met prenten en oude postkaarten Holland 1e helft 20e eeuw, gekleurd en ongekleurd 28x23cm. Cond.: G

Album Amsterdam divers
Resultaat: 140 EUR

Twee albums met ca. 195 kaarten voornamelijk Amsterdam.

Album, 200 kaarten Overijssel
Resultaat: 140 EUR

Album met 200 oude prentbriefkaarten Overijssel, oude o.a; Hengelo, Delden, Enschede etc. Cond.: G

Album Vlaardingen
Resultaat: 120 EUR

Album met diverse kaarten (ca. 96 stuks) o.a; Vlaardingen en Dordrecht, oud en antiek

Album, 200 kaarten NL
Resultaat: 120 EUR

Album met 200 oude prentbriefkaarten Holland; Drenthe, Groningen, Friesland Cond.: G

1 Album diverse steden
Resultaat: 120 EUR

Antiek album met prenten en oude postkaarten uit diverse steden 1e helft 20e eeuw 38x21cm. Cond.: G

2 Albums, kaarten filmsterren
Resultaat: 110 EUR

Twee albums met 260 prentbriefkaarten van filmsterren o.a; Shirley Temple. Vele Duitse filmsterren etc. 50-er/60-er jaren. Allen zijn vastgeplakt Cond.: R

128 stuks, 16 + 3 bladen
Resultaat: 100 EUR

Diverse kaarten waaronder soldatenkaarten en kerken.

Diverse albums/postzegels
Resultaat: 100 EUR

Zes postzegelalbums 1e helft 20e eeuw, hoofdzakelijk Duitsland, Suriname en Nederland. 99% gestempeld Cond.: R

Postzegels / Kaarten Italië
Resultaat: 100 EUR

Kavel Italië, sperati-vervalsingen, ansichtkaarten etc.

Stockboek België
Resultaat: 90 EUR

Stockboek België, met classic engros en diversen postfris na-oorlogs

Afscheidcollage Zwolle
Resultaat: 80 EUR

Afscheidcollage Zwolle, met vele postzegels, ansichtkaarten en handtekeningen. van ANVV Zwolle 1932

2 Albums streek
Resultaat: 70 EUR

Twee albums met ca. 190 kaarten o.a; oorlog, kledendracht en streekkaarten.

2 Albums, 192 stuks
Resultaat: 60 EUR

Twee albums met ansichtkaarten ca. 190 stuks met beroemdheden en personen/modeportretten.

105 1e dag enveloppen
Resultaat: 60 EUR

Album met 105 Eerste-Dags-Enveloppes, vooral Suriname en Nederlandse Antillen. Cond.: G

Postzegels
Resultaat: 60 EUR

Verzameling Nederland, gebruikt van 1852 tot 1940. Niet compleet met zegels 1,2,3.

Nederland Divers
Resultaat: 60 EUR

Nederland, collectie postfris en enkele poststukken

6 Albums
Resultaat: 50 EUR

Zes albums met diverse kaarten Europa o.a; Nederland en Duitsland.

2 Fotoalbums
Resultaat: 40 EUR

Twee fotoalbums ca. 1900 in redelijke staat, deels met foto's 28x18x7cm. en 16x13x6cm. Cond.: R

Ca. 57 briefkaarten Overijssel
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 57 oude prentbriefkaarten Overijssel Cond.: G