Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

100 Tegels
Resultaat: 175 EUR

Kavel met 100 antieke Hollandse wandtegels ca. 1900, sommige beschadigd Cond.: G

100 Tegels
Resultaat: 175 EUR

Kavel met 100 antieke Hollandse wandtegels ca. 1900, sommige beschadigd Cond.: G

9 Kopjes & 11 schoteltjes
Resultaat: 175 EUR

Twintig delen Chinees porselein 20e eeuw met blauw decor bestaande uit; 9 kopjes en 11 schoteltjes in goede staat (bloemdecor) 12,3x12,3cm. en 5x7,5x7,5cm. Cond.: G

Meissen inktstel
Resultaat: 170 EUR

Meissen porseleinen inktstel, 1e helft 20e eeuw, met groene draak motief, 5 delig. Tablet met 2 inktpotjes, pennenhouder en stempelkussen. ( pennenhouder en stempelkussen beschadigd) 15x28x20 cm., Co...

Tegeltableau, bloemen
Resultaat: 160 EUR

Groot tegeltableau ca. 1930 voorstellend een schaal met bloemstuk en vogel. In eikenhouten lijst. In goede staat (28 tegels) 84x54cm. Cond.: G

2 Tegeltableaus
Resultaat: 160 EUR

Twee plateel tegeltableau's gemerkt Plateel bakkerij Delft te Hilversum. Elk tableau bestaat uit 3 tegels, beide met voorstellingen naar Hendrik Willem Mesdag met monogrammen. I Jan en E (1907) en met...

2 Porseleinen ruiters
Resultaat: 160 EUR

Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 1x ruiter te paard Nr 7222, 24x20x10cm. en 1x amazone te paard Nr. 20660, 16x13x6cm. Gemerkt P.4 en monogram Ke .Arm en been gelijmd van grote beeld.

Japanse tegel
Resultaat: 160 EUR

Grote Japans porseleinen tegel ca. 1900 met landschap, huizen en figuren in een bootje 25x24,5cm. Cond.: G

Keramiek bowlpot
Resultaat: 160 EUR

Antieke Jugendstil keramieken bowlpot met deksel, ca. 1910, gemerkt: Reinhold Merkelbach bij Höhr Grenzhansen, met bruin zoutglazuur en gestilleerde ranken. 23x ø21 cm. Cond.:G

Figuur, Helene Wolfhohl
Resultaat: 150 EUR

Duits porseleinen figuur ca. 1920, gemerkt Helene Wolfholh. Voorstellend een halfnaakte man bij vuurkorf. 1 Vinger af, maar is er wel bij H.: 24cm. Cond.: R-G

3 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor van vaas, bamboe en bloemen. Minimale randschades ø22,5cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met blauw bloemendecor in zeer goede staat, familiestempel op de bodem 25xø12cm. Cond.: G

90 Tegels
Resultaat: 150 EUR

Kavel met 90 antieke Hollandse wandtegels ca. 1900, sommige beschadigd Cond.: G

Restservies Wedgwood India
Resultaat: 150 EUR

Oud Wedgwood porseleinen restservies, decor India (bloemendecor); 6 borden, 6 soepborden, 6 ontbijtborden, juskom, 4 kop&schotels, 6 kommen, grote schaal, kleine schaal, koffiepot Cond.: G

Chinees pors. dekselpot
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen dekselpot (gemberpot) 18e eeuw met zilveren montuur (835/000). Pot is helemaal heel 17xø13cm. Cond.: G

36 Jugendstil tegels
Resultaat: 150 EUR

36 Majolica Jugendstil tegels ca. 1900 ca. 13x13cm. Cond.: G

Chinese beker met oortje
Resultaat: 140 EUR

Kantonees porseleinen beker ca. 1910 met vogel- en bloemdecor 7,5x9xø6,8cm. Cond.: G

Fam Rose bord, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Chinees porseleinen Fam. Rose sierbord met bloemendecor in zeer goede staat ø22,8cm. Cond.: G

6 Tegels, musketiers
Resultaat: 130 EUR

Zes Hollandse tegels 17e-18e eeuw; 1x lopende man met vis 13,2x13,2cm. (glazuurschade), 1x man met lans op schouder 13x13,2cm. (rand- en glazuurschade), 1x musketier met geweer 13x13,1cm. (glazuurscha...

Porseleinen inktstel met putti
Resultaat: 125 EUR

Porseleinen inktstel ca. 1890 met putti, gemerkt met "W", hoogstwaarschijnlijk Wallendorf Duitsland. In zeer goede staat 9x22x17cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 125 EUR

Grote Chinees keramieken siervaas 20e eeuw met blauw drakendecor in zeer goede staat 60xø24cm. Cond.: G

Grote kom, kinderspelen
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinees keramieken gecraceleerde kom ca. 1900 met rondom afgebeeld diverse spelende kinderen 11xø26cm. Cond.: G

Grote Chinese vaas
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met blauw decor van draken, Foohonden en Foo-hond op het deksel. 2e helft 20e eeuw 83xø41cm. Cond.: G

Restservies Rörstrand Zweden
Resultaat: 120 EUR

Oud Rörstrand Zweden rest koffieservies met blauw bloemendecor bestaande uit; 1 koffiepot, suikerpot, 9 schotels en 8 kopjes Cond.: G