Twee Chinees porseleinen borden 18e eeuw met bamboedecor en kraanvogel. 1x haarscheur en lichte randschade ø23cm. Cond.: R
Drie Makkumse keramieken sierborden 20e eeuw met bloemen en vogeldecor (bont) ø31cm. en 2xø24cm. 1 chip rand Cond.: G
Groot keramieken beeld ca. 1920, gemerkt M. Renson Parijs Buscat. Met cracele glazuur. Voorstellend twee pratende vrouwen op markt. Voet beschadigd 41x15x29cm. Cond.: R
Kantonees porseleinen kom met figuren- en bloemenmotief ca. 1900. In goede staat met gouddecor 8,5xø20cm. Cond.: G
Oude Chinese terracotta schenkkan met dierenfiguren en familiezegel op de bodem (ca. 1900?) 17x18xø11cm. Cond.: G
Twee Chinese oude snuifflesjes; 1x cloisonne met stempel op de bodem en 1x porselein met handbeschilderd figurendecor (haarscheur) 7-7,5cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met blauw decor. Rondom met diverse voorstellingen in medaillon vorm 6xø12,3cm. Cond.: G
Drie grote parelmoer schelpen, zwaar en dik 16-24cm. Cond.: G
Twee Gouda platelen borden Rhodian 1e helft 20e eeuw in goede staat ø23cm. en ø23,3cm. Cond.: G
Zwart stenen Chinees object met goudkleur. Rondom bewerkt met figuren en Chinese tekens 20e eeuw 32,5x10,5x5,5cm. Cond.: G
Koninklijke - Plazuid Gouda Holland keramieken schaal, geglazuurd met monogram en rode slang op de rand. Slangekop gelijmd 12xø27cm. Cond.: R
Oude Meissen porseleinen schaal uit de Knaufzeit 1856-1924, 1e keus met goud- en bloemdecor 4xø25cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe dekselvazen met bloemen en Chinees landschapsdecor. beschadigd en gelijmd 27xø14,5cm. Cond.: M
Antieke keramieken Perzische vaas met wazig blauw decor 27xø19cm. Cond.: G