Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

44 Munten België
Resultaat: 35 EUR

44 Munten België waaronder; 1x 50 centimes 1918 PR, 1x 50 cent 1907 ZF-/PR en 1x 1/4 Frank 1844 FR/FR+

2x Viertelshyperpyron
Resultaat: 35 EUR

2x Viertelshyperpyron ZF+, Johannes VII Paltelogus 1390-1402 Const. MP.

4 Munten Byzantijnse Rijk
Resultaat: 35 EUR

4 Munten Byzantijnse Rijk Justinianus I - Constantinus X 1059-1118. 4x Follis AE FR/ZF

Kavel met 18 munten
Resultaat: 30 EUR

Kavel met 17 Nederlandse munten; 5x 1/2 Cent, 3x 1 Cent (1859, 1919, 1941), 1x 2 Cent 1915, 5x 2,5 Cent (1880, 1905, 1929, 1941, 1941), 1x 1/20 Gulden 1855, 1x 10 Cent 1935, 1x 1/2 Gulden 1864 en 1x 5...

Koersgeld diverse landen
Resultaat: 30 EUR

Kavel divers koersgeld o.a; ca. 35x Engeland, 4x Polen, 2x Ned. Indië, ca. 20x Duitsland, 5x Oostenrijk, ca. 15x België, ca. 30x Griekenland, ca. 40x Frankrijk, en ca. 20x Overige landen.

4 Munten
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 4 Munten; 1x Maastricht Groot 1512 FR/FR-, 1x 2 Liards Luik Jan Thedoor Beieren FR/FR-, 1x Munt uit Luik z.j., en 1x onbekende munt.

5 Munten Districten Frankrijk
Resultaat: 30 EUR

5 Munten Districten Frankrijk; 1x 1 Decime 1814 BB FR-, 1x 1 decime 1815 BB ZF+, 1x Gros Tournois 13e eeuw ZF-, 1x Double Tournois 13e eeuw ZF- en 1x Double Tournois z.j. begin 17e eeuw FR-/ZF-

2 Pesetas 1889 Spanje
Resultaat: 30 EUR

2 Pesetas 1889 Spanje PR-, tikje op rand

4 Munten België
Resultaat: 30 EUR

4 Munten België; 1x 1/2 Frank 1844 FR+, 1x 25 centen 1908 PR- (Ned. tekst), 1x 25 centen 1909 PR+, 1x 20 cent 1853 FR/ZF en 1x

2x Groschen Praag ca. 1300 en 1400
Resultaat: 30 EUR

1x Groschen Praag ca. 1400 ZF/PR en 1x Prager groschen ca. 1300 FR/ZF

4 Munten Byzantijnse Rijk
Resultaat: 30 EUR

4 Munten Byzantijnse Rijk Justinianus - Alexius I 1059-1118. 4x Follis AE Constantinopel FR/ZF

7 Munten Orient Latin
Resultaat: 30 EUR

7 Munten Orient Latin; 1x Sirië ca. 150 AD AE 20 Zeus K2 standaard, 1x Duitsland ca. 1200 AG18 2x wapenschild en 5x vierslagpenning Zuid-Duitsland FR

Blanc a la Couronne 14e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Blanc a la Couronne 14e eeuw Karel V ZF

5 Lepta 1845 Griekenland
Resultaat: 25 EUR

5 Lepta 1845 Griekenland ZF, beschadigd

Blanc a la Couronne 15e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Blanc a la Couronne Lodewijk XI FR+/ZF

8 Munten Frankrijk Disctricten
Resultaat: 20 EUR

8 Munten Frankrijk Disctricten 1634-1706.

5 Munten Con. I en Con. II Oost-Rom.-Rijk
Resultaat: 20 EUR

5 Munten Constantius I en Constantius II Oost Romeinse Rijk 337-361 n.Chr. FR/ZF

Diverse munten Frankrijk
Resultaat: 20 EUR

Diverse munten Frankrijk waaronder; 1x 1 sol an 2 1793 D FR en diverse overige munten

3 Munten Byzantijnse Rijk
Resultaat: 20 EUR

3 Munten Byzantijnse Rijk Andronicus I Gidon 1222-1235. 1x brons AE en 2x brons Trachy FR/ZF

5 Centimes 1814
Resultaat: 15 EUR

5 Centimes Antwerpen 1814 ZF/P

1 Heller 1806 Hesse-Cassel
Resultaat: 15 EUR

1 Heller 1806 Hesse-Cassel FR-

1/2 Ecu 1690 Districten Frankrijk
Resultaat: 15 EUR

1/2 Ecu 1690 ZF/ZF- Districten Frankrijk

1/4 Ecu 1691 Districten Frankrijk
Resultaat: 15 EUR

1/4 Ecu 1691 FR-/ZF- Districten Frankrijk

2 Munten Spanje 1836-1866
Resultaat: 15 EUR

1x 5 centimes 1866 ZF-F en vermoedelijk een 2 maravedis 1836 ZF-/PR- (KM# 532.4). Spanje