Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse sieraden
Resultaat: 50 EUR

Kavel diverse sieraden, antiek en modern design. Zilver/messing/verzilverd etc.

2 Antieke herenhorloges
Resultaat: 50 EUR

Twee kroon zakhorloges ca. 1900 met bewerkte kast in zeer goede originele staat ø4,5 en ø5cm. Beide met secondenaanduiding.

Zilveren Engels herenhorloge
Resultaat: 45 EUR

Antiek zilveren herenhorloge St. Jenkins Ferndale met snek ø5cm. met secondenaanduiding.

Hanger + Horloge
Resultaat: 45 EUR

Zilveren sautoinhorloge en zilveren joodse hanger Cond.: R

Gouden ring
Resultaat: 45 EUR

Schakelring,met graveerstukje, Rolex, GG 14 krt. br. 3 mm., ø 66, ca.2.05 gr.

Ivoor ketting
Resultaat: 45 EUR

Ketting van ivoor (elfenbein) waaraan een gesneden bloemhanger , L. 40-44 cm., 11.55 gr.

2 Horloges
Resultaat: 45 EUR

Twee verpakte horloges; 1x Citizen Quartz WR50 en 1x Geneves (gemerkt) Quartz. Beide ongedragen in originele verpakking, functies niet getest

Diverse sieraden
Resultaat: 45 EUR

Kavel diverse sieraden.

Hanger maansteen
Resultaat: 45 EUR

Ketting L.45 cm. met een hanger zilver 925/000 bezet met een maansteen en witte topaas 22x18 mm., ca. 7.2 gr.

Zilveren spoorweghorloge
Resultaat: 40 EUR

Zilveren spoorweghorloge ca. 1900 "Russels Railway Keyless Watch" ø5,5cm.

30 Sieraden
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 20 sieraden, diverse hangers. Antiek, Art Deco en later

7 Oude sieraden
Resultaat: 40 EUR

Zeven oude sieraden, Art Nouveau en later. Hangers. broches en spelden

Hanger toerm./smaragd
Resultaat: 40 EUR

Hanger zilver 925/000 van toermalijn-smaragd. 28x20.5 mm., ca. 11.4 gr.Bijzonder mooie kleur.

Ring zilv.rookkwarts
Resultaat: 40 EUR

Ring zilver 925/000 met een rookkwarts, ringhoofd 14mm., ø54, ca. 5.8 gr.

Smaragd collier
Resultaat: 40 EUR

Ketting GG 303/000 waaraan een gefac. smaragd. L.45-47.5 cm. ca. 0.65 gr.

Lava collier
Resultaat: 40 EUR

Collier van lava bollen met zilveren 925/000 verg.karabijn sluiting en tussen bollen.

Oorhangers
Resultaat: 36 EUR

Oorhangers zilver 925/000 verguld, bezet met robijn,smaragd en diamant 0.04 crt., 28x6mm., ca.2.45 gr.

2 Duitse herenhorloges
Resultaat: 35 EUR

Twee Duitse double heren polshorloges; 1x Union met datum en seconde en 1x Pontiac Antimagentique.

Design hanger + barnsteen
Resultaat: 35 EUR

Design hanger van sterling zilver met barnsteen, Denmark Bent. K. 41,5cm. Cond.: G

Set 4 parelarmbanden
Resultaat: 35 EUR

Set van 4 kweekparel armbande, 5-8.5mm., in de kleur wit,creme en roze, 19-21 cm., een armband op elastiek br.31 mm., 3 armbanden sluiting zilver 925/000. ca. 74.8 gr.

Diamant ring zilv.
Resultaat: 35 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met 0.08crt. zwarte diamanten.Decoratief. ø 53, ca. 3.8 gr.

17 Broches
Resultaat: 35 EUR

Kavel met 17 broches, antiek, Art Deco en later

17 Broches/spelden
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 17 broches en/of spelden 1e helft 20e eeuw en later

Pulsar Dames en Herenhorloge
Resultaat: 35 EUR

Pulsar dames en heren polshorloge.