Kavel diverse sieraden, antiek en modern design. Zilver/messing/verzilverd etc.
Twee kroon zakhorloges ca. 1900 met bewerkte kast in zeer goede originele staat ø4,5 en ø5cm. Beide met secondenaanduiding.
Schakelring,met graveerstukje, Rolex, GG 14 krt. br. 3 mm., ø 66, ca.2.05 gr.
Twee verpakte horloges; 1x Citizen Quartz WR50 en 1x Geneves (gemerkt) Quartz. Beide ongedragen in originele verpakking, functies niet getest
Ketting L.45 cm. met een hanger zilver 925/000 bezet met een maansteen en witte topaas 22x18 mm., ca. 7.2 gr.
Zilveren spoorweghorloge ca. 1900 "Russels Railway Keyless Watch" ø5,5cm.
Zeven oude sieraden, Art Nouveau en later. Hangers. broches en spelden
Hanger zilver 925/000 van toermalijn-smaragd. 28x20.5 mm., ca. 11.4 gr.Bijzonder mooie kleur.
Ring zilver 925/000 met een rookkwarts, ringhoofd 14mm., ø54, ca. 5.8 gr.
Ketting GG 303/000 waaraan een gefac. smaragd. L.45-47.5 cm. ca. 0.65 gr.
Collier van lava bollen met zilveren 925/000 verg.karabijn sluiting en tussen bollen.
Oorhangers zilver 925/000 verguld, bezet met robijn,smaragd en diamant 0.04 crt., 28x6mm., ca.2.45 gr.