Grote Meissen porseleinen groep, ca.1920, gesigneerd:O.Pilz Y155 100, knaufzeit (stukje bij oor af) herder aan het breien bij zijn schapen. 38x32x15cm.,Cond.:G
Ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht blauw emaille. In het midden een markies geslepen blauw topaas ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG bollenrand, briljanten en 2 lichte topazen. In de bred...
Biedermeier hoekkast met glas.Mahony fineer, ca.1820, onderkast met 2 naar voren gebogen deuren waarvan het fineer doorloopt.Bovenkast met 2 geëboniseerde zuilen en messing kapittels. Kast is gerestau...
Zeldzame grote bronzen figuur ca. 1890 voorstellende een vikinger met zwaard. Gesigneerd: Laporte. Waarschijnlijk Emile Laporto 1858-1907 Frankrijk. Mooie patina, 83, ø27 cm., Cond.:U
Broche GG/WG 585/000, in de vorm van de vogel met GG en WG veren. De WG veren zijn bezet met 90 briljanten met div. groottes, ruim 1,00 crt. ca 23,3 gr.
12 Antieke K.P.M.porseleinen figuren, ca.1890, voorstellend de 12 jaargetijden. Diverse beschadigingen.
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, houtvesters bij avond 60x80cm. Cond.: G
Schitterend 18e eeuws koppel vuursteen pistolen, gemerkt London D. Egg. Brons met metaal en mahonie. In zeer goede originele staat 27x14x5cm.
Armband WG 585/000, met 12 rond gefac. smaragden, tot. 1,61 crt met een zeer goede kleur, gezet in WG randen met briljanten in langwerpige platen onyx, totaal 63 crt. De randen van de schakels zijn be...
Fraai groot zilveren Jugendstil tafelstuk op massief gestyleerd voetstuk. Het afschroefbare presenteerblad wordt gedragen door een gestyleerde vrouwenfiguur. blad ø32 cm., H.40 cm., ca.1948 gr. Cond.:...
Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...
Fraai zilveren vierarmige 5-lichts kandelaar op gelobte gegraveerde voet, rustend op vier pootjes. De kroon wordt gedragen door een weelderige dansende putti 835/000 ca. 2875gr. 44xø34cm. Cond.: U
Bijzonder mooie Louis Seize opzetsecretaire, ca.1780, massief noten/fineer, op taps toelopende poten.3 schuifladen, schuine schrijfklep waarachter open vak en 7 lades. Bovenzijde voorzien van 2 deuren...
Jan Voerman senior (Kampen 1857 - 1941 Hattem), olieverf op paneel, landschap bij avond met paarden (lichte beschadigingen) 54x32cm. Cond.: G
Zeer bijzondere historismus hoekkast met schrijfvakca. 1890. Massief eiken met inlegwerk van diverse edele houtsoorten. Onderkast met schrijfklep waarachter een open ruimte met lade, in dit vak is een...
Zeldzaam 18e eeuws Meissen porseleinen figuur. Altenburger Bäuerin 1764/70, van Johann Carl Schönheit?, blauwe zwaarden met nr.3 Beschadigingen aan groente in de mand. 17.7x8x7cm.,
Prachtig Hollands 18e eeuws wortelnoten fineer Louis Quinze kabinet ca. 1770. Vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in uitmuntende staat 242x172x58cm. Cond.: U
Kapitaal 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd J.S. van Geffen. Uurwerk voorzien van maanstand en volle kalender (dag en datum). Uurwerk voorzien van kwartierslag en dubbele bronzen bellen. ...
Briljant ring WG 585/000, met een briljant ca. 3,11 crt getint wit M/P1 en briljanten totaal ca. 1,15 crt W/SI. ø 50 ca. 6,3 gr.