Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen beeld, ruiter
Startprijs 1.450 EUR

Grote Meissen porseleinen ruiter te paard, ca.1950, nr.1133 141, geweer afgebroken, oortje gerestaureerd,teugel gerestaureerd?, 27x25x10.5cm., Cond.:R

WG briljantring baq/brilj
Startprijs 1.450 EUR

Ring WG 750/000, met 2 rijen baquette en 3 rijen briljant geslepen diamanten, totaal 1,00 crt. TW-W/VS-SI, ø 54, 8,2 gr.

Romantisch schilderij
Startprijs 1.400 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee en figuren 63x43cm. Cond.: R-G

Romantisch schilderij
Startprijs 1.400 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee en diverse figuren 63x43cm. Cond.: R-G

Zweden, 4 Daler
Startprijs 1.400 EUR

Groot zeldzaam 4 Daler stuk 1743 Zweden "Plate Money" ca. 24x24cm.

5-Kaars kandelaar
Startprijs 1.350 EUR

Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...

Franse 2-deurs kast
Startprijs 1.300 EUR

Prachtige 18e eeuwse Franse eikenhouten kast met zware scharnieren, losse koplijst, gestoken panelelen en origineel beslag. 240x142x60 cm., Cond.:G

Engelse tafelklok
Startprijs 1.250 EUR

Engelse 19e eeuwse tafelklok met 8-daags uurwerk, maanstand en datum aanduiding. Zwart houten kast met bronzen ornamenten. Gemerkt:Thomas Green, London. In goede staat, uurwerk van latere datum. 48x2...

Empire pendule ca. 1820
Startprijs 1.250 EUR

Vervallen uit veilingVroeg 19e eeuwse vuurvergulde Empire pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Geheel compleet en zonder beschadigingen, in uitstekende staat 34x26x10cm. Cond.: G

Bebe Jumeau
Startprijs 1.250 EUR

Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.

Schilderij, Briels + boek
Startprijs 1.250 EUR

Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.

Zakhorloge GG Chronometre
Resultaat: 1.400 EUR

Zakhorloge GG 585/000, Chronometre repetition met centrale secondewijzer en slagwerk. ø 53, ca. 90 gr.

Ring WG Saf. Bril.
Resultaat: 2.200 EUR

Ring WG 750/000, entourage ,met grote ovaal gefac. Saffier 13,10 crt met 26 Briljanten totaal 1,25 crt. Met zware band. ø 52, 11,8 gr.

Frans klokje
Startprijs 1.200 EUR

Aparte Franse bronzen pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger ca. 1800. Aparte vormgeving, bronzen zuil met comtoise-vormig klokje. Vuurverguld en vuurvergulde applicaties. Staand op marmeren ...

Franse pendule met figuren
Startprijs 1.200 EUR

Grote bronzen pendule met putto ca. 1880, Onderkant vuurverguld brons boven de figuren donker brons. 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat. 43x47x26 cm.,

Walzen-speeldoos
Resultaat: 1.200 EUR

Grote antieke speeldoos met wals en bellen, 6 melodieën. Fabrique De Geneve, ca. 1880. Doos heeft inlegwerk (intarsia), In zeer goede staat. 22x48x25cm.

Jan van Vuuren
Resultaat: 900 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, bosgezicht met zonlicht 75x95cm. Cond.: G

Tekening, Anton Mauve
Startprijs 1.200 EUR

Anton Mauve (Zaandam 1838 - 1888 Arnhem), houtskool op papier, herder met schapen 32x24cm. Cond.: G

Bronzen viking
Startprijs 1.100 EUR

Grote antieke bronzen figuur voorstellende een vikinger. Gesigneerd: Debut, met losse houten sokkel. Jean Diedier Debut 1824-1893 Frankrijk. Mooie patina. 46x15x16cm., Cond.G

Bronzen slangenbezweerder
Resultaat: 1.050 EUR

Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd:E.Marioton Eugene Marioton 1854-1933 Frankrijk. Slangenbezweerder Fascinator, mooie patina. 53x19x25cm., Cond.:G

Duitse twee-deurs kast
Startprijs 1.100 EUR

Prachtige 18e eeuwse Zuid Duitse barokkast, 2-deurs met lade, schuine hoeken, getoogde deuren en koplijst. Prachtig inlegwerk op de deuren, schuine hoeken en zijkanten. Koplijst is ca. 100 jaar oud (d...

Klokje met olifant
Startprijs 1.100 EUR

Zeldzame majolica olifant pendule met bronzen voet en klokje, gemerkt S (Sevres?). Vermoedelijk Sevres ca. 1880. Stukje van staart, tand en zadel af. 8-Daags uurwerk 32x27x12cm. Cond.: R-G

Ring GG briljant bol
Startprijs 1.100 EUR

Ring GG 750/000, bolmodel, volgezet met 148 briljanten, ca. 1,67 crt. SI/W. ø 55, 9,6 gr.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.050 EUR

Prachtige antieke vuurvergulde bronzen empire pendule, ca.1880, Ducommun A.Strasbourg. Mooie bewerkte kast met als voorstelling een liggende engel tussen 2 bomen, bovenop een cup met 2 vlinders. Touwt...