Grote Meissen porseleinen ruiter te paard, ca.1950, nr.1133 141, geweer afgebroken, oortje gerestaureerd,teugel gerestaureerd?, 27x25x10.5cm., Cond.:R
Ring WG 750/000, met 2 rijen baquette en 3 rijen briljant geslepen diamanten, totaal 1,00 crt. TW-W/VS-SI, ø 54, 8,2 gr.
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee en figuren 63x43cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee en diverse figuren 63x43cm. Cond.: R-G
Groot zeldzaam 4 Daler stuk 1743 Zweden "Plate Money" ca. 24x24cm.
Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...
Prachtige 18e eeuwse Franse eikenhouten kast met zware scharnieren, losse koplijst, gestoken panelelen en origineel beslag. 240x142x60 cm., Cond.:G
Engelse 19e eeuwse tafelklok met 8-daags uurwerk, maanstand en datum aanduiding. Zwart houten kast met bronzen ornamenten. Gemerkt:Thomas Green, London. In goede staat, uurwerk van latere datum. 48x2...
Vervallen uit veilingVroeg 19e eeuwse vuurvergulde Empire pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Geheel compleet en zonder beschadigingen, in uitstekende staat 34x26x10cm. Cond.: G
Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.
Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.
Zakhorloge GG 585/000, Chronometre repetition met centrale secondewijzer en slagwerk. ø 53, ca. 90 gr.
Ring WG 750/000, entourage ,met grote ovaal gefac. Saffier 13,10 crt met 26 Briljanten totaal 1,25 crt. Met zware band. ø 52, 11,8 gr.
Aparte Franse bronzen pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger ca. 1800. Aparte vormgeving, bronzen zuil met comtoise-vormig klokje. Vuurverguld en vuurvergulde applicaties. Staand op marmeren ...
Grote bronzen pendule met putto ca. 1880, Onderkant vuurverguld brons boven de figuren donker brons. 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat. 43x47x26 cm.,
Grote antieke speeldoos met wals en bellen, 6 melodieën. Fabrique De Geneve, ca. 1880. Doos heeft inlegwerk (intarsia), In zeer goede staat. 22x48x25cm.
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, bosgezicht met zonlicht 75x95cm. Cond.: G
Anton Mauve (Zaandam 1838 - 1888 Arnhem), houtskool op papier, herder met schapen 32x24cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen figuur voorstellende een vikinger. Gesigneerd: Debut, met losse houten sokkel. Jean Diedier Debut 1824-1893 Frankrijk. Mooie patina. 46x15x16cm., Cond.G
Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd:E.Marioton Eugene Marioton 1854-1933 Frankrijk. Slangenbezweerder Fascinator, mooie patina. 53x19x25cm., Cond.:G
Prachtige 18e eeuwse Zuid Duitse barokkast, 2-deurs met lade, schuine hoeken, getoogde deuren en koplijst. Prachtig inlegwerk op de deuren, schuine hoeken en zijkanten. Koplijst is ca. 100 jaar oud (d...
Zeldzame majolica olifant pendule met bronzen voet en klokje, gemerkt S (Sevres?). Vermoedelijk Sevres ca. 1880. Stukje van staart, tand en zadel af. 8-Daags uurwerk 32x27x12cm. Cond.: R-G
Ring GG 750/000, bolmodel, volgezet met 148 briljanten, ca. 1,67 crt. SI/W. ø 55, 9,6 gr.
Prachtige antieke vuurvergulde bronzen empire pendule, ca.1880, Ducommun A.Strasbourg. Mooie bewerkte kast met als voorstelling een liggende engel tussen 2 bomen, bovenop een cup met 2 vlinders. Touwt...