Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tegeltableau, religieus 6564
Tegeltableau, religieus
Startprijs 120 EUR
Tegeltableau 4-pas 6565
Tegeltableau 4-pas
Startprijs 25 EUR
2 Tegeltableau's, 11-tegel 6566
2 Tegeltableau's, 11-tegel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Tegeltableau, groot schip 6567
Tegeltableau, groot schip

Resultaat:

800 EUR

Tegeltableau, eenden 6568
Tegeltableau, eenden
Startprijs 80 EUR
4-Pas, pompedoer 6569
4-Pas, pompedoer
Startprijs 100 EUR
4-Pas, granaatappel/druif 6570
4-Pas, granaatappel/druif
Startprijs 100 EUR
10 Landschapstegels, blauw 6571
10 Landschapstegels, blauw
Startprijs 125 EUR
6 Tegels, bloemen op vaas 6572
6 Tegels, bloemen op vaas
Startprijs 125 EUR
Verkocht
6 Tegels blauw, dieren 6573
6 Tegels blauw, dieren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4 Tegels, figuren 6574
4 Tegels, figuren

Resultaat:

50 EUR

8 Tegels, landschap 6575
8 Tegels, landschap
Startprijs 80 EUR
Amazone op paard 6576
Amazone op paard
Geen vanafprijs
Verkocht
Vaas met deksel 6577
Vaas met deksel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Doos met 18 Tegels 6600
Doos met 18 Tegels

Resultaat:

80 EUR

Houtsnijwerk 7000
Houtsnijwerk
Startprijs 40 EUR
Aquarel, J. Kooistra 8002
Aquarel, J. Kooistra
Startprijs 40 EUR
2 Deuren met kozijn 8879
2 Deuren met kozijn
Startprijs 600 EUR
Aquarel, Rosma 9001
Aquarel, Rosma
Startprijs 60 EUR