Oud Gouda keramieken herdenkingsbord 5 Mei 1945, "Holland groeit weer, Holland bloeit weer......" ø24,5cm. Cond.,: G
Twee oude keramieken Hummelfiguren; 1x "Ich bringe Glück' Nr. 12 schoorsteenveger 1950-1955 en 1x Kamerzanger Nr. 131 1950-1955. Trapje van schoorsteenveger is beschadigd 11-13cm. Cond.: R-G
KPM porseleinen bord met bloemen-, vlinders- en gouddecor ø19,3cm. Cond.: G
KPM porseleinen bord met bloemen, vlinders en gouddecor 20e eeuw ø20cm. Cond.: G
Zes delen porselein 20e eeuw; 1x Rosenthal vaas met bloemdecor 14xø9,5cm. 1x schaaltje met Napoleon afgebeeld 3x12,5x15cm. en 4x bordje met Napoleon afgebeeld (ongemerkt) ø13cm. Cond>: G
Oud porseleinen kinderservies in originele doos met 4 kop&schotels, 1 kan, 1 melkkan en 1 suikerschep 10x22x31cm. Cond.: G
Grote keramieken blauw met groen geglazuurde dekselvaas 1e helft 20e eeuw, ongemerkt. 36 x ø19 cm., Cond.:G
Drie goudimari porseleinen Japanse diepe borden 20e eeuw in goede staat 4xø15,5cm. Cond.: G
Bijzonder groot Japans goudimari porseleinen sierbord met tuindecor 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat ø46cm. Cond.: U
Plateel wijwaterkan met inscriptie, plateel Zuid Holland, ontwerp Hans Mengelberg 16xø14cm. Cond.: G
Twee Gouda platelen miniatuurvaasjes (1 chip), decor Prinzess Ivora ca. 1920 7,5-8,5cm. Cond.: R-G
Zeven Makkumse keramieken wandtegels 20e eeuw met diverse voorstellingen (1 chip) 10x10cm. tot 18x18cm. Cond.: G
Twee keramieken geglazuurde jugendstil vazen ca. 1900. Gedraaide vaas nr. 1317 met loopglazuur, flesvormige vaas met loopglazuur gemerkt met een engel (2 minimale chips )
3 Delen Hollands plateel, 1e helft 20e eeuw, 1x blaker origineel elektrisch Koninklijke plateelbakkerij (oortje gelijmd), 1x bord Souvenir Nieuwersluis Huize Rupelmonde, Zenith Gouda en 1xbord Uw ge...
Twee Japanse kutani porseleinen siervaasjes ca. 1900 met landschap, bloemen en vogeldecor 12xø6cm. Cond.: G
Twee majolica Historisme siervazen ca. 1900 met groen rocaille decor. beschadigde bovenrand en 1 chip aan voet 27x12xø11cm. Cond.: M
Franse Fayence blaker met bloememotief 20e eeuw in waaiervorm. In zeer goede staat 8x18x16cm.
Twee porseleinen figuren ca. 1900; 1x Jezus op gobelin (gelijmd) en 1x heilige Petrus met kind (Nr. 12692 Germany), gelijmd 19-60cm. Cond.: R
Drie oude Hollandse keramieken borden; 1x Petrus Regout ca. 1900 (Wilhelmina 1813-1913 Oranje Boven) ø23cm., 1x Regina Gouda Plateel (Wilhelmina 1898 - 1938 Hou en Trouw) ø21cm. en 1x Onduidelijk Nr. ...
Aardewerken stoofje 17e-18e eeuw, keramiek groen geglazuurd (gelijmd) 14xø26cm. Cond.: R
Oude keramieken dekselpot staand op drie pootjes, gemerkt Denert en Balichoni ca. 1920 in zeer goede staat 14xø11cm. Cond.: G
Vijf oude geëmailleerde kop&schotels in diverse kleuren ca. 1930, vermoedelijk Rusland met bloemdecor (1 chip) 5xø13cm. Cond.: G
5-Persoons Duits Bavaria moccaservies (Kronesten) met gouddecor 2e helft 20e eeuw 12-18cm. Cond.: G
Zes KPM porseleinen gebaksbordjes 1e helft 20e eeuw met bloem- en gouddecor en geschulpte rand ø17cm. Cond.: G