Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren olifant
Resultaat: 2.800 EUR

2 Zilveren olifanten, moeder en kind. Moederolifant: zilver 835/000 gekeurd,L.37 cm. H.20 cm ca.2045 gr, een slagtand deels afgebroken. Kind: zilver 835/000 gekeurd, L.18cm. H.9 cm., ca.343 gr. mist ...

Duitse kerkbeker 19e eeuw
Resultaat: 860 EUR

Prachtige 1e gehalte zilveren Cibori met vergulde binnenzijde. Geheel bewerkt met cartouches en acanthusranken in Renaissance stijl. Eind 1800 voet ø11cm., deksel ø13cm., Totale hoogte 36 cm., Cond.:U

Zilveren Kovsh
Resultaat: 750 EUR

Zilveren kovsh uit Rusland "Ovchinnikov" stijl, gestempeld Ovchinnikov. gehalte 84, solothnik, emaille bewerkt met vergulde binnenzijde, op voet. 7xø5cm., Cond.:U

Zilveren ei, emaille
Resultaat: 725 EUR

Mooi zilveren emaille ei, met vergulde binnenzijde, bewerkt met half edelstenen, bloemmotieven en bijen. Losse zilveren houder gedragen door vissen.H.7 x ø5 cm., Cond.:U

Zilveren kandelaar
Resultaat: 680 EUR

Bijzonder mooie tafelkandelaar zilver 800/000, Mailand,1944-1968 . Gedraaide armen (4 kaarsen) afneembaar zodat men 1 kaars kan branden. H. 23/36 cm., ca.1045gre.

Zilveren Tcharka
Resultaat: 625 EUR

Zilveren Tcharka uit Rusland, gehalte 88 solothnik (=916/000) transparant geëmailleerd en vergulde binnenzijde. 4xø4cm. Cond.: U

Zilveren bestek 14-delig
Resultaat: 375 EUR

14 delig Hollands zilveren 835/000 bestek: 2 groentelepels, 6 dessertlepels en 6 dessertvorken.. ca 680 gr. Cond. :U.

Hollands zilveren tasbeugel
Resultaat: 360 EUR

Antieke Hollandse zilveren beugeltas met haak en binnenbeugel, eind 1800. MT: W.Edeling, Den Haag. Beugelbreedte 13 cm. Cond.: U.

Zilv. naaldenkoker + vingerhoed
Resultaat: 325 EUR

2 Antieke zilveren naaldenkokers, waarvan een uitschroefbaar van Duitse makelij. L.9,5 en 7 cm.Totaal gewicht ca. 45gr.Cond.: G.

Hollands zilv. dienblaadje
Resultaat: 290 EUR

Hollands zilveren presenteerblaadje met ajourgezaagde rand waarin handgreepuitspaning. Afgewerkt met parelrand. 2e Gehalte grootkeur, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten begin 1900 ca. 248gr. 27x17cm....

Blauwglazen coupe
Resultaat: 275 EUR

Antieke blauwe kristalgeslepen coupe op zilveren 835/000 voet.Hollands. Jaarletter: S:1852. Groot zilverkeur. øcoupe 19 cm., ø voet 10 cm., H.14 Cond.:UZilveren deksel met eikelknop en handgegraveerde...

Gembercoupe
Resultaat: 275 EUR

Bijzonder mooie antieke kristallen gembercoupe op zilveren voet en met zilveren knop op deksel, 835/000, ca.1880, MT.:van Kempen Voorschoten. voet ø12cm., coupe ø21 cm.. H.33cm., Cond.:U

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 220 EUR

Rijkelijk bewerkte Hollandse zilveren dekseldoos op vier pootjes met oud-Hollandse voorstellingen rondom en op deksel. Grootkeur: 835/000, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem. Begin 1900, 215 gr. ...

2 Lepels met wapens
Resultaat: 210 EUR

Twee antieke Hollands zilveren 835/000 theescheppen met massieve afbeeldingen als steel en wapengravure op achterzijde van de bak. Midden 19e eeuw. MT.:Paulus Arnoldus van den Beek,Den Haag, voorzien ...

Bijbel, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse bijbel met zilveren bijbelsloten uit 1775. Cond. R

Bewerkt kokerdoosje
Resultaat: 180 EUR

Hollands zilveren 925/000 kokerdoosje waarin 3 naaigaren klosjes op zilveren houder waarin naalden kunnen worden opgeborgen. 2 cm. L.5,5 cm. ca. 31 gr., Cond.:U

Zilveren hengselmand
Resultaat: 175 EUR

Antieke zilveren Jugendstil hengselmand met glazen inzetbak en mooie opengewerkte rand. 800/000, zilvergewicht ca. 126gr. 15x9,5x11cm. (met hengsel 21cm.) Cond.: G

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 140 EUR

Mooi Hollands zilveren 835/000 bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand. MT: Antoon Jan Pichal, Schoonhoven/ Rotterdam, 1917. 15x9x6 cm. ca 96 gr. Cond.: U.

Zilveren bestek in cassette
Resultaat: 140 EUR

Zilveren nagerechtbestek in origineel etui, bestaande uit een opdienlepel en 12 kleine lepels. De stelen zijn voorzien van bloemotieven en gravures 800/000. De bakken zijn licht verguld. Totaal ca. 31...

Zilveren ei
Resultaat: 130 EUR

Zilveren 835/000 ei met religieuze afbeeldingen, Hoogte 10 cm Cond. U

Zilveren sauciere
Resultaat: 130 EUR

Sauciere zilver 826/000, Denemarken 1936, Jens Sigsaard, MT.:Carl M.Cohr, Fredericia, staand op 3 pootjes met bladmotief . L.ca.17cm., ca.190 gr.

2 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 130 EUR

Twee Duitse zilveren 800/000 schaaltjes met gedreven florale motieven in binnenrand. Vervaardigd door fa. Heisler, 16,5x16,5x2,5 cm. ca. 400 gr. samen.Cond. :U.

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 125 EUR

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje. Deksel met filigrainwerk. 2e gehalte. Midden 1800. MT: Jan Schijfsma uit Woudsend/ Sneek. 3,5x2,5x4 cm., ca. 21 gr. Cond.:G.

Zilveren tas
Resultaat: 120 EUR

Hollands zilveren beugeltas, grootkeur 835/000, Jaarletter: F 1940, Schoonhoven. Beugelbreedte 14.5 cm., Cond.:U