Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen valkenier
Resultaat: 1.600 EUR

Groot bronzen figuur, gesigneerd P.J.Méne, waarschijnlijk Pierre Jules Méne 1810-1879 Frankrijk, voorstellende een Arabische ruiter met valk te paard. 71x63x25cm., Cond.:G

2 Bronzen Chinese vazen
Resultaat: 1.100 EUR

Twee monumentale antieke Oosterse bronzen pronkvazen, ca.1890, met rijk figuraal decor (dieren). In goede originele staat. 60x20x19cm.

Bronzen slangenbezweerder
Resultaat: 1.050 EUR

Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd:E.Marioton Eugene Marioton 1854-1933 Frankrijk. Slangenbezweerder Fascinator, mooie patina. 53x19x25cm., Cond.:G

Bronzen figuur, ridder
Resultaat: 600 EUR

Antiek bronzen figuur, gesign. Miroy Freres, ca. 1890, Frankrijk, voorstellend een man met steenslotgeweer. Mooie patina. Aan voorzijde met schild:Rolando Leveque. H. 43 cm.Cond.:G

Bronzen beeld, geleerde
Resultaat: 540 EUR

Zwaar bronzen vuurverguld beeld, 1e helft 19e eeuw, voorstellend een geleerde met zwaard in de hand andere hand steunt op een boek. Geheel staand op een marmeren sokkel. In goede originele staat. 35x3...

Madonna 15e-16e eeuw, Spanje
Resultaat: 500 EUR

Notenhouten Mariabeeld, gekroonde Madonna 15e-16e eeuw ongerestaureerd, mogelijk Zuid-Europees plattelandsatelier. Originele polychromie, handen ontbreken, 41cm. Cond.: G

Bronzen meisje met appel
Resultaat: 500 EUR

Antiek bronzen figuur, gemerkt: Klinkenberg, ca. 1890, naakt meisje met appel op de rug. Gemonteerd op zwart marmeren voet. 38xø16 cm., Cond.:G

Jugendstil bronzen beeldje
Resultaat: 425 EUR

Prachtige antieke bronzen Jugendstil figuur, gesigneerd S. Kinsburger E.V. 2465 (1855 - 1935 Frankrijk). gemonteerd op rood-marmeren voet, voorstellend een meisje met roos in de hand 16,5cm. Cond.: G

Madonna + Kind ca. 1800
Resultaat: 375 EUR

Vurenhouten Madonna met kind ca. 1800 in zeer goede staat (5 losse delen) 29cm. Cond.: G

Bronzen man op paard
Resultaat: 280 EUR

Bronzen `figuur van naakte man op paard, staand op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 39x36x21cm. Cond.: G

Oosters beeld op leeuw
Resultaat: 260 EUR

Grote bronzen bottichava zittend op een olifant, 20e eeuw. In goede staat. 46x27x18cm.

2 Plated plaquettes
Resultaat: 260 EUR

Twee antieke zilvertin 2 dimensionale plaquettes met romantische figuren voorstelling. Met monogram G.B., ca.1890. In zeer goede staat 37x20 cm.

Bronzen paard op rust
Resultaat: 260 EUR

Groot bronzen paard, gemerkt Basije. Gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 34x45x15cm. Cond.: G

Maria Magdalena ca. 1850
Resultaat: 250 EUR

Notenhouten beeld van Maria Magdalena met 6-kantige zalfdoos bij Jezus' graf, Neo-Gotisch 19e eeuw 44x36x20cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Resultaat: 225 EUR

2 Antieke bronzen figuren, 1891, onduidelijk gesigneerd, jongen en meisje. 17-17.5cm., Cond.:G

Mariabeeld 1850
Resultaat: 200 EUR

Antiek vurenhouten barok madonna met kindje Jezus, ca.1780, staande op originele losse voet (beschadigd) kroontje weg. 46x15x14cm., Cond.:R

Bronzen man op paard
Resultaat: 200 EUR

Bronzen `figuur van naakte man op paard, staand op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 39x36x21cm. Cond.: G

Beeld, meisje op kussen
Resultaat: 180 EUR

Prachtig 19e eeuws vuurverguld bronzen figuur, voorstellend een biddend meisje zittend op een kussen. Geheel gemonteerd op wit marmeren voet 17x10x8cm.

Bronzen buste, naar Dali
Resultaat: 170 EUR

Bronzen portret naar Salvador Dali, gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 42x23x22cm. Cond.: G

Bronzen buste, naar Dali
Resultaat: 170 EUR

Bronzen portret naar Salvador Dali, gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 42x23x22cm. Cond.: G

Bronzen eland
Resultaat: 165 EUR

Grote bronzen eland gemonteerd op bronzen voet 21e eeuw in zeer goede staat 37x42x35cm. Cond.:G

Bronzen naakte staande dame
Resultaat: 160 EUR

Oude bronzen figuur, naakte dame, van A.de Ruiter, Oldenzaal, in goede staat. 27x7x8cm.

Bronzen plaquette
Resultaat: 160 EUR

Grote bronzen plaquette 19e eeuw voorstellend Maria met Jezus (groen patina), gesigneerd A. Morga 52x31x10cm. Cond.: G

Bronzen boeskoolmannetje, S. Kips
Resultaat: 150 EUR

J.Kip, bronzen figuur "Het Boeskoolmannetje Oldenzaal", 2e helft 20e eeuw. 28x23x12 cm., Cond.:G