Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Pendule met olifant 3599
Pendule met olifant

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Engels staand horloge 3536
Engels staand horloge

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Bronzen pendule 3503
Bronzen pendule

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zaanse klok 3512
Zaanse klok

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3523
Engelse staande klok

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Schilderij klokje 3506
Schilderij klokje

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Tafelklok, Biedermeier 3519
Tafelklok, Biedermeier

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Staande klok 3517
Staande klok

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Staande klok, goudkleurig 3528
Staande klok, goudkleurig

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Bronzen sierpendule 3524
Bronzen sierpendule

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Franse pendule, 2 putti 3567
Franse pendule, 2 putti

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen pendule ca. 1870 3623
Bronzen pendule ca. 1870

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen pendule ca. 1870 3622
Bronzen pendule ca. 1870

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Klok met draken 3515
Klok met draken

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3643
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Grote Franse pendule 3504
Grote Franse pendule

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2-Gewichten klok 3527
2-Gewichten klok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Hindeloopen stoelklok 3548
Hindeloopen stoelklok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3629
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Franse bronzen pendule 3513
Franse bronzen pendule

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Onyx klokkenstel 3530
Onyx klokkenstel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Pendule 3619
Pendule

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse pendule 1890 3563
Franse pendule 1890

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Art Nouveau klokje 3520
Art Nouveau klokje

Resultaat:

200 EUR