Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen valkenier 5005
Bronzen valkenier

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
2 Bronzen Chinese vazen 5011
2 Bronzen Chinese vazen

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Bronzen slangenbezweerder 5012
Bronzen slangenbezweerder

Resultaat:

1.050 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, ridder 5078
Bronzen figuur, ridder

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, geleerde 5128
Bronzen beeld, geleerde

Resultaat:

540 EUR

Verkocht
Madonna 15e-16e eeuw, Spanje 5000
Madonna 15e-16e eeuw, Spanje

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bronzen meisje met appel 5007
Bronzen meisje met appel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Jugendstil bronzen beeldje 5010
Jugendstil bronzen beeldje

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Madonna + Kind ca. 1800 5025
Madonna + Kind ca. 1800

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen man op paard 5093
Bronzen man op paard

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Oosters beeld op leeuw 5017
Oosters beeld op leeuw

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
2 Plated plaquettes 5075
2 Plated plaquettes

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Bronzen paard op rust 5090
Bronzen paard op rust

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Maria Magdalena ca. 1850 5002
Maria Magdalena ca. 1850

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Bronzen beeldjes 5044
2 Bronzen beeldjes

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Mariabeeld 1850 5035
Mariabeeld 1850

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen man op paard 5152
Bronzen man op paard

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Beeld, meisje op kussen 5072
Beeld, meisje op kussen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bronzen buste, naar Dali 5023
Bronzen buste, naar Dali

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen buste, naar Dali 5150
Bronzen buste, naar Dali

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen eland 5084
Bronzen eland

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
Bronzen naakte staande dame 5082
Bronzen naakte staande dame

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen plaquette 5083
Bronzen plaquette

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen boeskoolmannetje, S. Kips 5059
Bronzen boeskoolmannetje, S. Kips

Resultaat:

150 EUR