Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Prachtcollectie Vaticaan 2710
Prachtcollectie Vaticaan

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
7x Jaarpakket 2707
7x Jaarpakket

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Album met ca. 1000 kaarten 2719
Album met ca. 1000 kaarten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Collectie Groot Britannië 2712
Collectie Groot Britannië

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
NL albumbladen 2004-2007 2716
NL albumbladen 2004-2007

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2 Stockboeken postfris 2717
2 Stockboeken postfris

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
12 Mappen eerstedag enveloppen 2703
12 Mappen eerstedag enveloppen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
1 Album postfris Nederland 2706
1 Album postfris Nederland

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Collectie postzegels 2708
Collectie postzegels

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ca. 100 Postkaarten Drenthe 2702
Ca. 100 Postkaarten Drenthe

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Jaarpakketen + diversen 2709
3 Jaarpakketen + diversen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
100 Postkaarten, Twente e.o. 2700
100 Postkaarten, Twente e.o.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
BRD 1949-1991 2704
BRD 1949-1991

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zwitserland postfris + albumblad 2713
Zwitserland postfris + albumblad

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
6 Boeken met kaarten 2714
6 Boeken met kaarten

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
5 Jaarpakketten Papoea 2720
5 Jaarpakketten Papoea

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Diverse ansichtkaarten 2715
Diverse ansichtkaarten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kavel postzegels 2711
Kavel postzegels

Resultaat:

20 EUR