Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drents eiken kabinet, ca. 1820 4009
Drents eiken kabinet, ca. 1820

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Kabinet 4021
Kabinet

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Hollandse vitrine 1910 4007
Hollandse vitrine 1910

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Kapstok 4006
Kapstok

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Hollandse barok secretaire 4029
Hollandse barok secretaire

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Mahonie kabinet 4010
Mahonie kabinet

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Vitrinekast op bolpoten 4012
Vitrinekast op bolpoten

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Mahonie secretaire 4024
Mahonie secretaire

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse slaapkamer 1880 4177
Franse slaapkamer 1880

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Gebogen buikcommode 4135
Gebogen buikcommode

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Antieke spiegel 4004
Antieke spiegel

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Louis Philippe vitrinekast 4022
Louis Philippe vitrinekast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Kussenkast 4038
Kussenkast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Barok vitrine 4039
Barok vitrine

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Goudkleurige spiegels 4071
2 Goudkleurige spiegels

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Engelse spiegelcommode 4108
Engelse spiegelcommode

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Secretaire 4193
Secretaire

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Piedestal groot 4204
2x Piedestal groot

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Barokstijl vitrine 4023
Barokstijl vitrine

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Engelse Art Deco vitrine, eikenhout 4049
Engelse Art Deco vitrine, eikenhout

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Meubel met tegels 4156
Meubel met tegels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schaapslederen fauteuil 4175
Schaapslederen fauteuil

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gestoken mahonie stoel, rode stof 4146
Gestoken mahonie stoel, rode stof

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Wortelnoten bureau 4033
Wortelnoten bureau

Resultaat:

270 EUR