14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

Ikoon, Michael, 6 heiligen 1023
Ikoon, Michael, 6 heiligen

1.700 EUR

Klaas Bernink 1004
Klaas Bernink

1.500 EUR

Aquarel, Corneille 96 1040
Aquarel, Corneille 96

1.000 EUR

Jan van Vuuren 1001
Jan van Vuuren

900 EUR

J.J. van Leeuwen, strandgezicht 1481
J.J. van Leeuwen, strandgezicht

800 EUR

Maria pantokrator 1230
Maria pantokrator

750 EUR

Piet van de Hem 1459
Piet van de Hem

650 EUR

Icoon 19e eeuw 1093
Icoon 19e eeuw

600 EUR

Onduidelijk gesig., schepen 1438
Onduidelijk gesig., schepen

525 EUR

Joop Kropff 1489
Joop Kropff

520 EUR

Joop Kropff 1044
Joop Kropff

510 EUR

Dora Smiehdiel 1111
Dora Smiehdiel

480 EUR

A. Burger, stel in boereninterieur 1101
A. Burger, stel in boereninterieur

400 EUR

Ype Wenning, schilderij 1137
Ype Wenning, schilderij

400 EUR

Joop Kropff, bloemenmarkt 1200
Joop Kropff, bloemenmarkt

400 EUR

Bevort, haven 1408
Bevort, haven

380 EUR

M. de Jongere, aquarel 1221
M. de Jongere, aquarel

375 EUR

W. van Dort 1248
W. van Dort

360 EUR

Romantische school, 19e eeuw 1007
Romantische school, 19e eeuw

350 EUR

Fedor v. Kregten 1013
Fedor v. Kregten

350 EUR

Schilderij, Paul Citroen 1022
Schilderij, Paul Citroen

350 EUR

Schilderij naar B.C. Koekkoek 1294
Schilderij naar B.C. Koekkoek

300 EUR

Ambrusini ca. 1900 1381
Ambrusini ca. 1900

300 EUR

HKO, draaimolen 1354
HKO, draaimolen

250 EUR