Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tegeltableau, groot schip 6567
Tegeltableau, groot schip

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zuil met bloempot 6015
Zuil met bloempot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote Delftse pronkvaas 6185
Grote Delftse pronkvaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Porseleinen beeld 6024
Porseleinen beeld

Resultaat:

410 EUR

Verkocht
Herend servies 6501
Herend servies

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinees 19e eeuws beeld 6045
Chinees 19e eeuws beeld

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Wierook brander 6412
Wierook brander

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Chinese tegels 6023
2 Chinese tegels

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2 Sevres vazen 6076
2 Sevres vazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
5x Chinees been 6543
5x Chinees been

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Baardman kruik 6000
Baardman kruik

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Aardewerk fonteinen Teplitz 6012
2 Aardewerk fonteinen Teplitz

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Imari lamp met kap 6318
Imari lamp met kap

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Kop&Schotel + 3 kopjes 6334
Kop&Schotel + 3 kopjes

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
6x kop&schotel ca. 1800 6311
6x kop&schotel ca. 1800

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Keulse schenkkan 6009
Keulse schenkkan

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Queng Long schaaltje 1810 6078
Queng Long schaaltje 1810

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Queng Long schaaltje 1810 6079
Queng Long schaaltje 1810

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Queng Long schaaltje 1810 6080
Queng Long schaaltje 1810

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Reservistenkruik 6364
Reservistenkruik

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
7 Hummels 6363
7 Hummels

Resultaat:

147 EUR

Verkocht
3x Kop&schotel ca. 1800 6219
3x Kop&schotel ca. 1800

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
3 Chinese kop&schotels 6171
3 Chinese kop&schotels

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinees bord, 19e eeuw 6248
Chinees bord, 19e eeuw

Resultaat:

135 EUR