Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Walzen-speeldoos 2000
Walzen-speeldoos

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Hollandse bakbarometer 2240
Hollandse bakbarometer

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Antieke Colt + kist 2067
Antieke Colt + kist

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2 Bronzen kandelaars 1870 2005
2 Bronzen kandelaars 1870

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Plafoniere 2103
Plafoniere

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Cello 2233
Cello

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Grote kandelaar 2041
Grote kandelaar

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Messing lamp met tafel 2459
Messing lamp met tafel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen dolk, 15e eeuw 2003
Bronzen dolk, 15e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gietijzeren kapstok 2012
Gietijzeren kapstok

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Degen, 18e eeuw 2269
Degen, 18e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Jugendstil lamp + kap 2292
Jugendstil lamp + kap

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Bronzen kandelaar 17e eeuw 2007
Bronzen kandelaar 17e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3 Onderscheidingen 2063
3 Onderscheidingen

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Mes 2061
Mes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grammofoon, messing hoorn 2037
Grammofoon, messing hoorn

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Zwaardvis tanden 2278
2 Zwaardvis tanden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Tiffany lamp, bronzen voet 2294
Tiffany lamp, bronzen voet

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen dekseldoos 2190
Bronzen dekseldoos

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Petroleumlampen 2118
2 Petroleumlampen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Tiffany lamp 2283
Tiffany lamp

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Staand tafellampje 2392
Staand tafellampje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Plafondlamp 2429
Plafondlamp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Biedermeier theestoof 2020
Biedermeier theestoof

Resultaat:

100 EUR