Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren olifant 65
Zilveren olifant

Resultaat:

2.800 EUR

Verkocht
Duitse kerkbeker 19e eeuw 100
Duitse kerkbeker 19e eeuw

Resultaat:

860 EUR

Verkocht
Zilveren Kovsh 99
Zilveren Kovsh

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Zilveren ei, emaille 43
Zilveren ei, emaille

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 219
Zilveren kandelaar

Resultaat:

680 EUR

Verkocht
Zilveren Tcharka 74
Zilveren Tcharka

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 14-delig 25
Zilveren bestek 14-delig

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Hollands zilveren tasbeugel 163
Hollands zilveren tasbeugel

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Zilv. naaldenkoker + vingerhoed 19
Zilv. naaldenkoker + vingerhoed

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Hollands zilv. dienblaadje 353
Hollands zilv. dienblaadje

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Blauwglazen coupe 12
Blauwglazen coupe

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gembercoupe 39
Gembercoupe

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren dekseldoos 361
Zilveren dekseldoos

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2 Lepels met wapens 120
2 Lepels met wapens

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Bijbel, 18e eeuw 15
Bijbel, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bewerkt kokerdoosje 75
Bewerkt kokerdoosje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren hengselmand 355
Zilveren hengselmand

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonschaaltje 88
Zilveren bonbonschaaltje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren bestek in cassette 213
Zilveren bestek in cassette

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren ei 63
Zilveren ei

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren sauciere 121
Zilveren sauciere

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Zilveren schaaltjes 268
2 Zilveren schaaltjes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren loddereindoosje 147
Zilveren loddereindoosje

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Zilveren tas 291
Zilveren tas

Resultaat:

120 EUR