Drents eiken kabinet ca. 1820 in uitstekende staat. Brons beslag en volle zuilen met messing capitellen. Fruitkorf met guirlandes in de gebogen kap 247x177x58cm. Cond.: U
Prachtig groot Drents eikenhouten kabinet in perfecte staat in meekrab kleur ca. 1820. Messing beslag en bovenin prachtig snijwerk met guirlandes, krimpnaad 274x190x55cm. Cond.: U
Prachtige notenhout fineer vitrinekast met intarsia ca. 1910 met geslepen glas en volle zuilen. Zeer mooie kwaliteit, binnenzijde ook gefineerd. Geheel staand op hoge spitse poten met messing 177x100x...
Grote houtgestoken Schwarzwald beren-kapstok 2e helft 20e eeuw 195x55x42cm. Cond.: G
Antieke 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten barok secretaire met origineel bronzen beslag. In originele ongerestaureerde staat. Secretaire heeft een mooi binnenwerk met lades en kelder. 110x...
18e Eeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G
Schitterende eiken Grunderzeit vitrinekast met dikke zuilen en capitellen ca. 1880. Geheel staand op forse bolpoten, deuren met facetgeslepen glas in zeer goede staat (woonkamer klaar) 173x130x58cm. C...
Prachtige Engelse mahoniehouten 19e eeuwse secretaire met origineel messing beslag, rood schrijfleer, 4 lades, vakverdeling en deurtje. Prachtige patina in zeer goede originele staat 110x88x46cm. Cond...
Antieke Franse notenhouten fineer slaapkamer ca. 1900 Neo roccoco. geheel bestaande uit een tweedeurs kast (uitneembaar), 2 nachtkastjes en 2 bedden in goede originele staat.
Oude Louis Quinze srtijl barok commode notenhout fineer, met intarsia en bronzen beslag, marmeren blad, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 70x70x41 cm., Cond.:G
Grote antieke vegulde halspiegel, ca.1870, met bewerkte kroon, in goede originele staat. 194x93cm.
Prachtige Franse notenhout fineer vitrinekast ca. 1880 in roccoco vormgeving. Prachtige gestoken panelen en mooi lijstwerk in zeer goede originele staat 200x98x36cm. Cond.: G
Oude koloniale teakhouten kussenkast, ca.1920, met zuilen en zware kussens, in goede originele staat. Kast heeft een grote koplijst. 188x148x68 cm., Cond.:G
Oude wortelnoten vitrine opzetkast, 2e helft 20e eeuw, Engelse stijl.Onderstuk op hoge poten en 4 lades. Bovenstuk met een getoogde deur zijkanten ook met glas. In goede staat. 201x107x45cm.
Twee empire stijl spiegels ca. 1880 in goede originele staat 87x58cm.
Prachtige Engelse mahoniehouten spiegelcommode met wortelnoten voorfront ca. 1900 met 4 lades, spiegel en 2 zijkastje bovenop. In zeer goede staat 160x109x46cm.
Oude Franse notenfineer dames-schrijftafel ca. 1920. Rondom met bloemintarsia en bronzen sierwerk. Achter de schuine klep bevinden zich 3 lades en 1 kelder met schuif. In zeer goede originele staat 92...
Twee grote Empire stijl piedestals van beschilderd hout en met zwart marmeren blad (20e eeuw) 121x30x34cm. Cond.: G
Hollandse notenhout fineer Louis Quinze stijl vitrinekast, 2e helft 20e eeuw,staande op klauwpoten met origineel bronzen beslag. In zeer goede staat. 220x150x26cm.
Engelse eikenhouten vitrinekast met zijkanten van glas. geheel staand op Queen-Anne poten ca. 1900. Mooie patina en in zeer goede originele staat 125x88x35cm. Cond.: G
Bijzondere Grunderzeit theetafel van eikenhout ca. 1880 met grote keramieken plaquettes met bloemen en vlinderdecor. Prachtige kwaliteit, zijdelen zijn opklapbaar 80x120x60cm. Cond.: G
Mooie schaapslederen fauteuil met kopernagels en houten poten, 97x78x76 cm., Cond.:G
Prachtige notenhouten Louis Philippe voltaire ca. 1880. Opengewerkt met rozenmotief en goede rode velours stoffering 118x63x68cm. Cond.: G
Antiek Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau, ca.1900, met schuine klep en 3 gebogen laden, staande op klauwpoten, met origineel bronzen beslag. In zeer goede staat met prachti...