Groot Mechels eiken bordenrek met gestoken koppen ca. 1880 in zeer goede staat 73x110x14cm.
Eikenhouten gestoken bijzettafel ca. 1920 met 6 getorste poten en 6-kantig bewerkt blad met snijwerk 60x49x37cm. Cond.: G
Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw met groene velours stoffering in goede staat 103x60x48cm. Cond.: G
Ovale salontafel ca. 1880 met intarsia in notenhouten blad met eikenhouten bewerkte voet. (Huwelijk van blad en voet) 55x85x115cm. Cond.: G
Oud massief mahoniehouten ladenkastje 2e helft 20e eeuw (Engelse stijl) in zeer goede staat 68x55x30cm.
Engelse Mahoniehout fineer Sheraton stijl tweedelige kast 2e helft 20e eeuw in goede staat 186x102x45cm. Cond.: G
Prachtige notenhouten pianokruk met draaibare zitting ca. 1880 Grunderzeit. In zeer goede staat 56xø34cm.
Donker bruine lederen bank 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 93x152x87 cm.
Oud Neo Renaissance Italiaanse cassone 2e helft 20e eeuw (noten) 50x43x130cm. Cond.: G
Houten empirestijl spiegel, 2e helft 20e eeuw. 126x69cm., Cond.:G
Mahoniehouten breistoel 19e eeuw met goede velours stoffering en bewerkte rugleuning in zeer goede staat 52x59x69cm. Cond.: G
Twee Hollandse rijkelijk gekerfde stoelen in renaissance stijl 19e eeuw. In goede originele staat 113x36x44cm.
Engelse 19e eeuwse armleunstoel van eikenhout in zeer goede staat 89x57x57cm.
Oud Neo-Renaissance eikenhouten 2-deurskastje ca. 1920 met gestoken panelen en 2 lades in zeer goede originele staat 80x100x50cm. Cond.: G