Ampire stijl koloniaal bijzettafeltje van massief mahonie 2e helft 20e eeuw in goede staat 67xø49cm.
Oude Hollandse notenhouten fineer Louis Quinze stijl 3-laden commode met origineel beslag 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 66x72x40cm.
Hollandse eikenhouten armleunstoel met biezen zitting en hoge rugleuning 19e eeuw 114x66x49cm. Cond.: G
18e Eeuwse dekenkist met 4 panelen, mooie patina en in goede staat. Sleevoeten van latere datum 72x116x56cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten ovale Queen-Anne tafel met etage ca. 1900 in zeer goede originele staat 75x99x69cm. Cond.: G
Frans eikenhouten nachtkastje met marmeren blad staand op hoge poten ca. 1880 met 1 lade en deurtje in zeer goede staat 84x40x41cm. Cond.: G
grunderzeit-stijl mahoniehouten bijzettafel met geschulpt blad en spinnekop-poot 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x58x40cm. Cond.: G
Duitse grenenhouten kindertafel ca. 1880 met lade in goede originele staat 55x64x44cm. Cond.: G
Grenenhouten bakkerstafel met lade 2e helft 19e eeuw in goede originele staat 74x137x88cm. Cond.: G
Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 60x65x35cm. in goede staat.
Replica Duitse miniatuur barok commode 2e helft 20e eeuw, beschilderd met bloemmotief, dubbelgebogen in zeer goede staat 35x43x23cm. Cond.: G
Oud Hollands eikenhouten ladenkastje Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 67x58x78cm. Cond.: G
Oud Italiaans kleptafeltje 20e eeuw met intarsia sjablonen op het deksel 42x37x27cm. Cond.: G
Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x76x43cm. in goede staat.
Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x65x38cm. in goede staat.
Oude notenhout fineer salontafel, 2e helft 20e eeuw, in barokstijl. 44x14x61 cm., Cond.:G
Twee Hollandse stoelen met biezen zitting; 1x eikenhout geribbeld 1e helft 20e eeuw en 1x iepenhout ca. 1900 71x42x44cm. en 68x42x42cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten theetafel op wieltjes met etage ca. 1940 in zeer goede staat. Ovaalvormig 57x75x53cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer 19e eeuwse spiegel (75x38cm.) met oud glas 108x57x82cm. Cond.: R
Engels eikenhouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 55x51x36cm. Cond.: G
Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 en eikenhouten hocker in goede originele staat 52xø54cm. en 45x28x28cm.
Louis Quinze stijl oorstoel met moderne stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 102x76x66cm. Cond.: G
Oud handbeschilderd kistje 1e helft 20e eeuw. Ambachtelijk met bloemdecor beschilderd. Deksel kan open en heeft lade 35x50x3cm. Cond.: G