Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Rond tafeltje, zwanehals
Resultaat: 35 EUR

Ampire stijl koloniaal bijzettafeltje van massief mahonie 2e helft 20e eeuw in goede staat 67xø49cm.

Noten buiklade kast
Resultaat: 35 EUR

Oude Hollandse notenhouten fineer Louis Quinze stijl 3-laden commode met origineel beslag 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 66x72x40cm.

Armstoel
Resultaat: 30 EUR

Hollandse eikenhouten armleunstoel met biezen zitting en hoge rugleuning 19e eeuw 114x66x49cm. Cond.: G

Eiken dekenkist, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

18e Eeuwse dekenkist met 4 panelen, mooie patina en in goede staat. Sleevoeten van latere datum 72x116x56cm. Cond.: G

Eikenhouten Queen-Anne tafel
Resultaat: 30 EUR

Engelse eikenhouten ovale Queen-Anne tafel met etage ca. 1900 in zeer goede originele staat 75x99x69cm. Cond.: G

Nachtkastje
Resultaat: 30 EUR

Frans eikenhouten nachtkastje met marmeren blad staand op hoge poten ca. 1880 met 1 lade en deurtje in zeer goede staat 84x40x41cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 30 EUR

grunderzeit-stijl mahoniehouten bijzettafel met geschulpt blad en spinnekop-poot 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x58x40cm. Cond.: G

Grenen kindertafel
Resultaat: 30 EUR

Duitse grenenhouten kindertafel ca. 1880 met lade in goede originele staat 55x64x44cm. Cond.: G

Grenen tafel
Resultaat: 30 EUR

Grenenhouten bakkerstafel met lade 2e helft 19e eeuw in goede originele staat 74x137x88cm. Cond.: G

Poef
Resultaat: 30 EUR

Zwarte skai lederen poef in nieuwstaat. 51x51x42cm.

Hollandse 3-laden commode
Resultaat: 30 EUR

Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 60x65x35cm. in goede staat.

Modelcommode, beschilderd
Resultaat: 30 EUR

Replica Duitse miniatuur barok commode 2e helft 20e eeuw, beschilderd met bloemmotief, dubbelgebogen in zeer goede staat 35x43x23cm. Cond.: G

Eiken buik ladekastje
Resultaat: 25 EUR

Oud Hollands eikenhouten ladenkastje Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 67x58x78cm. Cond.: G

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud Italiaans kleptafeltje 20e eeuw met intarsia sjablonen op het deksel 42x37x27cm. Cond.: G

Hollandse 3-laden commode
Resultaat: 25 EUR

Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x76x43cm. in goede staat.

Hollandse 3-laden commode
Resultaat: 25 EUR

Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x65x38cm. in goede staat.

Noten barok slaontafel
Resultaat: 25 EUR

Oude notenhout fineer salontafel, 2e helft 20e eeuw, in barokstijl. 44x14x61 cm., Cond.:G

2 Stoelen, biezen zitting
Resultaat: 20 EUR

Twee Hollandse stoelen met biezen zitting; 1x eikenhout geribbeld 1e helft 20e eeuw en 1x iepenhout ca. 1900 71x42x44cm. en 68x42x42cm. Cond.: G

Ovale theetafel op wieltjes
Resultaat: 20 EUR

Engelse eikenhouten theetafel op wieltjes met etage ca. 1940 in zeer goede staat. Ovaalvormig 57x75x53cm. Cond.: G

Mahonie spiegel
Resultaat: 20 EUR

Mahoniehouten fineer 19e eeuwse spiegel (75x38cm.) met oud glas 108x57x82cm. Cond.: R

Engelse bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Engels eikenhouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 55x51x36cm. Cond.: G

Bloemtafel + Hocker
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 en eikenhouten hocker in goede originele staat 52xø54cm. en 45x28x28cm.

Armstoel
Resultaat: 20 EUR

Louis Quinze stijl oorstoel met moderne stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 102x76x66cm. Cond.: G

Beschilderd kistje
Resultaat: 20 EUR

Oud handbeschilderd kistje 1e helft 20e eeuw. Ambachtelijk met bloemdecor beschilderd. Deksel kan open en heeft lade 35x50x3cm. Cond.: G