Oude messing bureau petroleumlamp, 20e eeuw, draaibaar, met contra gewicht waarop een figuur. 52x42xØ16cm., Cond.:G
Grote 18e eeuwse weegschaal van smeedijzer en brons in zeer goede staat 145x50x50cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse houten tabakspotten in zeer goede originele staat 16xø14cm. en 18xø11cm. Cond.: G
Art Deco haardset van geëmailleerd gietijzer in de vorm van een ridder met harnas. 5-Delig ca. 1930 .H.37cm.
Oude Jugendstil-stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met vrouwenfiguur en geslepen glazen kap in zeer goede staat 48xø19cm. Cond.: G
Oude Oosterse bronzen bewerkte reisschrijfset (penhouder en inktpot) 20e eeuw 21x5x4cm. Cond.: G
Twaalf tabaksdoosje o.a; koper en metaal 19e eeuw 11x6cm. Cond.: G
Prachtige grote antieke handgestoken barometer ca.1900, met kasteel motief (twee chips af)56x24 cm., Cond.:G
24 Gietijzeren strijkbouten 2e helft 20e eeuw in goede staat ca. 20cm. Cond.: G
Antieke porseleinen tafellamp (petroleumlamp geweest), vermoedelijk Frankrijk 69xø35cm. Cond.: G
Drie originele Hollandse lepelrekken 18e-19e eeuw met daarbij de originele tinnen lepels 40-44cm. Cond.: G
Twee bronzen wandlampen 19e eeuw in Louis Seize stijl 51x20x12cm. Cond.: G
4 Delen tin, 18e-19e eeuw. mosterdpotje,zoutstrooier klein, 2x zoutstrooier groot. 7-12 cm., Cond.:R/G
Heilig kruis 19e eeuw met schildpad belijmd in zeer goede originele staat 36x12x6cm.
Mahoniehouten Art Deco stijl bestekbak 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 37x22x19cm.
Bronzen trekveer weegschaal 19e eeuw, gemerkt 50x10xø4,5cm. Cond.: G
Oude barometer met Hollands opschrift 2e helft 20e eeuw met hygro- en thermometer 75x13x10cm. Cond.: G