Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Notarislamp
Resultaat: 50 EUR

Oude messing bureau petroleumlamp, 20e eeuw, draaibaar, met contra gewicht waarop een figuur. 52x42xØ16cm., Cond.:G

2 Parelmoer visitekaartjes doosjes
Resultaat: 50 EUR

Twee parelmoer bewerkte visitekaarten/dekseldoosjes met scharniersysteem en drukknop ca. 1910. In zeer goede staat 10,5x8x1cm. Cond.: G

Weegschaal, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Grote 18e eeuwse weegschaal van smeedijzer en brons in zeer goede staat 145x50x50cm. Cond.: G

2 Tabakspotten
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse houten tabakspotten in zeer goede originele staat 16xø14cm. en 18xø11cm. Cond.: G

Bronzen haardstel, krijger
Resultaat: 50 EUR

Art Deco haardset van geëmailleerd gietijzer in de vorm van een ridder met harnas. 5-Delig ca. 1930 .H.37cm.

Staand lampje, vrouw
Resultaat: 50 EUR

Oude Jugendstil-stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met vrouwenfiguur en geslepen glazen kap in zeer goede staat 48xø19cm. Cond.: G

Messing gegoten pennenhouder
Resultaat: 50 EUR

Oude Oosterse bronzen bewerkte reisschrijfset (penhouder en inktpot) 20e eeuw 21x5x4cm. Cond.: G

12 Tabaksdoosjes
Resultaat: 50 EUR

Twaalf tabaksdoosje o.a; koper en metaal 19e eeuw 11x6cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 50 EUR

Prachtige grote antieke handgestoken barometer ca.1900, met kasteel motief (twee chips af)56x24 cm., Cond.:G

24 Strijkijzers
Resultaat: 50 EUR

24 Gietijzeren strijkbouten 2e helft 20e eeuw in goede staat ca. 20cm. Cond.: G

Staande lamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke porseleinen tafellamp (petroleumlamp geweest), vermoedelijk Frankrijk 69xø35cm. Cond.: G

3 Lepelrekken, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Drie originele Hollandse lepelrekken 18e-19e eeuw met daarbij de originele tinnen lepels 40-44cm. Cond.: G

2 Messing wandarmen
Resultaat: 50 EUR

Twee bronzen wandlampen 19e eeuw in Louis Seize stijl 51x20x12cm. Cond.: G

4 Delen tin 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

4 Delen tin, 18e-19e eeuw. mosterdpotje,zoutstrooier klein, 2x zoutstrooier groot. 7-12 cm., Cond.:R/G

Kruis met schildpad
Resultaat: 50 EUR

Heilig kruis 19e eeuw met schildpad belijmd in zeer goede originele staat 36x12x6cm.

3 Oude kistjes
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke (geld) kisten; 1x geldkistje ca. 1880 met parelmoer inleg, 2 muntgleuven (plated) met origineel slotje (zwart hout) 15x8x9cm.. 1x metalen geldkistje ca. 1900 goud/zwart met losse cas...

Art Deco bestekbak
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten Art Deco stijl bestekbak 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 37x22x19cm.

Bajonet
Resultaat: 50 EUR

Oude bajonet 1e helft 20e eeuw met originele schede 66cm. Cond.: G

2 Vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee Art Nouveau vazen op marmeren voet gemaakt van compositie metaal, 1 vaas met stukje eraf 43x18x13cm. Cond.: R-G

Garen weegschaal
Resultaat: 45 EUR

Garenweger ca. 1900 van messing met metaal D.R.P. Louis Schopper Leipzig 88x76x18cm. Cond.: U

Bronzen weegschaal
Resultaat: 45 EUR

Bronzen trekveer weegschaal 19e eeuw, gemerkt 50x10xø4,5cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Compositie metalen petroleumlamp ca. 1900 met bloemmotief en originele kap 29xø24cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 45 EUR

Oude barometer met Hollands opschrift 2e helft 20e eeuw met hygro- en thermometer 75x13x10cm. Cond.: G

Bontjas
Resultaat: 45 EUR

Prachtige bontjas in zeer goede staat 105cm. Cond.: G