Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, 4 dames
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws schilderijtje gesigneerd J. Schnoll, voorstellend 4 dames in jurken 15x19cm. Cond.: G

Schilderij, Ch. Walop
Resultaat: 85 EUR

Ch. Walop ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands interieur met figuren 72x102cm. Cond.: G

Bosgezicht
Resultaat: 85 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, houtskool-tekening op papier, bosgezicht 96x67cm. Cond.: G

Fellmann, bloemstilleven
Resultaat: 85 EUR

Fellmann 88, olieverf op paneel, stilleven vaas met bont boeket.Mooie vergulde lijst met bladgoud. 45x68 cm., Cond.:G

Lambert Oude Wesselink, Liefde
Resultaat: 80 EUR

Lambert Oude Wesselink (galerie Ootmarsum), acryl, kleurrijk hart 30x40cm. Cond.: G

Onduidelijk, reliëf kunst
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1978, (Nr. 6 van 7), reliëf op papier (karton), papierkunst in de trant van Jan Schoonhoven 107x38cm. Cond.: G

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 50x70cm. Cond.: G

Frans Baayens, bospad
Resultaat: 80 EUR

Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, bospad (scheurtje) 40x50cm. Cond.: R

Schilderij, strand
Resultaat: 80 EUR

George Jenot, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: G

C. Wittkorski
Resultaat: 80 EUR

C. Wittkorski ca. 1930, olieverf op linnen, twee zeilboten op een meer 100x70cm. Cond.: G

Ton Ancone, Amsterdam winter
Resultaat: 80 EUR

Ton Ancone Oldenzaal, olieverf op linnen, Amsterdam met figuren in de sneeuw 60x90cm. Cond.: G

Litho Koornstra
Resultaat: 80 EUR

M.T. Koornstra 1974 (Melten Koornstra), lithografie op papier 24/200, meisje met hoed bij boom (vouwen) 42x33cm. Cond.: R

Gilgert
Resultaat: 80 EUR

Gilgert, olieverf op linnen, rozenstilleven. 50x60 cm., Cond.:R

A. Hoff, boten op het water
Resultaat: 75 EUR

A. Hoff, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilboten 30x50cm. Cond.: G

W. Peters, wintergezicht
Resultaat: 75 EUR

W. Peters 19e eeuw, verso Wilhelm Otto Peters, olieverf op linnen, man met sprokkelhout in winters landschap 33x24cm. Cond.: R

Groot ikoon, Maria met kind
Resultaat: 70 EUR

Maria van de Berg Carmel met kind Jezus en aureool met sterren, Italiaans 19e eeuw, 50x37cm.

Oude landkaart 1701
Resultaat: 70 EUR

Duitse handingekleurde landkaart 1701, Regnum Borussiao Friderich III, Johan, Baptista Hommanno (mooie voorstelling 53x61cm. Cond.: G

Ton Ancone, vaas met bloemen
Resultaat: 70 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Chinees schilderij op zijde
Resultaat: 70 EUR

Japans zijdeschilderij, gesigneerd. Voorstellend een springende leeuw bij waterval ca. 1900 55x35cm. Cond.: G

Randolf Wehn
Resultaat: 70 EUR

Randolf Wehn (Münchener Schule), olieverf op linnen, riviergezicht met koeien en herderin 101x51cm. Cond.: G

Luigi Ferrazzi
Resultaat: 70 EUR

Luigi Ferrazzi Schöder 1887, olieverf op paneel, vrouwelijke jager 17x23cm. Cond.: G

Schilderij, Tilly Moes
Resultaat: 70 EUR

Tilly Moes, olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloem 40x50cm. Cond.: G

Mediterraans schilderij
Resultaat: 70 EUR

Adria Novelli 1939, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 40x80cm. Cond.: G

Schilderij, F. Heyl
Resultaat: 70 EUR

Heyl, olieverf op linnen, poldergezicht met boerderij en molen 50x70cm. Cond.: G