19e Eeuws schilderijtje gesigneerd J. Schnoll, voorstellend 4 dames in jurken 15x19cm. Cond.: G
Ch. Walop ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands interieur met figuren 72x102cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, houtskool-tekening op papier, bosgezicht 96x67cm. Cond.: G
Fellmann 88, olieverf op paneel, stilleven vaas met bont boeket.Mooie vergulde lijst met bladgoud. 45x68 cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd 1978, (Nr. 6 van 7), reliëf op papier (karton), papierkunst in de trant van Jan Schoonhoven 107x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 50x70cm. Cond.: G
Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, bospad (scheurtje) 40x50cm. Cond.: R
George Jenot, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: G
C. Wittkorski ca. 1930, olieverf op linnen, twee zeilboten op een meer 100x70cm. Cond.: G
Ton Ancone Oldenzaal, olieverf op linnen, Amsterdam met figuren in de sneeuw 60x90cm. Cond.: G
M.T. Koornstra 1974 (Melten Koornstra), lithografie op papier 24/200, meisje met hoed bij boom (vouwen) 42x33cm. Cond.: R
A. Hoff, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilboten 30x50cm. Cond.: G
W. Peters 19e eeuw, verso Wilhelm Otto Peters, olieverf op linnen, man met sprokkelhout in winters landschap 33x24cm. Cond.: R
Maria van de Berg Carmel met kind Jezus en aureool met sterren, Italiaans 19e eeuw, 50x37cm.
Duitse handingekleurde landkaart 1701, Regnum Borussiao Friderich III, Johan, Baptista Hommanno (mooie voorstelling 53x61cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Japans zijdeschilderij, gesigneerd. Voorstellend een springende leeuw bij waterval ca. 1900 55x35cm. Cond.: G
Randolf Wehn (Münchener Schule), olieverf op linnen, riviergezicht met koeien en herderin 101x51cm. Cond.: G
Luigi Ferrazzi Schöder 1887, olieverf op paneel, vrouwelijke jager 17x23cm. Cond.: G
Tilly Moes, olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloem 40x50cm. Cond.: G
Adria Novelli 1939, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 40x80cm. Cond.: G
Heyl, olieverf op linnen, poldergezicht met boerderij en molen 50x70cm. Cond.: G