Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Broche GG stervorm
Resultaat: 170 EUR

Broche GG 750/000, in de vorm van een ster met filigrain bewerking en gediamanteerde stukjes. ca. 7,5 gr.

Polshorloge GG.
Resultaat: 160 EUR

Dugena dames horloge, GG, 585/000, bewerkte kast, met GG fijn gevlochten band. ca 13 gr. lengte ca 16,7 cm

Zakhorloge GG bewerkt
Resultaat: 150 EUR

Zakhorloge GG 585/000, ø 32mm, met emaille plaat, iets roest, met brede rand. Het gehele horloge is voorzien v an bewerking. Aan het horloge zit een ketting van koord met GG elementen. ca. 35,3 gr.

Gouden ring, camee
Resultaat: 125 EUR

Ring GG 585/000 met camee, 15x19,7mm, gezet in een gladde rand. ø 56, ca. 3,6 gr.

5 rijen Gittensnoer
Resultaat: 120 EUR

5 Rijen Gittensnoer, met groot zilveren streekslot, bewerkt met gitten. ø kraal 8 mm, lengte snoer ca 38 cm.

Horloge
Resultaat: 120 EUR

Horloge GG, 585/000. Dames rond model, met een gouden fijne band bestaande uit verende schakels. Lengte 16 cm.

Hanghorloge GG gefac.
Resultaat: 120 EUR

Hanghorloge, GG 585/000, met gefac. kast. ø 28 mm. 15,6 gr.

Collier 2x met kruis
Resultaat: 90 EUR

Collier GG 585/000, platte Vent. schakel en fijn GG 585/000 Gourm. col. met kleine bewerkte GG 585/000 kruisje met maria-afbeelding. Lengte 43 cm,5,2 gr.

Ring GG toermalijn
Resultaat: 80 EUR

Ring GG 585/000, met vierkant gefac. toermalijn, gezet op een verhoogde bewerkte kop. ø 60, 5,3 gr.

Spoorbaan horloge
Resultaat: 80 EUR

Groot zilveren spoorweghorloge Swiss ca. 1900. Functionerend met emaille wijzerplaat in origineel lederen foudraal. Rechtsonder beschadigd ø6,7cm. Cond.: R-G

2 zakhorloges
Resultaat: 80 EUR

2 Zakhorloges; Double model Elgin, met bewerkte deksels, centrale secondewijzer en double ketting ø ca. 5 cm. 1 Zilveren zakhorloge, W. SAWDON WHITI Y, mist wijzers. ø ca. 5,2 mm

Zilveren ketting met hanger
Resultaat: 80 EUR

Zilveren jasseroncollier, 80 cm, 3,1 mm dik, met grote zilveren plaathanger, langwerpig met loshangend middenstuk, bezet met diverse stenen, 53,6 gr.

2 zakhorloges
Resultaat: 80 EUR

2 Zakhorloges, 1 zilveren horloge, K.Serkisoff &co. Constantinople, met mooie bewerkte plaat voorzien van centrale secondewijzer. ca ø 5,3 cm. 1 double horloge met klep voorzien van venster, met centr...

Oorhaken
Resultaat: 70 EUR

Oorhaken GG 585/000 met tahiti parel

Parelcollier WG
Resultaat: 70 EUR

Parelcollier 2 rijen, L.41 cm., sluiting GG/WG 585/000 bezet met pareltjes. (1 parel ontbreekt op het slot, 4 parels van kettting reserve))

Broche en armband zilv onyx
Resultaat: 70 EUR

Broche zilver groot met in het midden een onyx met witte rand. Daarbij passend een zilveren armband met grote ovale onyx met witte rand. Lengte 21 cm. 81 gr.

Ring GG met carneool
Resultaat: 65 EUR

Ring GG 585/000 met grote gefac. ovale carneool. ø 53, 3,9gr.

Zilveren zakhorloge met Semi snek
Resultaat: 65 EUR

Zilveren zakhorloge met semi snek, Watch Maker bij Warrant, J.W.Benson Swiss made, met centrale secondewijzer en Romijnse cijfers. ca ø 4,7 cm. Met ketting waaraan het sleuteltje bevestigd is.

Gouden oorclips
Resultaat: 60 EUR

Paar oorclips GG 14krt.,ieder bezet met 4 streepagaten , cabuchon geslepen. .

Ring, trouwing met carneool
Resultaat: 60 EUR

Ring GG 585/000. Trouwring vermaakt met ovaal cabouchon geslepen carneool in een gladde zetrand. (Voorzien van gravure) ø 59, ca.3,2 gr.

Zakhorloge met zilv. ketting
Resultaat: 60 EUR

Zakhorloge, een wijzer los, met zware zilveren ketting, 47,1 gr.

Broche GG, staaf rondjes
Resultaat: 60 EUR

Broche GG 585/000, staafmodel met in het midden 2 rondjes met synt, witte steen. lengte 6 cm. ca 3,8 gr.

2 Broche, GG
Resultaat: 60 EUR

2 Broches, 1 steekspeld GG 585/000 met zoetwaterparel 6,5x5,5, staafbroche RG 585/000 8 Gourmetschakels. Totaal ca. 4 gr.

Bloedkoraalcollier en 2 broches
Resultaat: 60 EUR

3 Delig: Bloedkoralen staafjes collier, verlopend, 52 cm, Broche in de vorm van een blad gemaakt van bloedkoralen en een ivoren broche in de vorm van crocussen.