Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tedora ketting 388
Tedora ketting

Resultaat:

20 EUR

3 armbanden 389
3 armbanden
Startprijs 60 EUR
Mart Visser servetketting 390
Mart Visser servetketting
Startprijs 20 EUR
Verguld Ei, hanger groen 391
Verguld Ei, hanger groen
Startprijs 75 EUR
Verguld Ei, Hanger met engel 392
Verguld Ei, Hanger met engel
Startprijs 100 EUR
Verguld Ei, hanger 393
Verguld Ei, hanger
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Horloge Copenhagen 395
Horloge Copenhagen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Guess Horloge 396
Guess Horloge

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Parelstropdas 397
Parelstropdas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Parelstropdas 398
Parelstropdas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Parelstropdas 399
Parelstropdas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Polshorloge GG. 400
Polshorloge GG.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Tauer Autavia horloge 535
Tauer Autavia horloge

Resultaat:

600 EUR

Hanger diam. 603
Hanger diam.
Startprijs 100 EUR