Grote vurenhouten handgestoken beeld ca. 1920, voorstellend een heilige met engel op zijn schouder 104x54x21cm.
Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een clown springend door een hoepel. Mogelijk Weens 13x9x7cm. Cond.: G
Oude bronzen tafellamp in de vorm van een vrouwenfiguur die een fakkel draagt 1e helft 20e eeuw 99cm. Cond.: G
Oud bronzen bustebeeld, gesigneerd Bigato 20e eeuw. Voorstellend meisje met paardestaart 28x25x18cm. Cond.: G
Twee antieke Jugendstil figuren, voorstellend vrouwenbustes op piedestal met putti.1x gemerkt Carmen en 1x gemerkt Mignon. Tweekleurig gepatineerd compositie metaal (Krimpnaad) 36-38cm. Cond.: G
Groot antiek bronzen beeld Duitsland, gesigneerd Stüttgen met gietstempel Duesseldorf. BronceBildgiesserei G.b.m.H. Voorstellend 3 zingende koorknapen in goede staat 42x32x17cm. Cond.: G
Anton ter Braak, bronzen figuur "Fieste Sevilla", halfnaakte vrouw met zwaard staand op marmeren sokkel. Inclusief een handgesigneerd boek. Nieuwprijs € 2.500,00, 51x8x8cm. Cond.: G
Joris Verdonkschot, groot bronzen vrouwelijk naakt, getiteld "Sur Place". Geheel gemonteerd op grijs marmeren sokkel. beeld heeft mooie groenige patina en is in uitstekende staat 76x36x34cm. Cond.: U