Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Mokka servies + dienblad
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen Tete a tete moccaservies met gouddecor en romantische voorstelling. Gesigneerd Gragionard 2e helft 20e eeuw 16x30x42cm. Cond.: G

Mokkaservies
Startprijs 30 EUR

Oud porseleinen mokkaservies 6-persoons, gemerkt Zajecar 2e helft 20e eeuw COnd.: G

Porseleinen bord
Startprijs 10 EUR

Handbeschilderd bord, gemerkt Chodau. Voorstellend een Russische vrouw in kledendracht ø24,5cm. Cond.: G

Porseleinen sierbord
Resultaat: 35 EUR

Oud porseleinen sierbord 20e eeuw, gemerkt ADHemia Tjecho-Slowakia met goud- en bloemendecor ø27,5cm. Cond.: G

Restservies Frankrijk
Resultaat: 15 EUR

Antiek restservies Frankrijk ca. 1900 (decor 275) bestaande uit; 6 kop&schotels, 1 koffiepot en 1 melkkan(chip + haarscheur). Bloem- en vlinderdecor Cond.: R-G

Rode keramieken vaas
Resultaat: 10 EUR

Oude brique rode geglazuurde vaas, gemerkt Lega Faenza 2e helft 20e eeuw met brede rand. in goede originele staat 19xø20cm.

Servies + Etagere
Resultaat: 50 EUR

Engels porseleinen brunch-servies, gemerkt Staffordshire Furnivals England, bestaande uit; 2 grote etageres, 8 kop&schotels, koffiekan, melk- en suikerpot en 5 bordjes, Cond.: G

Servies Altmann Weiden
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen Altmann Weiden Bavaria servies 20e eeuw bestaande uit; koffiekan, roomset, terrine, 6 schotels, 2 kopjes en 3 schalen Cond.: G

Societe Ceramique schotel
Startprijs 10 EUR

Keramieken wasschotel van Societe Ceramique Maastricht ca. 1900 10x32cm. Cond.: G

Tabakspot, man
Startprijs 110 EUR

Terracotta tabakspot Duitsland ca. 1880 van een zittende jager met geweer, monogram BB (Bernard Bloch) 370. Duim beschadigd, hoed chip gelijmd 29x14x16cm. Cond.: R

Tegeltableau 18e eeuw
Startprijs 15 EUR

Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M

Witte vaas Makkum
Startprijs 10 EUR

Oude Hollandse wit keramieken Makkumer vaas, geribbeld 20e eeuw 21xø14cm. Cond.: G

Div. vazen en kannen
Startprijs 30 EUR

Vier keramieken vazen/schenkkannen; 1x Art Deco van John Beswick England (haarscheur), 1x P. Regout Maastricht, 1x Perla Holland en 1x Assen 1e helft 20e eeuw 10x15,5cm.

Goudkleurige vaas
Startprijs 80 EUR

Grote goudkleurige porseleinen vaas, ongemerkt 20e eeuw 59xø33cm. Cond.: G

Empire theepot
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse porseleinen empire theepot met gouddecor, ca.1820, haarscheur bij de bodem en goud is licht vervaagd. 14x26xø16cm.

Zilverkleurig servies
Startprijs 30 EUR

Silver plated porseleinen koffieset, ca. 1930, bestaande uit een koffiepot (deksel beschadigd) suikerpot en melkkan. Gemerkt: Krowach-Bavaria Maja.

Glas en pijp
Resultaat: 10 EUR

Oud handbeschilderd glas 1e helft 20e eeuw en een deel van een tabakspijp met handbeschilderde porseleinen pijpenkop, ca.1900, Cond.:G

Kavel diversen (11x)
Resultaat: 90 EUR

Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G

Chinese vaas + deksel
Startprijs 35 EUR

Grote Chinees porseleinen sierdekselvaas met oren midden 20e eeuw. beschilderd met landschappen, ranken en gouddecor. 46x24x13cm. Cond.: G

Benen figuur, India
Resultaat: 25 EUR

Oud Indiaas benen figuur voorstellend een biddende vrouw. Achterzijde met opschrift 20e eeuw 15,5x6x4cm. Cond.: G

2 Terracotta paarden
Startprijs 80 EUR

Twee Chinese geglazuurde terracotta paarden ca. 1900, 1 chip achter voet (niet in zicht) 23x20x7cm. Cond.: R-G

Ivoren slagtand
Resultaat: 50 EUR

Antieke ivoren slagtand, gesigneerd J.H.N. Fikkert 35cm. Cond.: G

Chinese kom
Startprijs 10 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met bloemdecor ca. 1900 in zeer goede staat 5,5xø15,5cm.

8 Delen div. porselein
Startprijs 10 EUR

Acht delen oud/antiek Chinees porselein ; 2x miniatuurvaasjes (gesigneerd, blauw decor ca. 1900 (Cond.: G), 3x bordjes met bloemdecor ca. 1930 (Cond.: G), 1x Schotel 19e eeuw (haarscheuren en chip) 6-...