Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Benen beeld, liggende dame
Resultaat: 400 EUR

Zeer groot Japans gesneden figuur van been, voorstellend een liggende geisha 1e helft 20e eeuw in goede staat 56x44x19cm.

2 Fam. roze borden
Resultaat: 400 EUR

Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen Familie Roze schotels 18e-19e eeuw met gecontourneerde vorm. Decor van goud, figuren en flora, in zeer goede staat 26,5x25cm.

Vaas, Fam Rose
Resultaat: 400 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met perzikdecor 20e eeuw, in goede staat. 29x18cm.

Gouden collier, jasseron
Resultaat: 390 EUR

Collier, 585/000 jasseronschakels, ø 3,2, massief uitgevoerd.ca 31 gr. Lengte 68 cm

Schilderij, Frankof
Resultaat: 390 EUR

Roel Frankot ( 1911 - 1986), olieverf op linnen, Amsterdam Nightwalk 1965 abstracte compositie 90x80cm. Cond.: G

Kleed
Resultaat: 390 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in de tinten bruin/creme/rood/blauw in redelijk tot goede staat 176x134cm.

Schilderij, Jan van Delden
Resultaat: 375 EUR

Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele schepen (2 kleine gaatjes van 2mm.), 40x60cm. Cond.: R-G

Map schilderijen
Resultaat: 375 EUR

Map met 8 schilderijen uit begin 19e eeuw met voorstellingen van engelen, putti etc. ca. 1820-1830 (op papier). Stukken van de kaarten af, ca. 38x25cm. Cond.: R

Vitrinekast
Resultaat: 375 EUR

Antieke Hollandse vitrine opzetkast midden 20e eeuw in Louis Quinze stijl. gemaakt van een massief tropische houtsoort. Zijkant met glas en in zeer goede staat (stukje lijst mist) 107x41x214cm.

Mahoniehouten bureau
Resultaat: 375 EUR

Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.

Bureau, intarsia
Resultaat: 375 EUR

Grote Louis Quinze stijl schrijftafel 21e eeuw. Rondom intarsia (ook op blad), bronzen beslag en ornamentuur. In zeer goede staat 84x75x153cm.

2 Porseleinen vazen
Resultaat: 375 EUR

Twee prachtige grote 19e eeuwse porseleinen vazen, rondom handbeschilderd met figuren en dieren in een landschap. 1 Vaas heeft een haarscheur in de hals 41,5xø18cm. Cond.: R-G

Chinese kom, 19e eeuw
Resultaat: 375 EUR

19eEeuwse Chinees porseleinen fam.Verte schaal met binnenin figuren-en landschapdecor, buitenom. 8xø26.5cm., Cond.:G

Terracotta trekpotje
Resultaat: 375 EUR

Chinees terracotta trekpotje Yixing ca. 1900 met rondom Chinees decor in zeer goede staat 10,5x14,7xø10cm.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 360 EUR

Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.

Ring GG Lady Di
Resultaat: 360 EUR

Prachtige Lady Di ring, GG 585/000 met Briljant en Blauw Saffier. Entourage ring met in het midden een ovale donkere gefacetteerde Blauw Saffier, 9x6.5 mm. Om de Blauw Saffier zijn het in het GG 12 Br...

Goud op zilver oorbellen
Resultaat: 360 EUR

Goud op zilver oorhangers met diamant. Antieke stijl oorhangers met 148 diamanten met oud slijpsel. Lengte 74 mm breedte 18,5 mm. Ca 20 gr.

Horloge
Resultaat: 360 EUR

Horloge GG, 585/000 eterna. Dameshorloge, rondmodel, 24,2 mm, met strakke verlopende band. ca 31 gr. Lengte 17 cm. Mechanisch

Schrijfbureau
Resultaat: 360 EUR

Groot oud Louis Seize stijl schrijfbureau ca. 1960 met bruin schrijfleer an mahoniehout fineer (bandintarsia). Bevat 2 deurtjes, 1 lade en 2 uittrekbladen 75x79x100cm. Cond.: R-G

Ring GG diverse stenen
Resultaat: 350 EUR

Antieke grove coctailring, GG 585/000 met diverse edelstenen. Ring met ovale kop, 24x20mm, waarin diverse edelstenen zitten, smaragd, citrien, granaat, topaas, aquamarijn. De stenen hebben diverse for...

Ring GG bol gevlochten
Resultaat: 350 EUR

Ring, GG 750/000, bol gevlochten. Ring aan de bovenzijde breed en bol met gevlochten open bewerking. ca 11,7 gr ø 53

Laponia collier
Resultaat: 350 EUR

Laponia collier, zilver 925/000. Model Aranda naar ontwerp van Bjorn Weckstrom, 1977, lengte 90 cm. ca 71,7 gr

J.H. Ronby ca. 1880, haven
Resultaat: 350 EUR

J.H. Ronby? 19e eeuw, olieverf op linnen (maroufle), Oosterse haven met figuren 35x56cm. Cond.: G

Schilderij, klein romantisch
Resultaat: 350 EUR

C. Klijn, olieverf op paneel, Romantisch stadgezicht met vele figuren (zeer gedetailleerd geschilderd) 30x40cm.

Landkaart Melite insula
Resultaat: 350 EUR

Landkaart 17e-18e eeuw, ets op papier, Melite Insula vulge Masta Goza Insula (Zuid Amerika?) in goede staat 37x28cm.

Aquarel, naakt
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerd Jimel (of Fimel) ca. 1930, vermoedelijk Duitse School. Aquarel op papier, expressionistisch naakt 18x26cm. Cond.: G

Carl Ludwig Schmitz
Resultaat: 350 EUR

Carl Ludwig Schmitz (Duitsland, Dusseldorfer Schule), olieverf op linnen (3 plakkers), zonnig bergachtig riviergezicht met burcht en figuren op zeilboot 64x96cm. Cond.: R-G

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 350 EUR

Twee bronzen 19e eeuwse kaarskandelaars empire 1e helft 19e eeuw met schildpadden, Griekse godin en ibis poten. In goede originele staat 45cm.

Engelse staande klok
Resultaat: 350 EUR

Engelse staande 19e eeuwse klok van mahoniehout met intarsia. 8-Daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. In goede staat 220x49x27cm.

Notenhouten kast, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Hollandse 18e eeuws kabinet (onderstuk mist) van notenhout-fineer op eiken (oudere restauratie) 178x112x59cm. Cond.: R

Mahonie kabinet
Resultaat: 350 EUR

Mooi klein 19e eeuws Engels mahoniehout-fineer tweedeurs kabinet met schuiflades en onderstuk met 4 lades. In goede originele staat met bewerkte halve zuilen, originele knoppen en sloten met sleutel 2...

Commode
Resultaat: 350 EUR

Antieke Louis Seize 4-laden commode van kersenhout met mahonie fineer (gerestaureerd). In goede staat met antiek beslag (19e eeuws) en schuine hoeken met rillen 50x84x47cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Resultaat: 350 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur (okimono) van vader met kind, landarbeider met gereedschap en groente (kind mist 1 hand) 18x12x8cm. Cond.: R

Majolica bloempot op zuil
Resultaat: 350 EUR

Prachtige majolica piedestal met erbij-horende bloempot ca. 1900. Floraal decor, in goede originele staat 99x42cm.

Blauwe Chinese vaas
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Chinees porseleinen siervaas, 20e eeuw, met floraal decor. In goede staat. 37.5xø21cm.

Blauwe dekselpot
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselpot Kang Xi gemerkt 19e eeuw (bodem). Decor van bloemen. Bij vaasrand zijn 2 stukken ingelijmd, verder in goede staat 48xø26cm. Cond.: R

August W. v. Voorden
Resultaat: 330 EUR

August W. v. Voorden ca. 1900, olieverf op linnen (Maroufle), havengezicht Rotterdam 18x24cm. Cond.: G

Stilleven, 19e eeuw
Resultaat: 330 EUR

Pieter Nicolaas van de Wall Perna ( 1811 Amsterdam - 1873), olieverf op paneel, stilleven van boeren-huisraad. Gedateerd 1834, 24,5x32cm. Cond.: G

Iepenhouten hoekkast
Resultaat: 330 EUR

Duitse biedermeier iepenhouten hoekkast ca. 1820 met 4 deuren en 1 lade. Oudere restauratie, oude wormbeval, lichte fineerschade. Beslag van latere datum, verder in goede originele staat 208x110x60cm....

Beeld, smid, groen
Resultaat: 330 EUR

Zeer groot compositie metalen figuur ca. 1870, voorstellend een smid. Onduidelijk gesigneerd in goede originele staat (1 vinger is los) 97xø30cm.

Art Deco beeld
Resultaat: 330 EUR

Prachtig Art Deco beeld ca. 1920, gesigneerd Lorenzl, beschilderd en plated. Voorstellend een moeder met kind en bloemen. Geheel gemonteerd op marmeren voet (diverse soorten marmer) in zeer goede orig...

Schilderij
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd ca. 1800 (Italiaanse School), olieverf op paneel, moeder met kind in de bergen (mooie kwaliteit) 21x29cm.

3 Latijnse schriften uit bijbel
Resultaat: 325 EUR

Drie prachtige 16e eeuwse handgeschreven perkamentbladen uit een bijbel, Latijns handgeschreven, ingekleurd en met gouddecor in goede staat, aquarel op papier 8,5x7,5cm., 4x5cm. en 4x5cm. Cond.: G

Schilderij, kippen
Resultaat: 325 EUR

Adrianus Marijnissen ( 1899 - ), olieverf op paneel, hoenderhof in stal 24x30cm. Cond.: G

Damesbureau
Resultaat: 325 EUR

Frans damesbureau ca. 1880 van palissander fineer en mahonie. met origineel bronzen beslag en spiegelopstand. Front en zijkant gebogen. Bandintarsia en bloemenintarsia. Lichte oude wormbeval en lichte...

Groot tapijt
Resultaat: 325 EUR

Groot oud Perzisch kleed (Keshan) met lichtblauwe tinten (plaatselijk iets versleten) 250x370cm., nieuwprijs was € 4.690,- Cond.: R

3 Kop & Schotels
Resultaat: 325 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige Familie Roze kop&schotels met floraal decor, 1x minimale chip kopje en 1x minimale chip schotel 6-12,3cm. Cond.: G

4 Chinese amuletten
Resultaat: 325 EUR

Vier antieke Chinese amuletten; 3x natuursteen en 1x boedha jade 4,5-5cm. Cond.: G

Lady Di oorknoppen en hanger
Resultaat: 320 EUR

Hanger en oorknoppen, GG/WG 585/000 met Blauw Saffier en Briljant. Lady Di model, entourage hanger met in het midden een ovale donkere Blauw Saffier en daaromheen 12 briljanten, alles gezet in WG, gro...

Horloge RG
Resultaat: 300 EUR

Horloge, roze goud, 585/000, met leren band. Roze gouden horloge, ø 32 mm, mechanisch met bordeaux rode plaat. Merk Novet. Het horloge heeft een bordeaux/bruine lederen band.

Art Deco zilv. schaal
Resultaat: 300 EUR

Antieke zilveren art-deco schaal 835/000 met ebbenhoutengrepen en gecontourneerde rand op ovale voet. Oud belastingstempel V. 35x18.5x10cm., ca. 554gr. incl. 2 greepjes. Cond.:U

WG Ring
Resultaat: 300 EUR

Fijne WG 585/000 ring met briljant. Ring met in het midden een brede zetting met daarin een briljant ca ø 4.5 mm , met mooie kleur. ca 2.5 gr ø 50

Gouden ring, briljant
Resultaat: 300 EUR

Ring, GG 585/000 met rode steen en diamant. Ring met emerald geslepen rode steen, 11x 8 mm. met om de steen een rand met diamanten. ca 4 gr ø 48

Jade collier
Resultaat: 300 EUR

Collier van jadekralen met 28 GG 585/000 bolletjes. In het midden van het collier hangt een GG 585/000 hanger met een uitgewerkte steen van jade, gevat in een getorste rand. Grootte 21x27 mm. Lengte 4...

Slagring met princessen
Resultaat: 300 EUR

Ring GG 750/000 bezet met diamanten in trapezen en princess slijpsel. Strakke slagring met in het midden 2 rijen met princesgeslepen diamanten. in de band van de ring zitten diverse trapeziumgeslepen ...

Aquarel, Bosboom
Resultaat: 300 EUR

Johannes Bosboom (1825 - 1891 Den Haag), aquarel op papier, stadsgezicht met kerk, Hollandse vlag en vele figuren. Bijzonder werk van deze museale schilder 59x38cm. Cond.: G

Louis Bron
Resultaat: 300 EUR

Louis Bron (Den Haag 1884 -1959), olieverf op linnen, twee Spaanse meisjes 97x57cm. Cond.: G

Schilderij, gesigneerd Behr
Resultaat: 300 EUR

Carel Jacobus Behr 1853 (Den Haag 1812 - 1895), olieverf op linnen, portret van een heer 81x103cm. Cond.: G

Stilleven, jacht
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd? 19e eeuw, olieverf op paneel, jachtstilleven met gevogelte (mooie kwaliteit) 31x39cm. Cond.: G

Renard, bollenveld
Resultaat: 300 EUR

Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands bloembollenveld 50x30cm. Cond.: G

Schilderij, elfen in het bos
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerd Corot 19e eeuw (mogelijk Camille Jean-Baptiste Corot 1796 - 1875), olieverf op linnen, dansende figuren in een bos 42x27,5cm. Cond.: R

Schilderij, riviergezicht
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren bij avond 30,5x23,5cm. Cond.: G

Schilderij, 3 figuren in bos
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een bos 25x22cm. Cond.: G

Goudgulden 1599
Resultaat: 300 EUR

Goudgulden 1599 (Gronsveld?) Cond.: ZFR

Gouden munt 1821
Resultaat: 300 EUR

Gouden munt 1821 Carl XIV, Sweden-Norge Cond.: ZG

Engelse tafelklok
Resultaat: 300 EUR

Engelse bracket klok met dubbele snek ca. 1900 van mahoniehout met intarsia. Uurwerk gemerkt Salisburg in zeer goede staat 36x28x18cm.

Tafel met putti
Resultaat: 300 EUR

Decoratieve Italiaanse barokstijl bijzettafel met putti, handgestoken hout met originele polychromie 20e eeuw. In goede staat met geschulpt blad 70xø44cm.

Lederen bank
Resultaat: 300 EUR

Prachtige lederen bank (mahoniehout), stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl. Deukje in rugleuning in het hout, verder in goede staat 186x61x64cm.

6 Stoelen
Resultaat: 300 EUR

Zes oude Louis Philippe stijlmeubel stoelen met goede velours stoffering 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 102x52x50cm.

6 Louis Seize stoelen
Resultaat: 300 EUR

Zes Louis Seize stijl stoelen ca. 1900 met originele oude beschildering, velours stoffering in redelijke staat 93x51x51cm.

Engelse commode
Resultaat: 300 EUR

Vroege Engelse mahoniehout fineer commode met gebogen lades (bowfront) ca. 1840 en bandintarsia (lichte fineerschade) 84x103x52cm. Cond.: R-G

Was-standaard
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse notenhouten was gelegenheid met koperen wasbak en koperen reservoir met 2 kranen,onderin deurtje ca. 1800. In goede staat. 195x39x56cm.

Beeld, kozak
Resultaat: 300 EUR

Wasili Fedorowitsch Torokin ca. 1900 (Russisch) Kyrilysch gesigneerd. Gietijzer, brons gepatineerd, voorstellend een kozak met vrouw op paard. In goede originele staat 21x18x9cm.

Chinese soepterrine
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met floraal decor en vrucht op het deksel. In zeer goede originele staat

Melkkannetje, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Prachtig zeldzaam Chinees porseleinen Fam. Rose 18e eeuws 8-kantig melkkannetje met floraal- en gouddecor. Randschade bovenrand en chipje deksel 11x8x6cm. Cond.: R

Groene geglazuurde vaas
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas, bewerkt met groen glazuur. Gemerkt 1e helft 20e eeuw in goede staat 20xø10cm.

9 Chinese kommen
Resultaat: 300 EUR

Negen oude Chinees porseleinen kommen 20e eeuw (gesigneerd) met polychroom decor in goede staat 7xø14,5cm.

Beeld, Quang Yin
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinese keramieken Quang Yin met geel-blauw- en bruine glazuur, 20e eeuw. In goede staat. 33cm.

Trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met floraal decor, chip rand van potje 10x15,5xø9cm. Cond.: R

Grote schaal, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schaal met floraal- en vogeldecor (oude haarlijn) 6xø35cm. Cond.: R-G

2 Porseleinen tegels
Resultaat: 300 EUR

Chinees houten wandobject met 2 porseleinen plaquettes (gesigneerd); 1x apen in een boom en 1x herten in een landschap 20e eeuw in goede staat 89x37cm.

2 Blauwe vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.

Gouden choker, filigrain
Resultaat: 290 EUR

Choker GG 585,000, met filigrain. Choker bestaande uit een fijn biesmarkcollier waaraan filigrain bewerkingen bevestigd zijn, over de gehele choker. lengte 45 cm, breedte 10 mm. ca 20,6 gr

Collier slang/ horloge diam.
Resultaat: 280 EUR

Collier GG 333/000 met hanghorloge 750/000. Unieke hanghorloge, ø 25 mm, met aan de achterzijde diverse diamantjes. Dit hangt aan een slangencollier, ø 2,9 mm. Lengte ca 60 cm. Totaal ca 34,1 gr

Schilderij, vrouw
Resultaat: 280 EUR

Vanni Saltarelli (20e eeuw Italiaanse School), olieverf op paneel, buste van een dame 50x60cm. Cond.: G

Bronzen hengselvaas
Resultaat: 280 EUR

Oude Oosterse bronzen bewerkte hengselvaas 20e eeuw met houten losse voet 31xø18cm.

Spang zilver met goud
Resultaat: 275 EUR

Bijzondere spang zilver, 925/000 met GG 585/000 detail. Grove zilveren spang, Lapponia-stijl, met in het midden uitlopend in een bewerkte V-vorm. In het midden loopt aan een zijkant een GG 585/000 dra...

Slavenband
Resultaat: 275 EUR

Slavenarmband GG 585/000 met gravure. Bolle slavenband, breedte 9 mm, voorzien van gravure. De armband heeft een bakslot en een veiligheid. ca 22,3 gr. ø 54x63,5 mm

Onduidelijk gesign., 19e eeuw
Resultaat: 275 EUR

J. Buys? 19e eeuw, olieverf op linnen, dobbelende kinderen (2 dunne krassen) 46x64cm. Cond.: R-G

Schilderij, F.P. Termeulen
Resultaat: 275 EUR

Francois Pieter ter Meulen (Bodegraven 1843 - 1927 Den Haag), olieverf op linnen, geit in de wei 35x50cm. Cond.: G

Bontjas met toebehoren
Resultaat: 275 EUR

Hermelijnen 4-delige bontset (bij elkaar horend) bestaande uit; bontjas, muts, stola, mof (ook als tas te gebruiken). In zeer goede verzorgde staat, jas meet 115cm. Herkomst Pelterijen Donkerwolke Ens...

Tafelklokje, maanstand
Resultaat: 275 EUR

Grote oude notenhout fineer tafelklok, 1e helft 20e eeuw, met maanstand en Pfeilkreuz uurwerk. Wijzerplaat gesign. Thomas Smith London. Kast met bronzen ornamenten. In goede originele staat. 38x25x16c...

Noten boekenkast
Resultaat: 275 EUR

Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.

Tafelstuk
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke 3-delige kristallen tafelstuk met facetgeslepen guirlandes.1 chip af, verder in goede staat 54xø29cm. Cond.: R-G

2 Jade amuletten
Resultaat: 275 EUR

Twee grote oude jade amuletten uit China, 1e helft 20e eeuw. 8-8.5cm., Cond.:G

2 Kang Xi vazen
Resultaat: 275 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi 6-kantige vazen met decor rondom (gesigneerd). Decor van geisha in een tuin met bloemen. 1 Vaas is heel, 1 vaas met chip uit bovenrand 25,5x8x8cm. Cond.: R-G