Grote Chinees porseleinen dekselpot Kang Xi gemerkt 19e eeuw (bodem). Decor van bloemen. Bij vaasrand zijn 2 stukken ingelijmd, verder in goede staat 48xø26cm. Cond.: R
Zeer grote Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw Familie Verte met rondom geisha's in tuin en floraal decor. Onderkant gesigneerd in zeer goede staat 57xø22cm.
Grote oude Chinese "blanc de Chine" figuur met draak 20e eeuw (stukje vinger af), verder in goede staat 64cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figurendecor (Familie Verte), bodem gemerkt. Mooie schilderkwaliteit 31xø23cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen siervaas, 20e eeuw, met floraal decor. In goede staat. 37.5xø21cm.
Oude Chinees porseleinen waterpot met rondom figuren- en tekensdecor, 20e eeuw. 9.5xø17.3cm. Cond.:G
Zeldzame grote 19e eeuwse imari porseleinen dekselpot van 77cm. met fijngeschilderd floraal- en gouddecor (geribbeld) in zeer goede staat 77xø31cm.
Elf delen oud Meissen porselein uit Duitsland 20e eeuw met bloemdecor en goudrand; 2x vleesschaal, 1x sauskom, 1x schaal, 6x eetborden, 1x groot bord. 10-41cm. Cond.: G
Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.
Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geisha;s in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G