Grote imari porseleinen sierschotel 20e eeuw met divers decor van bloemen, vogels etc. ø37,5 cm. Cond.: G
Drie oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 1x dansend paar (1 vinger af en arm gelijmd), 1x musicerend paar (harp gelijmd) en 1x zittende vrouw met man 16-24cm. Cond.: M-R-G
Vier delen oud keramiek; 2x jardiniere ca. 1900 (oude haarlijnen), 1x Italiaanse kruik en 1x schenkkan met rozendecor 22-26cm. Cond.: R-G
Vier delen oud porselein: Maarschalk met honden ca. 1920 (keramiek), dekseldoos met bloemendecor gemerkt: A.K., vaasje G.W.Depose ca. 1950 verlopen glazuur en een grote Rosenthal vaas, gelijmd 8-37cm.
Oude Chinese keramieken vaas 20e eeuw met groen/grijs cracele glazuur in goede staat 21xø14cm.
Duitse keramieken bolvaas ca. 1910, gemerkt "D.R.G.M. 901149 R en C 1014/5". Zoutglazuur bruin/grijs/rood/blauw in goede staat 11x18cm.
Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.