Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, geliefden
Resultaat: 1.950 EUR

Zeer groot 19e eeuws bronzen beeld van L. Gregoire, voorstellend twee geliefden in goede staat met mooie patina 60cm.

Beeld, violist
Resultaat: 1.375 EUR

Groot bronzen figuur ca. 1880, voorstellend een violist. Gesigneerd Raingo Freres, in zeer goede staat H.: 57cm. (mooie patina)

Schaal met paarden
Resultaat: 550 EUR

Grote Art Deco schaal van zwart marmer met twee bronzen paarden en koperen applicatie, "Ehrenpreis des Vereins Verliner Molkbs E.V. zur 43e Matviehausstellung 1930" in goede staat 17xø30cm.

Beeld, kind met hond
Resultaat: 500 EUR

Bronzen 19e eeuws figuur van R. Guillaume, voorstellend een liggende jongen met hond. In goede staat met mooie patina 20x26x12cm.

2 Bronzen plaquettes
Resultaat: 475 EUR

Twee antieke bronzen plaquettes; 1x Diva Ivlia Astallia en 1x buste heer, onduidelijk Latijns 19e eeuw of ouder ø6cm. en 7,5x5,5cm. Cond.: R-G

Groot beeld
Resultaat: 450 EUR

Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 350 EUR

Decoratieve bronzen figuur van vrouw met fruit en putti. Geheel staand op marmeren sokkel 21e eeuw in goede staat 54cm. Cond.: G

Beeld, olifant
Resultaat: 325 EUR

Grote Art Deco olifant met ivoren tanden en 3-kleurige marmeren voet ca. 1930. Gesigneerd Rochard in goede originele staat 29x36x15cm.

J. Sterenberg
Resultaat: 300 EUR

Johan Sterenberg (St. Anne 1920 - 2002 Marum), bronzen damesportret van een jongen op marmeren sokkel (groene patina) 48x22x28cm. Cond.: G

Bronzen olifant
Resultaat: 250 EUR

Grote decoratieve bronzen zittende olifant 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, moderne vormgeving 45cm. Cond.: G

J. Sterenberg
Resultaat: 225 EUR

Johan Sterenberg (St. Anne 1920 - 2002 Marum), bronzen portret van een vrouw op marmeren sokkel, in goede staat (groen patina) 42x26x17cm.

Bronzen kunstwerk
Resultaat: 170 EUR

Zware oude bronzen wandplaquette ca. 1930, figuraal en met tekst "Jacob en de engel". Verso een etiket Fri Heil (Nederlandse beeldhouwster 1892 - 1983 Oosterbeek "Fri-Heil-Verver") 26x18x7cm. Cond.: G

Bronzen boekensteunen, vogel
Resultaat: 170 EUR

Twee decoratieve bronzen boekensteunen 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met marmeren voet 24x17x10cm. Cond.: G

Bronzen Hermes
Resultaat: 170 EUR

Grote bronzen Hermes 21e eeuw, gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Sambolsyna in goede staat 56cm. Cond.: G

Antiek figuur, Arabier
Resultaat: 170 EUR

Grote Arabier ca. 1870 met snaarinstrument, tweekleurig groen met bruin gepatineerd (compositie metaal) in goede staat 60cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Resultaat: 160 EUR

Bronzen plaquette Johans Sternberg (Sint Annen 10920 - 2002 Marum), voorstellend vrouwelijk naakt met mooie originele patina 29x27x4cm. Cond.: G

Bronzen valk
Resultaat: 150 EUR

Decoratieve bronzen valk 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Wilhelm K. 42cm. Cond.: G

Bronsje (Weens?)
Resultaat: 150 EUR

Weens figuur ca. 1900 van een kind in kinderstoel met bal. Tweekleurig compositie metaal in goede staat , Cond.: G

Bronzen beeld, 2 putti
Resultaat: 150 EUR

Decoratieve bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd August Moreau 2e helft 20e eeuw in goede staat 45cm.

J. Sterenberg
Resultaat: 140 EUR

Johan Sterenberg (St. Anne 1920 - 2002 Marum), bronzen portret van een vrouw op marmeren sokkel (groene patina) 43x22x17cm. Cond.: G

Kunstwerk, handen
Resultaat: 130 EUR

Terracotta kunstwerk, voorstellend twee handen. Gesigneerd Incka Klinckhard 1922 Amsterdam H.: 21cm. Cond.: G

Bronzen zeearend
Resultaat: 130 EUR

Bronzen zeearend 21e eeuw in Art Deco vormgeving, gesigneerd Quellines. Gemonteerd op zwart marmeren voet 33x23x10cm. Cond.: G

Art Deco beeld
Resultaat: 120 EUR

Groot antiek Jugendstil beeld, voorstellend een vrouw met twee geitjes. gemonteerd op marmeren voet. Gesigneerd Uriana (compositie metaal) 25x55x12cm. Cond.: G

Beeld, Pierrot
Resultaat: 120 EUR

Terracotta figuur ca. 1900 (origineel koud beschilderd) "Komedia dell arte", gemerkt A.S.T. reviso etc. (barstje in arm) Cond.: R-G