Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kaaspers
Resultaat: 2.200 EUR

Uiterst zeldzame 19e eeuwse Hollandse handbeschilderde houten kaaspers. Compleet met originele gewichten, emmers etc. Werd vroeger in Noord Holland vaker gebruikt als huwelijksgeschenk. Het meubel is ...

Vitrinekast
Resultaat: 1.600 EUR

Grote Hollandse Louis Quinze stijl notenhouten vitrine-opzetkast (porseleinkast) ca. 1910 met schappen, bronsbeslag, leeuwenpoten, bewerkte lijsten en mooi snijwerk in de koplijst. In goede originele ...

Piedestal, Atlasfiguur
Resultaat: 1.150 EUR

Prachtige zeer grote 19e eeuwse notenhouten gesneden atlasfiguur. Te gebruiken als piedestal, mooie patina. In zeer goede originele staat (Historisme ca. 1880, vermoedelijk Duitsland). Mooie kwaliteit...

Barokkast Duits
Resultaat: 850 EUR

Duitse eikenhouten barokkast, 18e eeuw, met dikke panelen, origineel beslag en slot. Recentelijk vakkundig gerestaureerd. Kast is voorzien van schappen. (vaste kast). 205x190x58cm.

Barok commode
Resultaat: 760 EUR

Zuid Duitse notenhout fineer op grenenhout barokcommode ca. 1780 met bandintarsia (oudere restauraties). Originele sloten en beslag 88x72x122cm. Cond.: M-R

Secretaire, Louis Philippe
Resultaat: 725 EUR

Prachtige mahoniehouten-fineer Louis Philippe secretaire ca. 1870 met prachtige kroon (uitgesnedene bloemen en koekoek). Ahorn fineer binnenleven met lades en zwart gelakte halve zuilen. In zeer goede...

Ingelegde kist
Resultaat: 600 EUR

Duitse empire dekenkist ca. 1830 van eikenhout met notenhout etc. Ingelegd en met monogram, origineel. Oudere restauratie, in redelijk tot goede staat 80x121x62cm.

Eethoek
Resultaat: 550 EUR

Grote kersenhouten eethoek mjet 6 stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat. 78x150x100cm. en 95x50x40cm.

Louis Quinze commode
Resultaat: 500 EUR

Zuid DUitse 18e eeuwse barok commode, notenfineer op vurenhout (dik fineer). Bevat 2 lades en origineel beslag, sloten en sleutel. lichte fineerschade 82x113x60cm. Cond.: G

Eiken 2-deurs kast
Resultaat: 500 EUR

Eikenhouten Duitse 2-deurs barokkast met schuin aflopende hoeken met origineel slot, beslag en binnenschappen 200x160x60cm. Cond.: R-G

Tinbuffet
Resultaat: 500 EUR

Engelse 18e eeuwse 2-delige tinkast met 3 lades en 3 deuren in goede staat 192x150x49cm. Cond.: G

Hoekkast
Resultaat: 475 EUR

Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniehouten hoek-bonheur ca. 1860 met mooi snijwerk en spiegels, gebogen deuren met glas onder. In goede originele staat 200x95x61cm.

Secretaire
Resultaat: 450 EUR

Antieke Duitse grenenhouten beschilderde dubbelgebogen barok secretaire ca. 1900, met oudere sloten, beslag brons maar later. In goede staat. 108x57x101cm.

Eiken kabinet
Resultaat: 400 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quize kabinet in ongerestaureerde originele staat. Beslag is vervangen door ander antiek beslag. 235x170x60cm. Cond.: R

Engelse secretaire
Resultaat: 400 EUR

Engelse 18e eeuwse eikenhouten secretaire in redelijk tot goede staat 102x53x91cm.

Beschilderde stoel
Resultaat: 350 EUR

Hollandse beschilderde 19e eeuwse stoel (mogelijk Ameland) met originele polychromie, pitrietzitting en vogels gesneden. In goede originele staat 86x46x40cm.

Chiffoniere
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten chiffoniere ca. 1820 met origineel beslag in goede originele staat 155x100x48cm.

Noten 1-deurs kast
Resultaat: 325 EUR

Grote notenhout fineer Louis Philippe 1-deurs kast ca. 1870 Frankrijk (lichte schades) 110x52x210cm. Cond.: R

Wortelnoten porseleinkast
Resultaat: 300 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten vitrinekast in Louis Quinze stijl, in zeer goede staat 213x140x40cm. Cond.: R

Wortelnoten glaskast
Resultaat: 300 EUR

Wortelnoten Louis Quinze stijl vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 210x150x45cm.

Mahonie vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

Uitneembare Hollandse mahoniehout fineer 2-deurs vitrinekast ca. 1860. Uitneembaar met prachtige kroon, tollen, snijwerk en schappen. In goede originele staat 225x140x43cm.

Plantenstandaard
Resultaat: 275 EUR

Grote houtgestoken plantenstandaard ca. 1900, omgeving Schwarzwald in zeer goede staat 176cm.

Bronzen salontafel, vrouw
Resultaat: 275 EUR

Grote salontafel met vrouwelijke bronzen figuur en glazen blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x80x135cm.

Schildersezel
Resultaat: 250 EUR

Decoratieve mahoniehouten schildersezel met rocaille. 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 170x54x20cm.