Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdammer
Resultaat: 8.500 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, maanstand, dag-, seconden- en maand aanduiding, kwartierslag. Slagwerk op dubbele bel. Prachtig beschilderde wijzerplaa...

Staande klok
Resultaat: 2.250 EUR

Grote Duitse eikenhouten staande klok ca. 1890 met prachtig snijwerk, poppen, zuilen, snecken en los dak. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag op 5 gongstaven. Onderkast met deur. Geheel in zeer goed...

Schwarzwalder klok
Resultaat: 750 EUR

Zeldzame Schwarzwald tafel koekkoeksklok (uurwerk niet getest) met prachtig snijwerk en hert. 1 Geweistang mist en stukje wijzer mist, verder in goede originele staat 65x43x20cm. Cond.: R-G

Kortstaart
Resultaat: 700 EUR

Prachtige iepenhouten Friese kortstaat wandklok met maanstand en wekkerfunctie. In prachtige originele staat 1e helft 19e eeuw 110x37x22cm.

Regelateur
Resultaat: 500 EUR

Originele Gustav Becker 2-gewichten regelateur met notenhouten kast en latoenkoperen beslag ca. 1880. Prachtig gegraveerd uurwerk, gewichten en slinger. Uurwerk met halfuurslag. Geheel in goede staat ...

Bronzen klok met jongen
Resultaat: 332 EUR

Grote vergulde bronzen pendule met putti 2e helft 20e eeuw met emaille platen met voorstellingen in 19e eeuwse stijl 45x25x19cm. Cond.: G

Klok, dubbele kap
Resultaat: 325 EUR

Grote 19e eeuwse staartklok met dubbele kap, wekkerfunctie en originele panelen en wijzerplaat. In goede originele staat 159x45x25cm.

Duitse staande klok
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk en geslepen glas en F.M.S uurwerk met slagwerk op 5 gongstaven. In goede originele staat 198x60x80cm.

Klokkenstel, historisme
Resultaat: 300 EUR

Bronzen historisme klokkenstel ca. 1880 met 5-lichts kaarskandelaars in zeer goede staat. 8-Daags uurwerk met halfuurslag, recentelijk door klokkenmaker volledig nagekeken 37-38cm.

Reiswekker, weerstation
Resultaat: 285 EUR

Aparte reiswekker met weerstation van messing 20e eeuw, compleet met sleutel en in zeer goede staat 16x19x7,5cm.

Staartklok
Resultaat: 225 EUR

Friese 19e eeuwse staartklok ca. 1800 met wekkerfunctie, houten poppen, atlas, eikenhouten kast en prachtige uurwerk met kwartierslag 140x38x22cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 160 EUR

Oud bronzen klokkenstel met 5-lichts kaarskandelaars en 8-daags uurwerk met halfuurslag op dubbele bel 2e helft 20e eeuw. 45x34x12cm. en 50x19x19cm. Cond.: G

Vaaspendule
Resultaat: 150 EUR

Porseleinen vaaspendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk (zonder slagwerk). Vaas heeft gouddecor in empire stijl in goede staat 51x22x16cm.

Klokkenstel, marmer
Resultaat: 150 EUR

Frans groen onyx klokkenstel ca. 1870 met 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag, in goede staat 47x26x13cm. en 46x17x17cm.

Comtoise
Resultaat: 135 EUR

Franse 19e eeuwse comtoise met putti in de feuille en harpslinger. WIjzerplaat iets beschadigd 136x33x18cm. Cond.: R

Marmeren klok
Resultaat: 130 EUR

Roodmarmeren pendule ca. 1870 met bronzen armaturen, 8-daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 50x22x14cm.

Marmeren pendule
Resultaat: 120 EUR

Franse Art Nouveau Boulle klok (Brevette patented) ca. 1900, functies niet getest (moet worden nagekeken). Met tweekleurige marmeren kast 40x22x13cm. Cond.: R-G

Klokkenman
Resultaat: 120 EUR

Oude gietijzeren beschilderde Augenwender klok, voorstellend een man met hoed. Gesigneerd Bradley en Hubbard 2e helft 20e eeuw in goede staat 40cm.

Klokkenstel, compositie
Resultaat: 95 EUR

Franse figurenpendule 19e eeuw met 8-daags uurwerk en halfuurslag (Poulle a Paris). Brons en vuurverguld in zeer goede originele staat 38x35x10cm.

Koeieoog
Resultaat: 80 EUR

Franse 19e eeuwse "Oel du Boeuff" wandklok (koeienoog) met intarsia (1 stukje mist) 63x51x15cm. Cond.: R-G

Marmeren pendulestel
Resultaat: 80 EUR

Frans marmeren 3-delig klokkenstel met kaars-kandelaars ca. 1880, met 8-daags uurwerk en kwikslinger. Minimale chip, voetje en rugzijde weg.44x53x13cm. en 13x26cm. Cond.: R

Majolica klok
Resultaat: 75 EUR

Oude majolica keramieken tafelklok 1e helft 20e eeuw met Limoges stijl decor. Functies niet getest 38x29x12cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 70 EUR

Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x30x19cm.

Pendulestel, marmer
Resultaat: 60 EUR

Driedelig Frans marmeren pendulestel ca. 1900 met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Art Deco, 2-kleurig (minimale chips) 20x24x10cm. en 16xø12cm. Cond.: R-G