Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Yixing potjes
Resultaat: 220 EUR

Twee kleine Chinese Yixing gemerkte theepotten (1x zonder deksel) ca. 1900, (of ouder) 4x10,5xø7cm. en 7x12xø8cm. (1x gelijmd) Cond.: G

3 Kastkommen
Resultaat: 20 EUR

Drie gave Societe Ceramiques Maastricht kastkommen ca. 1890, decor Willow 11,5xø16cm. Cond.: G

Servies, Booths Flora Dora
Resultaat: 21 EUR

Oud keramieken servies ca. 1920 gemerkt Booths Flora Dora met goud- en floraal decor met rocailles. Bestaande uit theepot, suikerpot, melkkan, 12 kop & schotels en kom (tuit heeft chip) 9-23cm. Cond.:...

3 Imari schotels
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees imari porseleinen schotels met bloesem- en gouddecor (chips rand) ø23cm. Cond.: R

Meissen ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Oud Meissen porseleinen opengewerkte schaal met floraal decor 20e eeuw (stukje van 1cm. afgebroken) 8xø23cm. Cond.: R

Servies
Resultaat: 40 EUR

Oud Engels keramieken servies, gemerkt Copeland Spode England Fine Stone Spodes Fitzhugh ca. 1930 (totaal 48 delen, 6 beschadigd): 3x dekselterrines, 2x vleesschaal, 5x diepe borden (1 beschadigd), 11...

Pors. edeldame + man
Resultaat: 70 EUR

Duits porseleinen groep, gemerkt N met een kroon Thuringen. Voorstellend een man en dame met bloemendecoratie (minimale chips hoed en chips voet) 19x24x12cm. Cond.: R

4 Japanse schotels
Startprijs 30 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen schotels: 2x imari met geschulpte rand, 2x ca. 1900 met figurendecor en geschulpte rand ø21-ø24cm.

Theepotje
Resultaat: 260 EUR

Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M

Keramieken schotel
Resultaat: 70 EUR

Oude keramieken schotel van de Porseleyne Fles naar een schilderij van Frans Hals met geschulpte rand 20e eeuw. In goede staat ø41cm.

Kang Xi kop en schotels (12x)
Resultaat: 360 EUR

Twaalf bij elkaar horende Chinees porseleinen kop & schotels 18e eeuw, Kang Xi. Decor van gedetailleerde landschappen en floraal decor in coullissen, verso gesigneerd. 3x kopje gaaf, 2x kopje haarlijn...

4 Herdenkingsborden
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Hollandse keramieken herdenkingsborden koningshuis: 1x prinses Beatrix 1938 Zenith Gouda, 1x Beatrix 31 jan. 1938 Societe Ceramique Maastricht, 1x 30 april 1910 de Sphinx Maastricht en 1x Wi...

Bord, gouddecor
Resultaat: 25 EUR

Grote sierschotel met gouddecor ca. 1900. Decor van bloemen en figuren, gemerkt prov. sale. E.S. ø28,5cm. Cond.: G

2 Goebel hondjes
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Duits Goebel honden van keramiek 20e eeuw: 1x rookverdrijver (Teckel met glazen ogen en 1x Highland Terrier 15-22cm. Cond.: G

Porseleinen tegel in lijst
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen tegel in lijst met Jugendstil stijl lithografie, Champagne, Moët en Chandon Champagne White star 45x30cm. Cond.: G

2 Poesjes
Resultaat: 30 EUR

Twee keramieken katten, gemerkt W in goede staat 18x9x7cm. Cond.: G

Makkumse plaquette
Resultaat: 170 EUR

Grote Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880, gemerkt "t.t." met decor van ijspret 40x33cm. Cond.: G

Schaal met draken
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen schaal 19e-20e eeuw met drakendecor. Verso ook met drakendecor en gesigneerd. In goede staat 4,5xø26cm.

2 Borden, Kang Xi
Resultaat: 225 EUR

Twee Chinees porseleinen schotels 18e eeuw met interieurdecor (vader en kind). Verso gesigneerd en landschappen met vissersbootjes. 1 Schotel is gelijmd en gekramd, 1 schotel heeft haarlijn en is gekr...

Kang Xi schotel
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen schotel 18e eeuw met decor van interieur met vader en kind. Verso gesigneerd en landschap met vissersbootjes. In de 19e eeuw voorzien van een zilveren beugel ø29cm. Cond.: G

2 Kang Xi schotels
Resultaat: 1.600 EUR

Twee prachtige zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi schotels met jachtdecor (mannelijke en vrouwelijke jager met pijl en boog). Verso gesigneerd en verso met tulpendecor (1 minimale chip) ø20cm. Cond....

Yixing trekpotje
Resultaat: 380 EUR

Oud Chinees Yixing trekpotje (8 kantig) met Foohond op het deksel (stukje weg) 1e helft 20e eeuw (of ouder) 13x19x12,5cm. Cond.: R

Yixing trekpotje
Resultaat: 375 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in de vorm van een boomstam. Gemerkt en met decor van bloesem 1e helft 20e eeuw (of ouder) 10x10x19,58cm. Cond.: G

4 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 160 EUR

Vier oude Duitse porseleinen figuren Volkstedt 20e eeuw: 1x Der Kritikus Schwarzburger Werkstatten durch Kati Zorn, 1x Mannsbild Schwarzburger werkstatten durch Kati Zorn, 1x Der Verlobte Schwarzburge...