Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tegeltableau
Resultaat: 200 EUR

Hollands 16e-17e eeuws tegeltableau met voorstellingen van diverse figuren (beschadigingen) ca. 13x13cm. Cond.: R

2 Porseleinen tafelstukken
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen opengewerkte tafelstukken, gemerkt Wallendorf Thuringen (beschadigd) 1e helft 20e eeuw in goede staat. Decor van goud en flora met putti 35x25x15cm. Cond.: M

Divers jade
Startprijs 60 EUR

Kavel van 5 delen antiek Chinees jade ca. 1900: 1x amulet met salamander en 4x inkthouders (bewerkt) 7-10cm. Cond.: G

Beeld, Royal Dux
Startprijs 250 EUR

Groot antiek porseleinen Royal Dux beeld, voorstellend een herder met schapen. Gesigneerd H. Schubert, bronskleurige matte glazuur ca. 1900 35x45x20cm. Cond.: G

2 Miniaturen op marmer
Startprijs 60 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse Perzische miniatuur schilderijen op marmeren plaquettes: 1x gezicht op venetië met gondel en figuren (gesigneerd) 23x13cm. en 1x Oosterse voorstelling met kasteel in baai, pro...

2 Hutschenreuther schalen
Startprijs 150 EUR

Twee grote porseleinen Hutschenreuther wandplaquettes "Kunstabteilung van Hans Achtziger ca. 1980": 1x pauw voorstelling en 1x zwaan voorstelling 31x31cm. Cond.: G

Meissen beeld, geit
Resultaat: 100 EUR

Oud Duits Meissen porseleinen geitje ca. 1950 in goede staat 14,5cm.

3 Borden
Startprijs 120 EUR

Drie oude Duitse Meissen porseleinen doorbroken sierborden, decor "Balue Blume" 1e helft 20e eeuw ø20,5cm. Cond.: G

Pendant, tegeltableau
Startprijs 500 EUR

Twee 19e eeuwse 6-delige tegeltableau's: 1x boerin met koe en 1x boer met paard 27x40cm. (beschadigd) Cond.: R

Majolica sierstuk
Startprijs 220 EUR

Groot antiek majolica sierstuk 19e eeuw, waarschijnlijk kroon van een kachel, voorstelling van een damesbuste met bloemen, rocailles en gouddecor 76x60x11cm. Restauratie bij voet, Cond.: R-G

Schaaltje
Startprijs 90 EUR

Keramieken schaal, 18/19e eeuw, gemerkt Proskow, medt kabouter-, inse4cten- en floraal decor. Lichte glazuur schades. 5x21x17cm.