Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kang Xi trekpotje 6033
Kang Xi trekpotje

Resultaat:

3.300 EUR

Verkocht
Hoge blauwe vaas 6009
Hoge blauwe vaas

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
2 Kang Xi schotels 6027
2 Kang Xi schotels

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Yixing theepot, theeglazuur 6442
Yixing theepot, theeglazuur

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Witte kom met drakendecor 6319
Witte kom met drakendecor

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Schaal met draken 6044
Schaal met draken

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Voorraadpotje, 18e eeuw 6310
Voorraadpotje, 18e eeuw

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
2 Chinese schotels 6037
2 Chinese schotels

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Kang Xi theebus 6195
Kang Xi theebus

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2 Vierkante vazen 6398
2 Vierkante vazen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2 Kang Xi schotels 6026
2 Kang Xi schotels

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Blauw/witte kom, Ming stijl 6191
Blauw/witte kom, Ming stijl

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Kang Xi kop en schotels 6196
Kang Xi kop en schotels

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Kang Xi trekpot 6039
Kang Xi trekpot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Schaal, Ming stijl 6432
Schaal, Ming stijl

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Divers Chin. porselein 6188
Divers Chin. porselein

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Yixing trekpotje 6025
Yixing trekpotje

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Yixing trekpotje 6024
Yixing trekpotje

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Kang Xi kop en schotels (12x) 6197
Kang Xi kop en schotels (12x)

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Vaas met deksel 6285
Vaas met deksel

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
5 Schotels, drakendecor 6035
5 Schotels, drakendecor

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Schaal Fam Verte 6028
Schaal Fam Verte

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5 Kang Xi schotels 6034
5 Kang Xi schotels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vaas, theeglazuur 6198
Vaas, theeglazuur

Resultaat:

300 EUR