Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jachtklok, Schwarzwald 3502
Jachtklok, Schwarzwald

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Twentse staartklok 3500
Twentse staartklok

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Boullle klokje 3624
Boullle klokje

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Vuurvergulde klok 3521
Vuurvergulde klok

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3507
Engelse staande klok

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zaanse klok 3506
Zaanse klok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Haan comtoise 3581
Haan comtoise

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Schilderij klok 3578
Schilderij klok

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
3-Delige marm. glaspendule 3528
3-Delige marm. glaspendule

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Friese staartklok, dubbele kap 3533
Friese staartklok, dubbele kap

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3610
Friese staartklok

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Staartklok, dubbele kap 3574
Staartklok, dubbele kap

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3519
Friese staartklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Stoelklok 3612
Stoelklok

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3606
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3611
Friese staartklok

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3613
Engelse staande klok

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Vuurvergulde bronzen pendule 3530
Vuurvergulde bronzen pendule

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3526
Friese staartklok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kolompendule 3535
Kolompendule

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Reiswekker 3583
Reiswekker

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3603
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vergulde pendule, strijdwagen 3608
Vergulde pendule, strijdwagen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3615
Friese staartklok

Resultaat:

200 EUR