21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Rietveld bureau 4000
Rietveld bureau

7.000 EUR

Broodkast 4001
Broodkast

3.200 EUR

Kabinet 4020
Kabinet

1.300 EUR

Kabinet 4198
Kabinet

950 EUR

Vitrinekast 4010
Vitrinekast

875 EUR

Vitrinekast 4039
Vitrinekast

800 EUR

Biedermeier bank 4004
Biedermeier bank

600 EUR

Mahonie penantkastje 4053
Mahonie penantkastje

450 EUR

Ingelegde secretaire 4079
Ingelegde secretaire

425 EUR

Commode, bamboestijl 4141
Commode, bamboestijl

400 EUR

6 Stoelen 4204
6 Stoelen

325 EUR

Eikenhouten bureau 4012
Eikenhouten bureau

300 EUR

Notenhouten tafel, 18e eeuw 4014
Notenhouten tafel, 18e eeuw

300 EUR

Grunder 2-deurskast 4017
Grunder 2-deurskast

300 EUR

Klein kastje, beschilderd 4022
Klein kastje, beschilderd

300 EUR

Mahonie kast met opstand 4028
Mahonie kast met opstand

300 EUR

Zwarte zuil 4074
Zwarte zuil

265 EUR

Noten boekenkast 4118
Noten boekenkast

260 EUR

Trumeau 4009
Trumeau

250 EUR

6 Mahoniehouten stoelen 4037
6 Mahoniehouten stoelen

250 EUR

Vitrinekast 4070
Vitrinekast

250 EUR

Kruisvoet kabinet 4170
Kruisvoet kabinet

250 EUR

Scheerspiegel 4065
Scheerspiegel

240 EUR

Bank 4011
Bank

225 EUR